Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Większość plecaków jest czarna, a to najczęściej wyklucza potrzebę prania. Ale mój 15 Sport AW jest niebieski i jak go kupiłem, a kupiłem używany, to na dzień dobry go prałem. Stał w studiu, był "szafą na sprzęt" ale chciałem żeby wyglądał jak nowy. 300 AW i Treka 450 jeszce nie prałem, nie ma takiej potrzeby.
    Pranie ręczne jest okej. Ale warto impregnować po każdym praniu.

  2. #22

    Domyślnie

    8 godzin łażenia po Łebie i okolicach, ok 25km w nogach, plecak cały czas na plecach.
    Użyłem funkcji jak torba, podparłem nogą, wszystko wspaniałe
    Nie czuję żebym coś dzisiaj miał na plecach.
    Plecak wart każdej wydanej złotówki. Chyba też uderzę po dotację biedniejszy człowiek nawet nie wie jakie wygody mogą mieć osoby z dotacjami

  3. #23

    Domyślnie

    Kupiłem flipside 500 aw II w wersji CAMO i jestem również pozytywnie zaskoczony. Przede wszystkim głębokością kieszeni foto czyli ok 19cm. Spokojnie wchodzi body jednocyfrowe lub inne z gripem + duża stałka z szeroką osłoną ps. Pojemnościowo wchodzi praktycznie tyle samo co do mojego tamraca 8x czyli pomieści... bardzo dużo w stosunku do tamraca jest lżejszy o ponad kg i ma dostęp od pleców - dla mnie duży plus. Łatwo można przytroczyć namiot, siatki, krzesełko, statyw z gimbalem itp. Jest wygodny, myślę, że w górach też czasem zastąpi mojego genialnego dakine sequence. Póki co jedyna dyskusyjna dla mnie kwestia to szelki bez dodatkowego wzmocnienia paskiem ściągającym - ciekawe jak plecak będzie się zachowywał po dłuższym użytkowaniu ze sporym obciążeniem.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Lowepro Flipside 400
    By zakwas in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-03-2012, 14:35
  2. Lowepro Flipside 200/300 - opinie ??
    By vasco5 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-10-2008, 22:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •