Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11

    Domyślnie

    Torbę sobie pewnie zostawię, to Hama Defender 180, trochę podniszczona. Więc nie będę jej sprzedawał.
    Mam Reporter Strap na jedno body i mam to już chyba z 10 lat, to jest genialne rozwiązanie, aparat dostępny zawsze jak karabin i bezpieczny.
    Brakuje plecaka.

    Brać tego Computrekkera z OLX czy wyrzucić 350 zł więcej i kupić flipside 500 AW II?
    Wiadomo, że na OLX Może być różnie z oryginalnością...

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Śprotek Zobacz posta
    Mam Reporter Strap na jedno body i mam to już chyba z 10 lat, to jest genialne rozwiązanie, aparat dostępny zawsze jak karabin i bezpieczny.
    Na jedno body niewiele zmienia. Można dokupić plecak + PD Capture Lens dla przypięcia dodatkowego obiektywu pod ręką. Czemu jednego skoro miejsca są dwa? Po prostu coś trzeba zrobić z tym który się wypnie z body- albo wpiąć (mając jeden w Capture Lens), albo przykucnąć, odłożyć, wyjąć jedno z dwóch wpiętych w Capture Lens i w wolne miejsce zapiąć ten zdjęty.
    Cytat Zamieszczone przez Śprotek Zobacz posta
    Brakuje plecaka. Brać tego Computrekkera z OLX czy wyrzucić 350 zł więcej i kupić flipside 500 AW II
    Jeden powie dołóż, drugi zaoszczędź. Jesteś w sytuacji, gdzie sam musisz zdecydować co lepsze. To co jednemu przypasuje, niekoniecznie podejdzie Tobie.

  3. #13

    Domyślnie

    Dołożyłem. Raz się żyje trochę przyjemności też trzeba sobie sprawić. Jutro kurier przynosi, zobaczymy co i jak

  4. #14

    Domyślnie

    Sklep przesłał mi plecak w wersji AW a nie AWII . Dziś ma przyjechać kurier przywieźć dobry plecak a ten zabrać na koszt dystrybutora.

  5. #15

    Domyślnie

    Przyszedł właściwy plecak, czyli Flipside 500 AW II. Jestem zachwycony, naładowałem go jak się tylko dało, miał na wadze łazienkowej ok 13 kg. Chodziłem z nim dzisiaj 3 godziny Nie czułem zmęczenia, świetnie się go nosi. Genialna sprawa

    A czy wiecie jak się pielęgnuje taki plecak? Jak się go pierze? Bo żadnej instrukcji nie było, na stronie Lowepro też nic nie ma

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Śprotek Zobacz posta
    A czy wiecie jak się pielęgnuje taki plecak? Jak się go pierze? Bo żadnej instrukcji nie było, na stronie Lowepro też nic nie ma
    Ja swojego Sport 15 AW wyprałem ręcznie w wannie i wysuszyłem. Wygląda jak nowy. Natomiast czarnych plecaków nie czyściłem, bo się nie brudzą Mam w planach 500 AW II, z pewnością do wiosny będzie.

  7. #17

    Domyślnie

    A dostawałeś jakiś detergent i jaki to był jeśli tak? Proszek do prania czy coś innego?

    Wczoraj w czasie sesji z modelką chodziłem z tym plecakiem 4 godziny i zakochałem się mimo że urzekająca modelka to właśnie w moim plecaku, w ogóle nie czułem ciężaru a torba urwała by mi ramię.
    Wydałem sporo kasy na niego, pasję fotografii utrzymuję z uzbieranych na to oszczędności a nie z dotacji więc każdy grosz obracam 10 razy zanim wydam. Ale taki plecak kupuje się na lata a jest po prostu genialny

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Śprotek Zobacz posta
    A dostawałeś jakiś detergent i jaki to był jeśli tak? Proszek do prania czy coś innego?
    Ja od dawna to co jest do czyszczenia i nie może się zniszczyć piorę w proszku do prania tapicerki Karcher RM 100. Bez zapachu, bez zacieków, bez ryzyka. Do tego możesz od razu gumy w aparacie wyczyścić Cieszy mnie, że plecak jest fajny, bo też go planuje kupić. Podoba mi się bardzo na zdjęciach choć nie ukrywam że jeżeli nie biorę tony sprzętu, to wolę coś mniejszego Dlatego plecaków mam kilka, od małego przez średni po duży (jak kupię 500 AW II), no i jeden w góry A i tak torby się czasem różne przydają, ot zależy od sytuacji.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    A i tak torby się czasem różne przydają, ot zależy od sytuacji.
    Są idealne na zakupy
    Co do prania- nie piorę. Czyszczę mokrą gąbką. Pranie szybciej zużywa impregnację, także częściej trzeba impregnować.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Są idealne na zakupy
    Ale oczywiście to zależy. Ja nie zawsze biorę plecak, nie zawsze jest taka możliwość/potrzeba.

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Co do prania- nie piorę. Czyszczę mokrą gąbką. Pranie szybciej zużywa impregnację, także częściej trzeba impregnować.
    Większość plecaków jest czarna, a to najczęściej wyklucza potrzebę prania. Ale mój 15 Sport AW jest niebieski i jak go kupiłem, a kupiłem używany, to na dzień dobry go prałem. Stał w studiu, był "szafą na sprzęt" ale chciałem żeby wyglądał jak nowy. 300 AW i Treka 450 jeszce nie prałem, nie ma takiej potrzeby.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Lowepro Flipside 400
    By zakwas in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-03-2012, 14:35
  2. Lowepro Flipside 200/300 - opinie ??
    By vasco5 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-10-2008, 22:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •