Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Pierwszy wedding




    Zazwyczaj kiedy oglądam zdjęcia ślubne, nie wiedzieć czemu zbiera mnie na wymioty. Teraz sam popełniłem coś takiego i nie wiem jak zyć



    1
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dpcphoto.stor (9)logo.jpg
Wyświetleń:	504
Rozmiar:	559,3 KB
ID:	12903



    2
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dpcphoto.stor (39)logo.jpg
Wyświetleń:	510
Rozmiar:	521,6 KB
ID:	12902



    3
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dpcphoto.stor (41)logo.jpg
Wyświetleń:	504
Rozmiar:	439,5 KB
ID:	12904



    4
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DPC_7729alogo.jpg
Wyświetleń:	506
Rozmiar:	437,0 KB
ID:	12905



    5
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dpcphoto.stor (57)logo.jpg
Wyświetleń:	1354
Rozmiar:	422,5 KB
ID:	12906



    6
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DPC_8282logo.jpg
Wyświetleń:	505
Rozmiar:	760,6 KB
ID:	12908





  2. #2

    Domyślnie

    Na mój gust wyszło mega. Sam próbowałem jakiś czas temu jako gość, a nie fotograf i wyszło raczej kiepskawo. :P

  3. #3

    Domyślnie

    To jest tylko sześć zdjęć. A co zrobić jak firma dla której czasami pracuję "żąda" 1006 zdjęć ????

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DaroD300S Zobacz posta
    To jest tylko sześć zdjęć. A co zrobić jak firma dla której czasami pracuję "żąda" 1006 zdjęć ????
    Trzeba się szanować. Ja oddałem 80 zdjęć z całego dnia. Na mojej witrynie mam wprost napisane, że jeśli ktoś oczekuje zdjęć w ilości kilkuset to raczej powinien poszukać innego fotografa. Trzeba sobie znaleźć grupę docelową, która bardziej docenia jakość a nie ilość.

  6. #6
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Fajna obróbka ale czy jak jest tych zdjęć 80 to czy tak wiele styli obróbki nie spowoduje że nie będzie jednolitości całego reportażu ?

  7. #7

    Domyślnie

    Znakomite!!!

    I mówię to jako 'niewielbiciel' ślubnych reportaży, które trzeba oglądać, zachwycać się, a po czwartym (a daleko przed pięćsetnym które i tak musisz zobaczyć) już bardzo dokładnie wiadomo jakie będą dalsze. Podoba mi się niemal wszystkie - może poza dwójką, w której rozpoznaję styl jakiego nie lubię - ale doceniam całość.

    Przy okazji - powinieneś znaleźć się w jakimś podręczniku obróbki jako przykład RE-WE-LA-CYJ-NEGO użycia czegoś co nazwę 'kierunkowa winieta'... W różnych programach nazywa się to różnie, raz jest to pędzel, innym razem filterek, w LR to tzw. filtr radialny - a chodzi o to, żeby rozjaśnieniem poprowadzić wzrok na to co chcemy, a stopniowym przyciemnieniem wytłumić resztę. Na jedynce jest to przeprowadzone wzorowo moim zdaniem: mocno ale nie natarczywie, wyraźnie ale bez przesady, nie burząc blasku i ze wspaniałym rezultatem.




    PS -
    dobrze, ze nie oddajesz tysiąca (ani nawet pięćsetki) zdjęć. Zapiszesz się złotemi zgłoskami w pamięciach setek gości, którzy będą zmuszeni to oglądać. Będą pieśni układać na pamiątkę tego litościwego fotografa, który nie dość że daje żyć ilością zdjęć, to jeszcze robi smacznie.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  8. #8
    La
    Gość

    Domyślnie

    W 110% zgadzam si z bomblem. Dla mnie najlepsza 5 za "malarskość". Uprzejmie proszę o więcej.

  9. #9

    Domyślnie

    Dziękuję za uwagi.
    koesh, ja nikomu nie obiecuję jednolitości reportażu. To co było jednym z wyznaczników dobrego reportażu trochę straciło sens w czasach, gdzie wrzuca się hurtowo presety na tysiące zdjęć.
    Lassar, masz dobry gust Piątka to również mój faworyt, ale zobacz jeszcze na 4. Niepozorne zdjęcie, ale pokazuje faktycznie role każdego z nich w tym świeżym małżeństwie
    2pompony, świetnie napisane choć w ogóle się z tym nie zgadzam

  10. #10
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Jacyś piraci na tej piątce

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Wedding portret
    By sowart in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-08-2011, 14:45
  2. Wedding emotki
    By sowart in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-09-2010, 13:51
  3. Wedding by radzik ;)
    By Radek Radziszewski in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 10-01-2009, 17:37
  4. [ Reportaż ] wedding jump
    By lukas_78 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 06-06-2007, 13:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •