Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1
    ksh
    Gość

    Domyślnie ustrzeliłem typa

    Wczoraj udało mi się go ustrzelić... a dokładnie chodzi o zrobienie zdjęcia typowi co non stop wieczorkiem wywala śmieci do lasu, na zdjęciach jest morda, rejestracja w jego pięknym błyszczącym się suv bmw, mam adres zamieszkania ( piękny dom na ukończeniu rozbudowy ), a śmieci to zwykłe budowlane folie, płyty gipsowe, styropiany, wszystko ładnie zapakowane w worki ale do lasu nawet wywala z worków bo przecież worki śmieciowe tez kosztują !!

    Pytanie, czy zgłaszać to na policję, czy może gdzieś w inne miejsce ale czy mogę to zrobić jakoś bez ujawniania swoich danych przed tym gościem, a to dlatego że nazwisko tego gościa dość ważne z mocnymi plecami w regionie, wiec mam obawy żeby nie wdepnąć w coś co obróci się przeciwko mnie, a sprawa może się wydawać przecież błaha.

  2. #2

    Domyślnie

    Miec suva beemki, dom na wykonczeniu i skapic na wynajecie kontenera na smieci z budowy
    Ja bym cebulaka tez chetnie zglosil.

    Bardziej adekwatna sluzba do zgloszenia wydaje mi sie Straz Miejska.
    Co do doradzenia co do zachowania anonimowosci to niestety nie pomoge.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #3

    Domyślnie

    policja jak najbardziej. podobny przypadek koło działki mojej mamy - śmieci z różnych gospodarstw wywalone w rów należący do parceli. w końcu zainstalowano kamerę w okolicy

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2009
    Miasto
    Koło / Poznań
    Posty
    195

    Domyślnie

    Jeżeli wozi ciągle w to samo miejsce w lesie to może przysypana deska z gwoździami na dróżce w lesie

  5. #5

    Domyślnie

    Jeżeli chcesz to zrobić anonimowo to dostarcza materiały (zdjęcia, adres typa, itd.) do Nadleśnictwa, któremu podlega dany obszar lasu (ewentualnie leśniczemu, który opiekuje się tym terenem). Możesz to zrobić osobiście nie podając swoich danych teleadresowych lub pocztą. W takich przypadkach Nadleśnictwo kieruje sprawę poprzez Straż Leśną na Policję.

  6. #6

    Domyślnie

    Co za skur****n... mieć kasę i zaśmiecać lasy? Przecież to największy przejaw buractwa.

    Cytat Zamieszczone przez klekacz Zobacz posta
    Jeżeli wozi ciągle w to samo miejsce w lesie to może przysypana deska z gwoździami na dróżce w lesie
    Tak i będzie miał jeszcze większe problemy jak komuś postronnemu się coś stanie.

    @koesh szanuję, nienawidzę śmiecenia a szczególnie w lesie. Masz dwie drogi albo straż leśna albo anonim wysłać na policję.
    Ostatnio edytowane przez spiritus ; 16-08-2018 o 14:59
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  7. #7

    Domyślnie

    Wypożyczenie kontenera kosztuje ok 350zł, ja rozumiem, że na wszystkim oszczędność (bo tu budowa, życie drogie itp), ale ten typ wielokrotnie może wywozić w różne miejsca śmieci i gruz.
    Pomijając jego zasobność portfela i wartość auta, to cwaniactwo które trzeba ukarać.
    Ja kiedyś przyłapałem gości kradnących węgiel z kolei śląskich i składających w workach 50kg w pobliskim lasku. Dzwonię po pały i co słyszę, "to nie nasza sprawa, proszę dzwonić po straż miejską ?
    Uderzyłbym do nadleśnictwa !!!
    Nikon i podróże ...


  8. #8
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Sprawa poszła do nadleśnictwa, zainstalowano fotopułapki w paru miejscach
    Z tego co wiem gość jest raczej "nietykalny" i dlatego miałem obawy żeby się samemu ujawniać i walczyć z gościem, który ma w kieszeni znanych mecenasów i prawników.
    Ktoś mu już zwracał uwagę za zaśmiecanie czyjejś działki gruzem i śmieciami budowlanymi to się skończyło że ten upominający go dostał zgłoszenie o uporczywe nękanie.
    Gość buduje w wielu miejscach domy na sprzedaż, ma też jakieś kamienice, skład budowlany... dziwi nie tylko zaśmiecanie ale że robi to sam, nie wiem czy to jakieś upośledzenie czy faktycznie skąpstwo.

    Kara za zaśmiecanie lasu to max 500zł.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Sprawa poszła do nadleśnictwa, zainstalowano fotopułapki w paru miejscach
    Z tego co wiem gość jest raczej "nietykalny" i dlatego miałem obawy żeby się samemu ujawniać i walczyć z gościem, który ma w kieszeni znanych mecenasów i prawników.
    Ktoś mu już zwracał uwagę za zaśmiecanie czyjejś działki gruzem i śmieciami budowlanymi to się skończyło że ten upominający go dostał zgłoszenie o uporczywe nękanie.
    Gość buduje w wielu miejscach domy na sprzedaż, ma też jakieś kamienice, skład budowlany... dziwi nie tylko zaśmiecanie ale że robi to sam, nie wiem czy to jakieś upośledzenie czy faktycznie skąpstwo.

    Kara za zaśmiecanie lasu to max 500zł.
    Nie lepiej będzie spakować te śmieci, dorzucić coś od siebie i dokonać rozładunku w miejscu jego zamieszkania? :P Bardziej wk***i niż śmieszne 500 zł mandatu.

  10. #10

    Domyślnie

    Jak nietykalny to do prasy, albo jakiejś "zielonej" organizacji, tylko nie lokalnej. Anonimowo. Jak ewidentnie faceta widać, to nie będzie to wyglądało na podkładanie świni, a szczerą troskę o środowisko.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Radosław Typa - World Rally Championship 2009 (Sterławki)
    By aronov in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-03-2013, 19:53
  2. ustrzeliłem węża
    By szelas in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-05-2009, 11:24
  3. [ Reportaż ] Takie ustrzeliłem...
    By YaPKnn in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 17-10-2008, 15:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •