Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie zdjęcia "ciążowe" i .......

    no właśnie - oprócz mojej żony i córki przyjaciół to lista takowych zleceń się zamyka , więc prawie tracę dziś "dziewictwo", bo żony na taśmie nie liczę, a córka znajomych to studio.
    Dziś ma być spacerowo w lesie, i rzucam temat, bo sam się zastanawiam, czyli d300 w rawach, czy d7100 w jpeg, dlaczego taki podział, bo takie mam oprogramowanie i nic nie będę doinstalowywał, więc czekam na opinie, które i tak będą za późno (wychodzę za godzinę), ale ciekaw jestem opini, osobiście teraz się zastanawiam w co się spakować - plecak, kontra torba
    ps" przejrzałem parę fotek w necie, ale one do mnie nie przemawiają, więc praca "twórcza", na mój plus to, że nie biorę ta to pieniędzy, więc mogę zrobić to co mi się będzie podobało
    więc - zaczynamy temat, a już dziś się pochwalę co ze sobą zabrałem i w praktyce co użyłem
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #2
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Nie ogarniam.

  3. #3

    Domyślnie

    sfobodnyprzelywmysliniezobowiazujacourozmaiconylog icznymikawalkamizdanzktorychniewielewynikaproczbel kotubezspecjalnegoprzekazu

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    sfobodnyprzelywmysliniezobowiazujacourozmaiconylog icznymikawalkamizdanzktorychniewielewynikaproczbel kotubezspecjalnegoprzekazu
    Bez problemu to przeczytalem.

    Do autora; wez aparat ktorym ci sie lepiej foci i rob Raw+Jpg.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #5
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    James Joyce.

  6. #6

    Domyślnie

    skończyło się na 7100 jpeg z 85mm i 17-50, niestety "młodzi" poprosili o nie publikowanie, pokazywanie ipt , więc trzecie moje ciążowe pozostają w tajemnicy ...

    ps" to "dzieci" smartfonów, byli bardzo zaskoczeni, że 18 godzina to już troszkę późno, i że jaskrawo czerwone spodenki jego mogą troszkę dominować na zdjęciach i że w ogóle to tak długo trwa (półtorej godziny) a zdjęcia zobaczą jak je przygotuję do oddania
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  7. #7

    Domyślnie

    jest popyt na zdjęcia brzuszkowe i noworodkowe ale dla mnie to jakaś masakra

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] "Tafadhali, usipige picna"* - Nie rób mi zdjęcia. Kenia, Wasini Island
    By jacolok in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 08-11-2016, 18:47
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-05-2016, 21:27
  3. D610 "Ciemność widzę" czyli Ciemne zdjęcia.
    By Mercury in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 20-11-2014, 22:22
  4. Odpowiedzi: 95
    Ostatni post / autor: 05-10-2010, 08:26
  5. [ Reportaż ] Rekonstrukcja historyczna "WRZESIEŃ 1939 NA ŻYWIECCZYŹNIE" Obrona fortu "WĘDROWIEC"
    By kd78 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-07-2009, 12:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •