Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 75

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Bałtyk gdzie w celach fotograficznych?

    Panowie i panie, nie stać mnie na Irlandię, Portugalię, zbiera się grosz do grosza nie dostaję 500+ ....

    Planuję wyjechać na 2 tygodnie na skromny urlop we wrześniu.
    Wiadomo, że pasja i miłość do fotografii jedzie ze mną.

    Pytanie - gdzie najlepiej pojechać nad polski Bałtyk by:
    - nie było drogo
    - były ciekawe rzeczy do fotografii typu falochrony, wraki, ciekawe wydmy, wschody i zachody słońca?

    Generalnie - gdzie nad Bałtyk po pejzaże?

    Byłem w Jastarni i Helu - ale nie podoba mi się tam, tłok, nic ciekawego, słońce marnie zachodzi nad Zatoką Gdańską, jedynie wschód słońca wchodzi w grę nad samym morzem.

    Kto ma jakieś fajne propozycje z pejzażystów?

  2. #2
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Czasem to właśnie w krajach które wymieniłeś jest taniej niż nad Bałtykiem. Przemyśl to

  3. #3

    Domyślnie

    Ja mieszkam nad Bałtykiem, ale na urlop tu raczej stać by mnie nie było
    A jeżeli planujesz urlop we wrześniu, to tak jak pisze przedmówca, za granicą będzie raczej taniej.

  4. #4

    Domyślnie

    Kurczę, taki koniec Portugalii albo północna Irlandia to by było marzenie, ale raczej taniej niż nad Bałtykiem nie jest.
    Licząc 40 zł za pokój i skromne wyżywienie....

    No i zostaje jeszcze przelot do takiej Portugalii czy Irlandii w obie strony.

    A może macie jakieś swoje sposoby na tanie zwiedzenie takich zakątków?
    Ostatnio edytowane przez Śprotek ; 06-08-2018 o 16:46

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Śprotek Zobacz posta
    Kurczę, taki koniec Portugalii albo północna Irlandia to by było marzenie, ale raczej taniej niż nad Bałtykiem nie jest.
    Licząc 40 zł za pokój i skromne wyżywienie....

    No i zostaje jeszcze przelot do takiej Portugalii czy Irlandii w obie strony.

    A może macie jakieś swoje sposoby na tanie zwiedzenie takich zakątków?
    To Ty dziany prywaciorz jesteś jak na Bałtyk Cię stać
    A skoro bierzesz pod uwagę jak najtańsze nory - wybacz, znam warunki nad morzem i wiem jakie "apartamenta" pamiętające wczesnego Gierka są w tych cenach. Do tego gwarantowany syf, zimno i deszcz.
    Podpowiem Ci swój styl podróżowania jak chcesz tanio i mieć za darmo najpiękniejsze widoki w prywatnej, jednoosobowej kwaterce. Plecak i namiot. Loty w każdym kierunku Europy we wrześniu znajdziesz za 100zł w obie strony.
    Ja na tygodniowych, bliższych wypadach zamykam się często w 700-800zł przy założeniu, że bilet mam do 200-300zł i uwierz, nie oszczędzam. Tylko moim celem nie są kierunki UE.
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  6. #6

    Domyślnie

    Gdzie Ty widziałeś pokój nad Bałtykiem za 40zł?

    PS: Polecam Albanie nawet w październiku pogoda jak u nas w lipcu-sierpniu, ludzie niesamowicie pomocni, 40zł hotel ze śniadaniem bez ograniczeń, transport tani
    Ostatnio edytowane przez Mane ; 06-08-2018 o 16:45

  7. #7

    Domyślnie

    @Mane, na OLX niby są takie pokoje.

    O popatrz, to z tą Albanią nie wiedziałem Zobaczę co w trawie piszczy

  8. #8
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Popatrz jeszcze na Bułgarię. We wrześniu będzie ciepło a na pewno spore obniżki cen powakacyjnych.

  9. #9

    Domyślnie

    Panowie, może nie jestem jakimś wytrawnym podróżnikiem - więc nie widzę opcji jakiegoś taniego transportu.

    Sama opcja noclegu ~40 PLN za osobę / 2 osoby czyli 1200 zł za 14 dni wychodzi, + 200 zł przejazd pociągiem w Polsce nad Bałtykiem, z kolei w kraje typu Albania czy Bułgaria 700 zł za sam przelot / osobę. Nie licząc noclegu i wyżywienia. Może coś źle szukam.

    Może skupmy się na tym Bałtyku, które miejsca na pejzaż polecacie?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Śprotek Zobacz posta
    Panowie, może nie jestem jakimś wytrawnym podróżnikiem - więc nie widzę opcji jakiegoś taniego transportu.

    Sama opcja noclegu ~40 PLN za osobę / 2 osoby czyli 1200 zł za 14 dni wychodzi, + 200 zł przejazd pociągiem w Polsce nad Bałtykiem, z kolei w kraje typu Albania czy Bułgaria 700 zł za sam przelot / osobę. Nie licząc noclegu i wyżywienia. Może coś źle szukam.
    Latam za granicę co najmniej 10 razy rocznie. Średni koszt 500-700 zł za osobę. Samolot, hotel, samochód. Plus to co się zje. Aktualnie mam wykupioną Malagę za 350 zł (hotel 3* z basenem) i Bari za 500 (hotel 4* z wypasionym bufetem, ale loty za 120 zł).

    W lipcu byłem tydzień na Teneryfie i to było drogo bo wakacje, wyszło 700 zł. Do tego duża mała przejrzystość powietrza, więc mało fotek https://photos.app.goo.gl/bgEB8Lr746W9QSF1A w styczniu było lepiej http://top67.pl/Miejsca/Teide/index.html
    Wcześniej Toledo za 550 zł, Kreta 450 zł, i najdroższa Islandia 1250 zł (ale tam kanapka kosztuje 50 zł). Malta czy Madryt to jakieś 330 zł
    Ostatnio edytowane przez TOP67 ; 08-08-2018 o 08:19
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Gdzie nad Bałtyk?
    By Majek in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 03-04-2012, 14:33
  2. Bałtyk Gdzie?
    By ADAS in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 19-01-2011, 10:50
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-11-2008, 13:48
  4. gdzie drukowac w warszawie w celach niekomercyjnych
    By dame in forum Reprodukcja zdjęć
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-08-2008, 13:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •