Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Do tego jak ustawiasz tak jak pisałeś iso na 400 i dasz palnik do góry, to lampa będzie waliła pełną mocą i raczej będzie miała problem z naświetlaniem sceny na 50 5.6...
    Nie doczytales do końca. Mam dwa odbłyśnienniki jeden w trójkacie ma możliwość regulacji kąta więc pewnie dam lampę na 45 stopni i od tego będę odbijał i kierunkował światło.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebago30 Zobacz posta
    Nie doczytales do końca. Mam dwa odbłyśnienniki jeden w trójkacie ma możliwość regulacji kąta więc pewnie dam lampę na 45 stopni i od tego będę odbijał i kierunkował światło.
    Doczytałem A jaką masz lampę? Ja osobiście na chrzcie bym lampy nie używał wcale. Kościoły, nawet jeśli ciemne, są najczęściej oświetlone na tyle, żeby przy iso 1600-4000 i szkle 1.4 sobie poradzić bez lampy, ale przy DXie z dość niskim iso użytecznym i ciemnym zoomie nie będziesz miał wyjścia. Moim zdaniem 35DX przymknięta do 2.2, żeby na pewno było ostro i iso 1600 dałoby radę u Ciebie. Ale jeżeli nie masz szkła, to możemy gdybać. Pójdź, zrób jak uważasz za słuszne i napisz nam jak było Pozostaje trzymać kciuki.

  3. #13

    Domyślnie

    To już jutro wiec dużo czasu mi już nie zostało

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Film-poradnik o błyskaniu
    By kolatek2 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 06-01-2011, 23:43
  2. NC NX poradnik
    By luxius in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-05-2008, 23:28
  3. Obrabianie zdjec - poradnik
    By Gamling in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-09-2004, 18:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •