Close

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 79
  1. #31

    Domyślnie

    Bardzo ładny zestaw, odwaliłeś kawał dobrej roboty. Przede wszystkim szacun, że zaprezentowałeś swoją wizję Islandii, a nie wszystkim znane widoki. Zdjęcia są dopracowane z przemyślaną kompozycją. Well done

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kosta493 Zobacz posta
    Linie z lotu ptaka, dziewiczy ląd Islandia.



    Załącznik 14023


    10
    bardzo fajny organiczny abstrakt z tego wyszedl.

  3. #33

    Domyślnie

    Dzięki, że tak to widzisz, właśnie o to mi chodziło.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Dawno mnie tutaj nie było, trzeba odświeżyć trochę temat. Z serii tych ukrytych miejsc.

    Eyjafjörður, Północna Islandia.





    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1796-1-copy.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	1,11 MB
ID:	15688


    11

  4. #34

    Domyślnie

    Dziewiątka jak na moje oko rewelacyjna za sprawą częściowego oświetlenia co rzadko w fotografii krajobrazu w małej skali się zdarza, bo albo mamy światło albo go nie mamy.
    Twoja Islandia świetnie pokazana
    Nikon i podróże ...


  5. #35

    Domyślnie

    Nie będę już drugi raz pisał, że mi się podoba Przyjrzałem się ostatniemu zdjęciu i zauważyłem, że na niebie masz jednego czerwonego dead pixela. Nie umniejsza to oczywiście wartości zdjęcia.

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez G-creative Zobacz posta
    Nie będę już drugi raz pisał, że mi się podoba Przyjrzałem się ostatniemu zdjęciu i zauważyłem, że na niebie masz jednego czerwonego dead pixela. Nie umniejsza to oczywiście wartości zdjęcia.
    Ależ masz oko kolegą! Musiało mi to umknąć, po twojej galerii widze, że też odwiedzałeś Islandię i sam wiesz, jak fotogeniczny jest tutaj krajobraz praktycznie co kilka kilometrów. Fajnie, że się podoba i pewnie wrzucę coś jeszcze z czasem.

  7. #37

    Domyślnie

    Jakie "pewnie"? Koniecznie!
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  8. #38

    Domyślnie

    Niesamowity wątek, piękne zdjęcia - fajnie że został odświeżony, dzięki temu go zobaczyłem.
    I nie zgodzę się z poprzednikami odnośnie braku światła. Światło jest, daleko, schowane, bardzo mi się podoba na 2, gdzie po prostu widać, że to jeszcze przed wschodem, lub na 5, na którym wczesne promienie tylko "muskają" fragmenty krajobrazu. Oczywiście, światło jak na 9 jest fajne, ciepłe, kontrastowe itd, ale chyba zbyt "oczywiste". Dziesiątka, mimo braku tego ostrego światła, a może właśnie dzięki temu, fajnemu kadrowi i niesamowitemu niebu podoba mi się znacznie bardziej. Niemniej jednak ten zestaw "kupuję" w całości, tym bardziej że w porównaniu do pięknych ale trochę już ogranych miejscówek z Islandii wnosi dodatkowy poziom świeżości.

  9. #39
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Jakimś cudem przegapiłem ten ciekawy wątek. Cześć fot znam z innego miejsca (wrócisz tam?), część jest nowa dla mnie. Nie bedę się wiele rozpisywał. Powiem tylko że czekam na następne.

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    Jakimś cudem przegapiłem ten ciekawy wątek. Cześć fot znam z innego miejsca (wrócisz tam?), część jest nowa dla mnie. Nie bedę się wiele rozpisywał. Powiem tylko że czekam na następne.
    Czy wróce? Hmmm, pytanie czy warto ?

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Krajobraz
    By wpkx in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-12-2014, 20:39
  2. [ Krajobraz ] Krajobraz z ZIŁ-em
    By Robert D. in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-10-2010, 21:38
  3. [ Krajobraz ] krajobraz
    By skarab in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-11-2009, 12:27
  4. [ Krajobraz ] To też krajobraz...
    By PABLOOK in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-11-2009, 21:14
  5. krajobraz co i jak??
    By Artur25 in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23-01-2008, 15:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •