Close

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 112
  1. #21
    Oszczędny w słowach Awatar kipcior
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    213

    Domyślnie

    @spiritus - jakbym tam był Tylko autor nazwał to "Mountain Fresh Air", a chmury mają kolor sugerujący czającą się fabrykę zaraz za kadrem. Kompletnie mi to nie leży.
    D610, Nikkor 50 f1.4 G, Nikkor 24-70 f2.8, Sigma 20 f1.4, Sigma C 100-400.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    no to zes mi @tbogdanowicz w tej chwili zaimponowal bo mam tak samojuz nie chce sie w emigrantach odzywac


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Aż mi głupio., ale dodam, że gdybym znalazł pracę na stanowisku jaki miałem wtedy za pieniądze jakie mam teraz, to bym pewnie się zamienił.
    Niestety w Polsce z tym trudno, choć dwa lata temu już prawie się udało. Obecnie korzystam ze swej wiedzy, ale już mniej zdobywam nowej.
    Ktoś może powiedzieć że się rozwijam, bo od tamtej pory dwa razy awansowałem. Ale to nie daje takiej satysfakcji, jak wiedzieć coraz więcej. A po pracy często mam już dość myślenia i brak zapału do czytania czegoś..., no właśnie rozwijającego, ale nie koniecznie dającego korzyści w tym co teraz robię . By czytać dla siebie, trzeba móc wyłączyć myślenie o pracy.

  3. #23

    Domyślnie

    Ja tam lubię swoją pracę, z resztą, to moje "dziecko" wypieszczone, wychuchane nie mogłoby być inaczej, robię tylko i wyłącznie to co lubię. Choć nie zawsze tak było
    No i zdecydowanie, raczej nie mam się czego obawiać

    Wracając do RAWek.
    Dzisiaj niestety nie dotarła żadna nowa praca, być może przez upał gołębie nie doleciały?
    Ostatnio edytowane przez crusiek ; 26-07-2018 o 22:53
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kipcior Zobacz posta
    @spiritus - jakbym tam był Tylko autor nazwał to "Mountain Fresh Air", a chmury mają kolor sugerujący czającą się fabrykę zaraz za kadrem. Kompletnie mi to nie leży.
    Ty miałeś lepszą pogodę .
    Zwróć uwagę, że ten biały wan z jakimś logo na boku stoi na obu zdjęciach (chyba) w tym samym miejscu. Tylko kadr jest z innego kąta .

  5. #25
    Oszczędny w słowach Awatar kipcior
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    213

    Domyślnie

    Jak popatrzysz na inne zdjęcia w necie to ten wan jakoś tam zawsze parkuje Ale generalnie tam jest zakaz wjazdu poza mieszkańcami.
    D610, Nikkor 50 f1.4 G, Nikkor 24-70 f2.8, Sigma 20 f1.4, Sigma C 100-400.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Aż mi głupio., ale dodam, że gdybym znalazł pracę na stanowisku jaki miałem wtedy za pieniądze jakie mam teraz, to bym pewnie się zamienił.
    Niestety w Polsce z tym trudno, choć dwa lata temu już prawie się udało. Obecnie korzystam ze swej wiedzy, ale już mniej zdobywam nowej.
    Ktoś może powiedzieć że się rozwijam, bo od tamtej pory dwa razy awansowałem. Ale to nie daje takiej satysfakcji, jak wiedzieć coraz więcej. A po pracy często mam już dość myślenia i brak zapału do czytania czegoś..., no właśnie rozwijającego, ale nie koniecznie dającego korzyści w tym co teraz robię . By czytać dla siebie, trzeba móc wyłączyć myślenie o pracy.
    no i dobrze, tak mi sie przypomnialo, ze na ostatnim review o pracy padlo glupie standardowe pytanie co chcialbym robic dalej; z wrodzym wstydem i niesmialoscia ze jesli chodzi o ta firme to tylko moglbym ja przejac ale nie mam takich pieniedzy i czy mozemy to jakos rozwiazac dostalem 40% ochlap i slowa uznania za dobra robote, z czego w zasadzie tez jestem zadowolony; jak mowisz, nie pracuje w soboty od dekady i nie mysle o pracy po pracy; ale tyle mam zajec po godzinach, ze na bidne rawki mi czasu brakuje czego naprawde zaluje i bedzie jeszcze taki dzien...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    z wrodzym wstydem i niesmialoscia ze jesli chodzi o ta firme to tylko moglbym ja przejac ale nie mam takich pieniedzy ale tyle mam zajec po godzinach, ze na bidne rawki mi czasu brakuje czego naprawde zaluje i bedzie jeszcze taki dzien...
    Wprawiłeś mnie doskonały humor. Dobrze tak zacząć dzień . Dzięki .

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    i bedzie jeszcze taki dzien...
    I tego Ci życzę.

  8. #28
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 166

    Domyślnie

    Ale sie tu pozmieniało. Powitać Nowego Kierownika z Podziemia

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dex Zobacz posta
    Ale sie tu pozmieniało. Powitać Nowego Kierownika z Podziemia
    Milo mi Ciebie widzieć, paniczu @Dex
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  10. #30
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 166

    Domyślnie

    Jest jakieś oficjalne przezwisko Kierownika? Kierownik Producent nie moge bo tyczy sie poprzedniego

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zabawa w RAWki nr 116
    By Archibald6803 in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 95
    Ostatni post / autor: 29-08-2016, 22:03
  2. Zabawa w RAWki nr 115
    By Archibald6803 in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 19-08-2016, 20:01
  3. Zabawa w RAWki nr 114
    By Archibald6803 in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 09-08-2016, 00:08
  4. Zabawa w RAWki nr 106
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 10-05-2016, 17:49
  5. Zabawa w Rawki nr 36
    By Reed in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 12-05-2013, 21:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •