Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 59
  1. #1

    Domyślnie Szybkozłączla/adapter do paska

    Witajcie,

    Istnieje jakieś ustrojstwo,, jakby karabinczyk którym można połączyć standardowy pasek na szyję z body ? Żeby nie trzeba było za każdym razem tego mocować na nowo....

  2. #2

    Domyślnie

    Wywal standardowy pasek. Kup Peak Design Slide.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  3. #3

    Domyślnie

    Coś takiego? co proponuje @OjTam

    Ja bym chyba nie zaufał tym pętelkom, ale mniejsza o to.
    @themadablues chce chyba zamontować coś do posiadanego paska??? Jeśli tak to przecież jest różnych karabińczyków od groma. Metalowe, plastikowe, różne mocowania. Do wyboru do koloru

    Pierwszy lepszy z brzebu
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	karabinczyk-plastikowy-do-paska-30mm-kolor-czarny-2-3464675215.jpg
Wyświetleń:	128
Rozmiar:	41,5 KB
ID:	11633

    Ucho z karabińczykiem mocujesz z paskiem, samo ucho mocujesz na krótkich paskach do aparatów.

    Nie bardzo tylko rozumiem po co taka kombinacja, ale rozumiem, że masz w tym jakiś cel.
    P900, D50 IR, D7000, NIKKOR AF-S 18-55 G ED, NIKKOR AF 35-135/3.5-4.5, YN-565EX

  4. #4

    Domyślnie

    Jeszcze taniej i prościej to dwa kawałki drutu i po problemie. Ja bym jednak odradzał stosowanie takich wynalazków do przyzwoitego sprzętu foto.
    Tak jak proponuje @OjTam kup albo najpierw wypróbuj gdzieś Peak Design Slide. Jest cały wątek o produktach Peak Design, to na początek może poczytaj.

  5. #5

    Domyślnie

    @mmluty padło pytanie więc udzieliłem odpowiedzi. Sam nie jestem zwolennikiem takich rozwiązań i kompletnie nie czuję motywów. Zarówno Peak Design Slide jak i rozwiązanie stworzone metodą chałupniczą jest dla mnie równie bezsensu
    P900, D50 IR, D7000, NIKKOR AF-S 18-55 G ED, NIKKOR AF 35-135/3.5-4.5, YN-565EX

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziennikarz Zobacz posta
    Zarówno Peak Design Slide jak i rozwiązanie stworzone metodą chałupniczą jest dla mnie równie bezsensu
    Nie popadaj w przesadyzm Każde rozwiązanie jest dobre jeśli spełnia nasze oczekiwania.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Nie popadaj w przesadyzm Każde rozwiązanie jest dobre jeśli spełnia nasze oczekiwania.
    Ja tylko napisałem, że rozumiem idei pasków na szybkozłączkach.
    P900, D50 IR, D7000, NIKKOR AF-S 18-55 G ED, NIKKOR AF 35-135/3.5-4.5, YN-565EX

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2013
    Miasto
    Białystok
    Posty
    226

    Domyślnie

    Domke robi paski z szybkozłączką/karabińczykiem. Używam od lat i bardzo sobie chwalę. Jedyny problem to dostępność w Polsce

  9. #9

    Domyślnie

    Rzecz w tym, że mam już pasek, którego nie chcę wymieniać. Potrzebuję więc czegoś żeby po prostu łatwo i szybko połączyć pasek z aparatem bez konieczności każdorazowego przeciągania sznurków przez to plastikowe ustrojstwa.

  10. #10

    Domyślnie

    No to @themadablues sposób, który ja podałem wcześniej będzie najprostszy i najtańszy jednocześnie.
    P900, D50 IR, D7000, NIKKOR AF-S 18-55 G ED, NIKKOR AF 35-135/3.5-4.5, YN-565EX

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Usunięcie paska
    By Michaelg in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-08-2011, 02:34
  2. Mocowanie do paska na gwint 1/4
    By mrtwigg in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-03-2011, 10:11
  3. uchwyt do paska
    By bartoszkon314 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-08-2010, 15:46
  4. zamiennik paska do D70
    By Wiewioor in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 14-01-2007, 18:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •