Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Kszyk

  1. #1

    Domyślnie Kszyk

    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James

  2. #2

    Domyślnie

    I co by tu napisać, by nie było powtórzeniem tego co już pisałem pod innymi twoimi zdjęciami
    Ptaszyna pierwsza klasa
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  3. #3

    Domyślnie

    Wchodzac do Twoich watkow wiem, ze bedzie nudno
    Nawet nie ma na co pomarudzic
    Dziekuje za kolejne fantastyczne zdjecie.

  4. #4

    Domyślnie

    Wspaniale prezentujący się ptaszor, jak to robicie że jesteście tak blisko?
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  5. #5

    Domyślnie

    @biegly To efekt kilkugodzinnego leżenia w trzcinach pod siatką. Dobry kamuflaż a później cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. Pozdrawiam.
    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FotoDam Zobacz posta
    To efekt kilkugodzinnego leżenia w trzcinach pod siatką. Dobry kamuflaż
    Mógłbyś coś więcej napisać? Albo gdzieś zdjęcia tego szpeju zarzucić? Z ciekawości pytam.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  7. #7

    Domyślnie

    @OjTam Co dokładnie chciałbyś wiedzieć?
    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James

  8. #8

    Domyślnie

    Forma tej siatki. Ghillie? Narzutka? Czy budka? No i jak sobie z robactwem radzisz, leżąc na glebie.
    Ostatnio edytowane przez OjTam ; 13-07-2018 o 17:26
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  9. #9

    Domyślnie

    @OjTam Stosuję przeróżne formy kamuflażu oby tylko były skuteczne i dawały efekt końcowy jak powyżej. Buduję czatownie, stawiam namioty fotograficzne, przykrywam się siatką żeby tylko stać się niewidocznym dla fotografowanych obiektów. Wszystkie moje fotografie pochodzą z mojego miejsca zamieszkania a więc brzydko ujmując znam tam każdą dziurę, wiem gdzie ptaki nocują, gdzie żerują i gdzie odpoczywają, jednym słowem wiem dokładnie gdzie mam ich szukać i jakich gatunków mogę spodziewać się w danym terenie. Od małego chłopca siedziałem tylko na stawach, łąkach, bagnach a więc robactwo nie jest mi straszne, po zasiadce np. kleszcze najzwyczajniej na świecie wyciągam ze swego ciała. Przy foceniu kszyka powyżej dla urozmaicenia pełzały po mnie zaskrońce i urządzały przechadzki po moim ciele rzęsiorki rzeczki. Nie zabezpieczam się. To taki krótki zarys moich przygód z przyrodą i fotografią. Pozdrawiam.
    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James

  10. #10

    Domyślnie

    Ok, dzięki za info.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Kszyk
    By FotoDam in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-08-2017, 21:48
  2. [ Przyroda ] Kszyk
    By FotoDam in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-07-2017, 14:59
  3. [ Przyroda ] Kszyk czy Bekasik?
    By kulama in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-10-2013, 13:45
  4. [ Przyroda ] Kszyk
    By Henry in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 03-06-2013, 12:52
  5. [ Przyroda ] Kszyk
    By guest1 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-08-2008, 00:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •