Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie D3 szybkozłączka L-plate

    Witam poszukuje takiej szybkozłączki nie musi być z dostępem do baterii bo robię tylko krajobraz jedynie, chodzi o pionowe kadry, czyli może być jakaś uniwersalna itp. oby zapiąć ją na puszkę i na statyw, może ktoś coś wie w tym temacie, za odpowiedzi dziękuje
    puszka i kilka oczek do niej

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki widziałem to, tylko że w Polandii nie mają na stanie ale jak wspominałem mi dostęp do baterii jest niepotrzebny ładuje raz na 2 miesiące
    puszka i kilka oczek do niej

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    nikoniarz dzięki właśnie o niej myślałem, jak widać dobrze celowałem
    puszka i kilka oczek do niej

  6. #6

    Domyślnie

    tego Amazona powinni wysylac do Polandii, co najwyzej kilka euro drozej bedzie.

    na pewno dedykowany bracket lepiej siedzi na korpusie, tzn. nie ma ryzyka, ze gdzies na plenerze zauwazysz luz, i bedziesz szukal monet albo imbusa, zeby dokrecic.

    ale z drugiej strony ten uniwersalny jest tanszy i przede wszystkim pasuje dobrze ( @nikoniarz ? ) to tez mozna brac i sie nie modlic. podstawowa funkcje (szybkozaczka do pionowych kadrow) spelni

  7. #7

    Domyślnie

    Ja nie wiem czy pasuje bo nie używam takich zabawek... Ale to tylko L-bracket, więc nie małe ryzyko, że coś nie będzie pasować. Zresztą można zwrócić...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Ja nie wiem czy pasuje bo nie używam takich zabawek... Ale to tylko L-bracket, więc nie małe ryzyko, że coś nie będzie pasować.
    no wlasnie ze jak najbardziej niemale pionowa krawedz bracketa ma przylegac (a w najgorszym wypadku przynajmniej siegac do) lewej krawedzi aparatu. niektore uniwersalne brackety beda na pewno za krotkie dla korpusu rozmiaru D3!

    a w korpusach z niezintegrowanym gripem, gdzie klapka od baterii jest na dole, to juz w ogole bardzo trzeba uwazac na odpowiednia dlugosc tej dolnej krawedzi bracketa to na szczescie w D3 odpada

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Zresztą można zwrócić...
    swieta prawda

  9. #9

    Domyślnie

    Jeśli ktoś chce mieć pewność, to stosuje sprawdzone i dedykowane rozwiązania

  10. #10

    Domyślnie

    i jak to wytłumaczyć swojej kobiecie, że kawałek blaszki 70 euro ale kto tego nie kocha nie rozumie
    puszka i kilka oczek do niej

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Carry Speed FS-Slim Camera Strap with F1 Mounting Plate
    By etrolik in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-09-2014, 22:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •