Close

Strona 26 z 29 PierwszyPierwszy ... 162425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 286

Wątek: Mundial 2018

  1. #251

    Domyślnie

    Mecz Chorwacja Anglia będę oglądął, tylko nie wiem komu kibicować, bo lubię obie drużyny. Nasi mają zaciętość walki , a tamci od zawsze dobrze grali. Echhhh
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 10-07-2018 o 18:10
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #252
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Noo nasi mają oj tak
    Ja kibicuje Anglikom, może wreszcie im się uda przynajmniej walczyć o złoto.

  3. #253

    Domyślnie

    Tak szczerze mowiac to ten mecz niezbyt mi sie podobal. Pelno strzalow, tylko malo w swiatlo bramki. I tylko 1:0. Troche wiecej by sie chcialo od pofinalu...
    Rosja-Chorwacja byl o wiel bardziej emocjonujacy jak dla mnie.

    Nie jestem jakims ekspertem od pilki, rozumiem ze druzyny w penych sytuacjach graja na czas. Ale to zachowanie czarnoskorego pilkarza z Francji z tym przytrzymywaniem/wybiciem lekko pilki zeby nie dac szybko rzutu roznego dla przeciwnika, pozniej jakis Belg go popycha.
    No zenada takie cos.
    A ostatni rzut rozny to Francuzi 20 sekund "wybijali"
    Takie sytuacje powinny sie kwalifikowac na zolta kartke albo przynajmniej strata pilki na rzecz przeciwnika.

    Nie to, ze jakos czepiam sie Francji, bo jakby Belgowie byli w takiej sytuacji, pewnie to samo by robili.
    Ale takie akcje sa po prostu niesportowe...i mi sie nie podobaja.

    P.S Chyba wygralem browara od kogos
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #254
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Francja nie pokazała wielkiej piłki, były akcje świetne i technicznie rozgrywani itd ale tak troszkę nudno było, jutro Anglia pokaże więcej

  5. #255

    Domyślnie

    Kibicuję Chorwacji, jakoś za Anglikami nie przepadam...

  6. #256

    Domyślnie

    Prawdę powiedziawszy francuzi mieli 3 niewykorzystane sytuacje podbramkowe przy szybkich kontrach, gdzie sądzę że inne drużyny zdobyły by lepsze prowadzenie w wynikach. Nie wierzyłem w to co widzę...
    Nikon i podróże ...


  7. #257

    Domyślnie

    Mecz taktyczny, żeby nie stracić bramki. Można było spodziewać się takiego spotkania, ale liczyłem na więcej. Belgia po stracie gola nie ruszyła konkretnie do przodu. Jednego finalistę już mamy. Francuzi 2 lata temu finał Euro, teraz finał Mundialu.

  8. #258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Tak szczerze mowiac to ten mecz niezbyt mi sie podobal. Pelno strzalow, tylko malo w swiatlo bramki. I tylko 1:0. Troche wiecej by sie chcialo od pofinalu...
    Rosja-Chorwacja byl o wiel bardziej emocjonujacy jak dla mnie.

    Nie jestem jakims ekspertem od pilki, rozumiem ze druzyny w penych sytuacjach graja na czas. Ale to zachowanie czarnoskorego pilkarza z Francji z tym przytrzymywaniem/wybiciem lekko pilki zeby nie dac szybko rzutu roznego dla przeciwnika, pozniej jakis Belg go popycha.
    No zenada takie cos.
    A ostatni rzut rozny to Francuzi 20 sekund "wybijali"
    Takie sytuacje powinny sie kwalifikowac na zolta kartke albo przynajmniej strata pilki na rzecz przeciwnika.

    Nie to, ze jakos czepiam sie Francji, bo jakby Belgowie byli w takiej sytuacji, pewnie to samo by robili.
    Ale takie akcje sa po prostu niesportowe...i mi sie nie podobaja.

    P.S Chyba wygralem browara od kogos
    Doprawdy nie rozumiem ,jak mogłem kwestionować ekspercka futbolową wiedzę i autorytet usera @ Krzysztofz24 Belgowie mieli dobry tylko poczatek pierwszej połowy.Lukaku i De Bruyne przeszli obok meczu .Wysyłaj adres na PW

  9. #259

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czarny75 Zobacz posta
    Doprawdy nie rozumiem ,jak mogłem kwestionować ekspercka futbolową wiedzę i autorytet usera @ Krzysztofz24 Belgowie mieli dobry tylko poczatek pierwszej połowy.Lukaku i De Bruyne przeszli obok meczu .Wysyłaj adres na PW
    Alez dziekuje.
    Choc tak powazniej, to zaden ze mnie ekspert. Po prostu podobak mi sie mecz-strzelanina Francja-Argentyna i tym sie kierowalem typujac Francje.

    Dzisiaj puszcze PW pozniej, bo na razie z fona pisze.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  10. #260
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Zamiast wyciągnąć wnioski dostał nagrodę?
    https://pikio.pl/adam-nawalka-ukraina/

Strona 26 z 29 PierwszyPierwszy ... 162425262728 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wesele 6.10.2018
    By Dima in forum Ogłoszenia - praca dla fotografa
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-03-2018, 12:15
  2. Wesele 08.12.2018
    By Julia12 in forum Ogłoszenia - praca dla fotografa
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-03-2018, 11:05
  3. ABC fotografii - 21.01.2018
    By Studio Huśtawka in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-12-2017, 23:43
  4. Mundial - Brazylia 2014
    By matomi in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 630
    Ostatni post / autor: 17-07-2014, 15:30
  5. [ Sport ] Campeonato Mundial de Jiu-Jitsu 2007
    By GoracyKubek in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-09-2007, 23:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •