Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie W10 i jego życie obok mojego :)

    Kurde poradźcie coś. Wprowadzam w stan uśpienia kompa , bo idę herbatę zrobić. Wracam komp wstaje a tapet już inna. Nie mówię o tej co ma pulpit , bo tu ustawiłem i jest stała. Chodzi o tą która pokazuje się przy budzeniu PC , jakieś góry, strumyki, czasem wulkan fajny na obrazku. W prawym roku pytanie czy mi sie podoba czy nie, no i jak się podoba to klikam z nadzieja, że taka już zostanie a tu guzik. Za parę uśpieni kompa następna. Jak to opanować jak to zatrzymać, aby ciągle ta sama była. Zimę mi teraz pokazują
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #2

    Domyślnie

    Można ewentualnie wyciągnąć takie zdjęcie i ustawić na sztywno, windows spotlight działa na takiej zasadzie, że zmienia

    Fotki zapisują się w:

    %userprofile%\AppData\Local\Packages\Microsoft.Win dows.ContentDeliveryManager_cw5n1h2txyewy\LocalSta te\Assets

    Pliki sobie trzeba skopiować w inną lokalizację i dodać im rozszerzenie .jpg na pewno jeden z nich to właśnie pliczek z tym zdjęciem, które Ci się podoba.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  3. #3

    Domyślnie

    Serio tak trudno wklepać w google pytanie, jak zmienić ekran blokady w W10?
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  4. #4

    Domyślnie

    przecież opcja blokada ekranu jest i tam to się ustawia

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    przecież opcja blokada ekranu jest i tam to się ustawia
    Gdzie to jest i przyznam szerze, że nic a nic w W!0 nie gmeram. Komp tylko do pracy, włączam, pracuje, wyłączam idę spać.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #6

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdj.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	97,3 KB
ID:	10412

    Tu masz ustawienia. Tam z "centrum uwagi..." zmieniasz na "obraz" i wybierasz sobie obraz, który ma być na sztywno. Jeżeli ma być któryś z tej właśnie biblioteki, w której zdjęcia się zmieniają to w moim poście wyżej już wiesz gdzie znaleźć
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  7. #7

    Domyślnie

    O dzięki, dzięki BORDO co prawda nie widzę tam guzika ZAPISZ czy zapamiętaj, ale może nie będzie się zmieniać.
    Rozumiem, ze na dysku C się gdzieś te wszystkie obrazki co przez półtora roku na nowym kompie mi się niechciane zmieniały. Czy można je samemu z jakiegoś folderu gdzie są wywalić, bo mi przestrzeni dyskowej szkoda ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #8

    Domyślnie

    Czy może mi ktoś podpowiedzieć gdzie w W 10 zmienia się rozdzielczość ekranu?.
    D810 N20-35/2,8 AF-D; N24/2,8 Ais; N50/1,4 AiS; N60/2,8 AF micro; SB-800

  9. #9
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Dlaczego w win10 chcesz zmeiniać, a nie w ustawieniach twojej karty graficznej czy to wbudowanej w procesor czy osobnej ?
    Ustawienia w win10 masz pod prawym na pulpicie "Ustawienia ekranu".

  10. #10

    Domyślnie

    OK. Dziękuję, znalazłem.
    D810 N20-35/2,8 AF-D; N24/2,8 Ais; N50/1,4 AiS; N60/2,8 AF micro; SB-800

Podobne wątki

  1. [ Pozostałe ] Obok
    By pardwadwa in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-09-2014, 03:32
  2. Tuż obok
    By MateuszB in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-01-2013, 13:34
  3. [ Reportaż ] obok
    By ma_kry_ba in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-06-2012, 22:16
  4. [ Architektura ] Coś tam obok Marriota
    By Cysiu in forum Architektura
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-04-2011, 18:55
  5. [ Przyroda ] ..tuż obok krzaczka...
    By tco99 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-09-2008, 19:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •