Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Ale mi też działał błysk po podlaczeniu odbiornika do SB800 , tyle ze błysku na zdjechach nie było widac , co dziwne po podlaczeniu lampy (sb800 ) do odbiornika lampa wariowała , wartosc F na wyswietlaczu wskakiwała mi na f8 , ekran lcd cały czas był podswietlany , no i nie było widac błysku na zdjeciu, popatrz jak to jest u ciebie i daj znać. Ja wybrałem navigator X2 bo wg mnie ma lepsza ergonomie przycisków.
    FX

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barto28 Zobacz posta
    Ale mi też działał błysk po podlaczeniu odbiornika do SB800 , tyle ze błysku na zdjechach nie było widac , co dziwne po podlaczeniu lampy (sb800 ) do odbiornika lampa wariowała , wartosc F na wyswietlaczu wskakiwała mi na f8 , ekran lcd cały czas był podswietlany , no i nie było widac błysku na zdjeciu, popatrz jak to jest u ciebie i daj znać. Ja wybrałem navigator X2 bo wg mnie ma lepsza ergonomie przycisków.
    Nic z tych rzeczy u mnie nie występuje, błysk jest wyzwalany, widać go na zdjęciach, sterowanie mocą lampy działa, wszystko jest ok zarówno w trybie TTL jak i manual. Nastawiłeś czas synchronizacji błysku w ustawieniach aparatu na 1/250? Może w tym tkwił problem?

  3. #13

    Domyślnie

    tak miałem czas w korpusie ustawiony na 1/250
    A ty masz w body 1/200? i działa? z ciekawosci przełącz na 1/250 i zobaczymy
    FX

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barto28 Zobacz posta
    tak miałem czas w korpusie ustawiony na 1/250
    A ty masz w body 1/200? i działa? z ciekawosci przełącz na 1/250 i zobaczymy
    Nie, mam od początku na 1/250, tak jak jest zalecane w instrukcji.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •