Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    No dobrze @zdyboo, ale jak to się ma do: "wszystkie wtyczki NIK można uruchomić jako oddzielne programy...", skoro aby to zrobić muszę zainstalować FastStone? @zdyboo, nie uruchamiasz NIK Collection jako oddzielny program tylko jako wtyczkę FastStone
    Pozdrawiam!

  2. #22

    Domyślnie

    @Ark Aleś się uparł z tą wtyczką. Odpalam w ten sposób, bo FastStone jest moją domyślną przeglądarką systemową i do tego posiada ułatwienia. NIK nie jest żadną wtyczką FastStone. Równie dobrze mogę prawoklikiem na zdjęciu wybrać opcję: "Otwórz za pomocą" i wyszukać plik Viveza2.exe, i uruchomić program z wczytanym zdjęciem. Nie mając nawet włączonego FastStone.
    FastStone ma tylko możliwość przypsania skrótu klawiszowego do takiej akcji.

    Czyli nadal podtrzymuję, że wszystkie wtyczki NIK da się uruchomić jako osobne programy. I to nawet funkcjonalnie.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	viv2_zrzut1.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	687,1 KB
ID:	11014
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    ...Równie dobrze mogę prawoklikiem na zdjęciu wybrać opcję: "Otwórz za pomocą" i wyszukać plik Viveza2.exe, i uruchomić program z wczytanym zdjęciem...
    A widzisz, na to nie wpadłem Dziękuję za podpowiedź @zdyboo, oczywiście "czepiam się", ale zwracam honor po Twojej powyższej wypowiedzi
    Pozdrawiam!

  4. #24

    Domyślnie

    swoja droga mam wersje demo od dxo, jeszcze nie mialem okazji zobaczyc roznic z poprzednia wersja; chyba w tym watku wyczytalem ze wykroili 32bity, no ale jakies nowsze rzeczy sa? i zastanawiam czy wywalic te 40 funciorow; bardziej mi podchodzi alienskin; w sumie to okazjonalnie korzystam z tych przystawek


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  5. #25

    Domyślnie

    Jak ci poprzednia wersja działa bez problemów, to po update nie będzie różnicy. Trochę gadałem ostatnio o tym i pokazywałem przykładowe zastosowanie: https://youtu.be/2KTERs_MX9Q

  6. #26

    Domyślnie

    bralem udzial, nic nowego nie przyuwazylem; ze starymi problem jest ze wyskakuje PS kiedy probuje zaakceptowac zmiany w filtrzw


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Wygląda na to, że poprawili działanie na nowych Win i MacOS plus obsługa Adobe CC i jakieś zmiany w UI.
    Tez zastanawiam się nad kupnem. Używam póki co starej wersji na CS5. Na W7 nie było problemów, na W10 szczególnie na małych plikach kilkakrotnie aplikacja się wyłożyła "the application did crash".
    Trzeba będzie chyba dać im te 50 erło.
    D70s + D300 + D700 + D750 + S 14-24/2,8 + S35/1,4 + N50/1,8 + N24-70/2,8 + N70-200/2,8 VRII + SB-800 + SB-900 + Zenit 122 + SLIK PX RO 500D

  8. #28

    Domyślnie

    Czy te nowe od DxO mają język ojczysty, tzn. polski ?
    Bezlusterkowiec Sony i kilka słoików

  9. #29

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzysztof_G Zobacz posta
    mi na Macu z high Sierra z aktualnymi poprawkami stare pluginy nik działaja bez problemu (z ps cc i lightroom classic). Znajoma pewnie coś namieszała lub musi zainstalować ponownie.
    pod warunkiem ze nie masz HS zainsalowanego na macu mini, ktorego apple chce koniecznie wyciac i nie supportuje grafiki.
    wiekszosc programow graficznych nie dziala pod takim zestawem. PS owszem, ale juz stary NIK albo davinci nie pojdzie
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Lr, Ps i problem z nik collection
    By kurkylaib in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-06-2018, 21:38
  2. Nik Collection
    By coroner 69 in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 28-10-2017, 10:50
  3. My Little Collection
    By wpkx in forum Aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-01-2016, 05:19
  4. Promocja na Nik Collection
    By art_killer in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-03-2013, 15:16
  5. [ Glamour/Beauty ] Mayo Collection
    By malita in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 22-08-2009, 18:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •