Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Fotografia nr 4 jest bardzo ciekawa. Trochę tylko te "wysepki" po prawej stronie męczą oko ale wiadomo że na to wpływu nie miałeś.
    Natomiast jeżeli chodzi o b/w to jakos mi sie to kupy nie trzyma - podłoga wygląda jakby była zrobiona z jakimś IRem, sprawia wrażenie za jasnej. Wydaje mi się, że chciałeś dobrze ale poszedłeś o krok za daleko i przekombinowałeś. Myślę, że warto się do tego kadru przyłożyć bo jest dość dobry.

  2. #12
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Tych wysepek i latarni nie ma za bardzo jak wyeksmitować z kadru-chyba że stemplem, a takich rzeczy nie robię-to nie śmieci, kable czy słup. Skręcenie obiektywu w lewo też nie wchodzi w grę bo wkrada się już wiele innych elementów z zadem słonika na czele. Uzbrojony rycerz widoczny jest na 1, 2 i 5 w szerszym ujęciu i widać dokładnie co mogłoby się do kadru załapać. Co do BW to nie mam specjalnego doświadczenia i trochę na oko, więc z całą pewnością można jeszcze wiele poprawić

  3. #13

    Domyślnie

    No i 4 mnie zabiłeś!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  4. #14

    Domyślnie

    Czwórka jest znakomitym przykładem na uzasadnione użycie filtra ND i w moim odczuciu jest naciekawsza z całego setu, jedynka walczy o uwagę świetną kolorystyką ale być może wolałbym "normalnie" naświetloną.
    Trójka nieco ciężkawa kompozycyjnie i "zgaszona" zgaduję, że filtr połówkowy był w użyciu?
    BW nie ogarniam ale 5 znacznie lepiej mi siedzi kompozycyjnie.

    świetny set

  5. #15

    Domyślnie

    Czwórka mistrzowska, brawo! Bajecznie, ciekawie, klimatycznie, technicznie też super.
    ['O]

  6. #16

    Domyślnie

    Czworka jest mega, kapitalne zdjecie. Troche w kilmacie Adama Williamsa Gratulacje!

  7. #17

    Domyślnie

    4 bezapelacyjnie najlepsza. Swiatlo i kolor robia robote.
    2 tez mi sie podoba, BW takie trafione w punkcik pod wzglkedem konwersji. Choc zobaczylbym ciut mocniejsza wersje. Bez smoly i przepalow ale po prostu ciekaw jestem jakby to wyszlo troche mocniej obrobkowo potraktowane.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #18
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Kurcze -nie pierwszy raz kiedy moje odczucia odnośnie własnych prac są kompletnie rozbieżne od oglądających. Nie żebym nie lubił, czy też nie był zadowolonych z 4, ale jestem świadom niedoskonałości technicznych tej foty. I nie mam tu na myśli ekspozycji. Osobiście zabrakło mi w niej nazwijmy to "perfekcji edycyjnej" Bo że kadr jest OK wiem, że światło i kolory gadają też wiem, niemniej jednak brak mi tego ostatecznego szlifu, błysku,? Sam nie wiem czego... Może ktoś odnajdzie?

  9. #19

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Hachiko w kilku odsłonach
    By mandraghora in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-11-2014, 21:15
  2. [ Portret ] Dominika w kilku odsłonach
    By PabloF1fan in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-06-2010, 13:22
  3. [ Architektura ] Dwa ujęcia w kilku odsłonach.
    By Robert D. in forum Architektura
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-09-2009, 15:22
  4. [ Krajobraz ] Zachód w kilku odsłonach
    By Grzybu in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 01-06-2009, 21:13
  5. [ Makro ] Kermit w kilku odsłonach..
    By bastek73 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 04-12-2008, 18:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •