Close

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 94
  1. #1

    Domyślnie Magda na plaży w Rewie

    Historia lubi sie powtarzac... Tak samo jak niespelna rok temu, wybralismy sie nad morze (a w zasadzie nad zatoke) "postrzelac" do kite-surferow. Korzystajac z dlugiego weekendu czekalismy 3 dni na wiatr, zeby chlopaki mogli we wlasciwym stylu rozegrac zawody. Niestety -- mimo dobrych prognoz na sobotnie popoludnie, wiatr nie zawial. Poszlismy wiec z Magda na plaze...

    Zdaje sobie sprawe, ze oswietlenie nie jest idealne, ale troche pozno przybylismy na "plan" i musielismy sie streszczac, zeby zrobic cokolwiek zanim zajdzie slonce. Praktycznie zanim sie na dobre rozbujalismy, musielismy sie przeprosic z Sabinkami bez dyfuzorow -- stad widoczne gdzieniegdzie cienie...

    Chcialbym w tym miejscu goraco podziekowac Madzi za poswiecenie, ktore oprocz zdjec przyplacila takze lekkim przeziebieniem, oraz oczywiscie Krzysztofowi za jego akrobatyczne wyczyny w celu zlapania w blende ostatnich promieni slonca.

    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    6.


    7.


    8.


    9.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  2. #2
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    1,7 - brakuje stóp, 3 - brakuje ostrości na stopach, 5 wydaje mi się jakoś nie tak, jak powinno, oświetlone. Poza tymi uwagami wszystkie się podobają. Magda też

  3. #3

    Domyślnie

    7,9 - dla mnie miodzio i super.
    najmniej odpowiada mi #1
    Wszystko jednak wygląda miło dla oka - choć bez szaleństwa.
    D7100 + N18-70 f3.5-5.6 + N50 f1.8 + N55-200VR + Metz48AF1

  4. #4

    Domyślnie

    Taaa... Stopy... Chcialem dopisac przy tym zdjeciu, ze obciete calkiem swiadomie. Tak mi po prostu lezalo...
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  5. #5

    Domyślnie

    8,9 dla mnie najlepsze. 8 fajny kadr a 9 super barwy...pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    8 i 9 są fajne, reszta mi jakoś nie 'weszła'
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  7. #7

    Domyślnie

    Przede wszystkim siódemka. Nawet ta noga ucięta mi tak mocno tu nie przeszkadza. Przecież nie zawsze wszystkie kończyny muszą być "całe"
    pozdrawiam
    Philipp Gmür Fotograf Poznań

  8. #8
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Taaa... Stopy... Chcialem dopisac przy tym zdjeciu, ze obciete calkiem swiadomie.
    No cóż, ale pozwolisz, że mi się to nie będzie podobało?
    Tak mi po prostu lezalo...
    No wiesz, przy takiej dziewczynie.. profesjonalista jesteś

  9. #9

    Domyślnie

    Dla mnie 5 i 9 rewelacja!!
    Fajne kolorki - połączenie niebieskości z ciepłem bijącym z ciała modelki...
    ..: F O T O P :..
    NIKON SYSTEM PRO..... i w głowie marzeń 100...

  10. #10
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    dobre konkretne zamierzone i przemyslane foty. do tego piekna modelka. nic dodac nic ujac. gratulacje

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •