Close

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 80
  1. #41

    Domyślnie

    Tak to już jest, weszliśmy w mroczne klimaty, ciemności i takie tam... i teraz jakieś zaczarowane rzeczy się dzieją. Ale kto by w to wierzył

    https://youtu.be/D81HCHgH0os
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  2. #42

    Domyślnie

    I wybiją głupoty z głowy .

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Tak to już jest, weszliśmy w mroczne klimaty, ciemności i takie tam... i teraz jakieś zaczarowane rzeczy się dzieją. Ale kto by w to wierzył

    https://youtu.be/D81HCHgH0os
    Paanie, gdzie tu ciemność i mroczne klimaty.
    To se obczaj:
    https://youtu.be/B7av_o99Pwg


    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    I wybiją głupoty z głowy .
    Grupa Reagowania Usuwającego broni,
    Grupa Reagowania Usuwającego radzi,
    Grupa Reagowania Usuwającego nigdy nie zdradzi. (no... chyba że się to będzie opłacało.)
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  4. #44

    Domyślnie

    Oo nie znalem zespołu.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  5. #45
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 749

    Domyślnie

    Informacja od Owieczki jest taka, że pod netem będzie w środę wieczorem i wtedy wrzuci zdjęcia.
    Teraz jest na wsi tak zacofanej, że określiła ją jako z epoki kamienia łupanego
    Ja z kolei też się wyłączyłem na 4 dni, był plener (24-27.05) i nie smagałem owieczki bacikiem. Zresztą jak ona jest bez neta to co by to batożenie dało?

  6. #46

    Domyślnie

    Czy trzeba jakąś specjalną, tajną szkołę skończyć, albo kurs, żeby wrzucić kilkanaście zdjęć i zrobić ankietę?
    Żenada

  7. #47

    Domyślnie

    No nie da się trzymać procentów, aparatu i bata jednocześnie Dobrze słyszeć, że Offca cała i zdrowa po halach się wypasa, bo można było odnieść wrażenie, że ktoś ją ostrzygł nie tylko z wełny
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  8. #48
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 749

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fido83 Zobacz posta
    Czy trzeba jakąś specjalną, tajną szkołę skończyć, albo kurs, żeby wrzucić kilkanaście zdjęć i zrobić ankietę?
    Żenada
    Nie. Trzeba mieć dostęp do internetu. Offca twierdzi, że go nie ma. Przed plenerem napisałem do niej na messengerze, nie odezwała się. Gdy wróciłem z pleneru i widzę, że niczego nie ma napisałem do niej SMS, oddzwoniła.

  9. #49
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 165

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fido83 Zobacz posta
    Czy trzeba jakąś specjalną, tajną szkołę skończyć, albo kurs, żeby wrzucić kilkanaście zdjęć i zrobić ankietę?
    Żenada
    Czy trzeba jakąś specjalną, tajną szkołę skończyć albo kurs by umieć czytać ze zrozumieniem? W takim razie pokazuje i objaśniam -> BRAK NETA = BRAK MOŻLIWOŚCI WRZUCENIA KILKUNASTU ZDJĘĆ I ZROBIENIA ANKIETY.

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dex Zobacz posta
    Czy trzeba jakąś specjalną, tajną szkołę skończyć albo kurs by umieć czytać ze zrozumieniem? ...
    Właśnie widzę, że masz z tym problem, więc napiszę Ci bardziej wprost co mam na myśli. Moderatorów i adminów na trzech zainteresowanych forach jest jak nasrał, a tymczasem 20-30 aktywnych uczestników zabawy musi tydzień czekać na opublikowanie zdjęć, bo jedna osoba nie ma dostępu do internetu. Zastanów się przez moment jak debilna jest to sytuacja.

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Międzyforumowe nr 5 - WIOSNA
    By Czarna_Offca in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 20:12
  2. Międzyforumowe nr 4 - WODA
    By Czarna_Offca in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 23-04-2018, 22:39
  3. [ Przyroda ] Anioł ciemności
    By raftik in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-03-2016, 14:08
  4. AF w ciemności w d7200
    By JoannaK in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-12-2015, 21:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •