Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Ola&Tomek sesja w Tatrach

    Witajcie, w miniony czwartek wybrałem się z parą młodą na sesję ślubną do Zielonego Stawu Kieżmarskiego.
    Oto efekt naszej pracy.
    Komentarze wile widziane.
    Pozdrawiam


    1


    2

    3

    4


    5


    6

    7

    8

    9

    10

    11

    12

    13


    14


    15

  2. #2

    Domyślnie

    Całość słaba technicznie i nieco kiczowata.

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo fajne miejsca na sesję, aż zazdroszczę że miałeś możliwość robienia zdjęć na takich miejscówkach, mnie się trafiaja pary które albo w lesie chcą, albo na pergoli oklepanej... Moim zdaniem nie udało się zbytnio złapać ani klimatu tego miejsca, ani ciekawych aspektów technicznych, do takich zdjęć też przydałaby się odpowiednia obróbka, a to wygląda jakby prosto z puchu leciało... Brakuję też klimatu pary młodej, tacy są bez emocji na tych zdjęciach. Szkoda bo miejscówka ma potencjał. Ale to moje takie prywatne zdanie, więc nie bierz tego do siebie, tylko rób swoje dalej, pewnie wielu wpadnie w gust
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 14-05-2018 o 21:29

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jurek Ż Zobacz posta
    Całość słaba technicznie i nieco kiczowata.
    Co masz na myśli ?

    Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka

  5. #5

    Domyślnie

    W większości pokazałeś krzaczory, które można zrobić w każdym parku miejskim w kraju.
    Z6II_14-30_28_28-75_40_45_105_100-400_TC2.0_DJI

  6. #6

    Domyślnie

    Nie no nie jest tak źle. Moim zdaniem 13 to bardzo fajne zdjęcie i podoba mi się ich pozowanie, kadr i kolorystyka. Z tymi emocjami też przesadziłem, bo jednak są u PM - sorka, oglądałem na telefonie, biegając po bieżni i źle to oceniłem. Na 10 też ich ładnie złapałeś, chociaż mało prawej strony, to ładnie się uśmiechają. To nie są złe zdjęcia, moim zdaniem potrzebują troszkę "mocniejszej" obróbki/kolorów. Dla mnie faworytem jest zdjęcie 13- i oczekiwałbym więcej takiego klimatu, w końcu to Tatry

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Nie no nie jest tak źle. Moim zdaniem 13 to bardzo fajne zdjęcie i podoba mi się ich pozowanie, kadr i kolorystyka. Z tymi emocjami też przesadziłem, bo jednak są u PM - sorka, oglądałem na telefonie, biegając po bieżni i źle to oceniłem. Na 10 też ich ładnie złapałeś, chociaż mało prawej strony, to ładnie się uśmiechają. To nie są złe zdjęcia, moim zdaniem potrzebują troszkę "mocniejszej" obróbki/kolorów. Dla mnie faworytem jest zdjęcie 13- i oczekiwałbym więcej takiego klimatu, w końcu to Tatry
    Dzięki wielkie za szczegółowa opinie
    Jakoś tak lubię mieć "czyste" zdjęcia ślubne, ale na sam plener może podciągane obróbkę

  8. #8

    Domyślnie

    Kombinuj. najważniejsze żeby PM była zadowolona ...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Kombinuj. najważniejsze żeby PM była zadowolona ...
    Właśnie jest i to bardzo

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wikary Zobacz posta
    W większości pokazałeś krzaczory, które można zrobić w każdym parku miejskim w kraju.
    ... serio? To weź mi pokaż coś takiego w Krakowie np: https://iv.pl/images/28526647377739786115.jpg itd.

    Jeśli zazdrościsz takiej fajnej sesji w Tatrach, to sam pokaż coś od siebie.

    Bardzo fajna, sesja, jest kilka ciaśniejszych kadrów i wcale takich nie zrobimy nawet w okolicach Rabki czy Nowego Targu tylko właśnie w Tatrach.
    Co do obróbki, nie ma tragedii, jest nieźle. Można troszkę poprawić... ale nie, aby wszystko jechać w pomarańcze i spłaszczanie świateł i ściąganiu kolorów , bo teraz jest to bardzo modne, tylko pokazanie, żywych kolorów.
    Kompozycyjnie pomysłowo, fajnie.

    Jest fajnie, można poprawić kilka rzeczy, ale nie są do zdjęcia na pewno złe czy poprawne, są to zdjęcia dobre... do bardzo dobrych trochę brakuje czy rewelacyjnych.

    Idź tą drogą !!! Ważne, że chcesz... !!!
    "Nikon"

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Tomek
    By filipgie in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-06-2017, 17:46
  2. Monika i Tomek - wiosenna sesja narzeczeńska
    By agatatoja in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 26-07-2016, 20:39
  3. [ Portret ] Tomek
    By kamilb998 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-09-2012, 17:58
  4. 6 dniowy Tomek - sesja noworodkowa
    By tmadzik in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 01:11
  5. [ Portret ] Tomek
    By psychopulse in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 05-06-2010, 12:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •