Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Sony RX 100 I czy coś innego ?

    Przed urlopem moja dziewczyna szuka taniego małego poręcznego kompaktu do 1600 zł.
    Z tego co pamiętam zawsze chwalone były Sony RX 100, to najlepszy wybór do tej ceny ?
    Jest jeszcze z tego co widzę i chyba też chwalony Panasonic Lumix LX 100 tyle że w wyższej cenie ok.2200zł ale z jasnym obiektywem Leica, watro dopłacić ?
    Ostatnio edytowane przez tandori ; 03-05-2018 o 12:58

  2. #2

    Domyślnie

    Jak dopłacić to do Canona G7X.
    Pozdrawiam, Jurek.

  3. #3

    Domyślnie

    Za Juriko, Canon G7x lub RX100. Panasonic LX100 imho ładnie wygląda na papierze, fotki wyglądają imho gorzej niż z G7x/RX100. Ale bez zbędnych ceregieli poszedłbym po RX100, doskonały aparat.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  4. #4

    Domyślnie

    Wcześniej miała Sony z którego była częściowo tylko zadowolona, modelu już nie zna zdjęcia chłodne, ale ostrość dobra jak mówi, z kolei z Canona którego miała później PowerShot A720 zdjęcia ładne, ale ciągle miała problemy z bateriami mimo zmian akumulatorów, serwis uznał aparat za sprawny i ostatecznie nie bardzo chciała by Canona.

  5. #5

    Domyślnie

    Miałem Canona A710 do niego akumulatorki AA (R6) sanyo eneloop i żadnych problemow. Z oprogramowaniem chdk można było robić w rawach. Teraz do G7X mam 3 baterie, jedną oryginalną dwie nie. Taka ilość baterii zapewnia mi spokój.
    Pozdrawiam, Jurek.

  6. #6

    Domyślnie

    Popatrzyłem na opinie i ogólne testy i wcale złe ten Panaconic LX 100 nie wygląda, opinii dużo i większości same pozytywne. Jasny obiektyw, duża matryca i jakoś o złej jakości się nie pisze, większość to pozytywne opinie i mimo wieku aparatu polecany zakup.

  7. #7

    Domyślnie

    Lx100 matryca dobra , optyka również
    R | 35 | 50 | 135

  8. #8
    GL
    Gość

    Domyślnie

    LX100 to najbardziej przereklamowany aparat z jakim miałem do czynienia, do tego spory. W tej klasie najlepszym wyborem moim zdaniem jest rx100 III. Trzecia to już w pełni dojrzała konstrukcja z jasnym obiektywem, matrycą BSI i wizjerem, a cena jest jeszcze do zaakceptowania. Do tego mieści sięw kieszeni, a lx100 nie. LX100 ma niby nieco większą matrycę, ale przestarzałą i kiepsko oprogramowaną. To są okolice 2500, ale warto dopłacić. będzie na lata.
    Ostatnio edytowane przez GL ; 07-05-2018 o 17:20

Podobne wątki

  1. Sony Nex-5 czy Canon EOS M? Czy coś innego?
    By josephebeloki in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-04-2014, 08:11
  2. [ Portret ] coś innego?
    By zd1 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-08-2012, 09:10
  3. [ Krajobraz ] Coś innego
    By erde in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15-09-2010, 22:57
  4. P50 czy cos innego
    By CodeBoy in forum Aparaty cyfrowe kompaktowe - Coolpix
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-06-2008, 22:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •