Close

Strona 28 z 42 PierwszyPierwszy ... 18262728293038 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 413
  1. #271

    Domyślnie

    Niewiarygodne jest to że trafia się kolejna osoba na tym forum która udowadnia fakt, jak silne jest przywiązanie do firmy która pokazuje swoim użytkownikom środkowy palec. W gablotę to się polecam rozpędzić i uderzyć głową, tak żeby fascynacja nad jednyna "słuszną" firma przeszła, i tak żeby później móc się otrząsnąć z tego fanatyzmu i przeczytać ponownie ze zrozumieniem że dyskusja ma miejsce z osobami którzy używają tego sprzętu.
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 05-06-2018 o 23:48

  2. #272

    Domyślnie

    6 stron wątku w 1 dzień- gj chłopaki!
    Ja tam mam d750 i sobie chwalę, ale coś czuję, że jak Nikon czegoś ciekawego nie pokaże to a7iv (może v bo 4 to podobno w Azji się źle kojarzy) będzie moja.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  3. #273

    Domyślnie

    Nie, niewiarygodne jest to, że piszesz, że jeden aparat może lizać pięty drugiemu (nie ważne który któremu), jakby to była jakaś licytacja w podstawówce na przerwie, na dodatek nie mając żadnego z nich i nie używając ich DDD Esencja forumowych prawd i opinii.

  4. #274
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    ... d850 2x krotnie droższym mogą lizać pięty takiemu A7iii.
    Oczywiście na papierze albo w zamkniętej grupie na fejsie ?

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Zobaczymy co teraz wyrzuci na rynek Nikon w kwocie do 10,000zł, co tam ciekawego upierniczy w stosunku do d750(następcy d700)...
    D750 ni ebył zadnym następcą, a tym bardziej D700, to była pucha ratująca kiepską wtedy sytuacje nikona po kłopotach z D600 i D800, a i tak okazało się że D750 miał kłopoty.
    Nowa polityka nikona jak widać jest dobra, od dłuższego czasu same dobrze sprzedające się modele, co nowego to zobaczymy, zapewne kastrat FX dla dobrej ceny, może "poprawki" D500 i D5 co gdzieś tam plotkują, no i bezlustra, które zakładam będą wzbudzać sporo emocji i euforii nawet na papierze

  5. #275

    Domyślnie

    Koesh co do ceny, to wystarczy wejść na ceneo i sobie porównać. Nikon się ratował ? Czym ? Przeniesieniem produkcji na tańszy rynek i cięciem kosztów przy kontroli jakości? Tymi wadami fabrycznymi od modelu d600/d800/d750. Udawaniem że nie było wad fabrycznych do momentu aż poleciał pozew światowy? czy Wy serio nie widzicie, tandetnych zagrywek tej korporacji, bo ja mimo że mam dwa aparaty które już na linii miały wady, zaakceptowałem to, nawet dostałem nowe migawki i wciąż robię tymi aparatami zdjęcia, ale zauważam że jednoczesnie taki Nikon, ma gdzieś zapotrzebowanie swoich użytkowników, bo jest nastawioną firma która chce jak najmocniej wydoić takich ludzi jak my. Więc sorry resory, widząc to że takie bezlusterkowce z każdy modelem idą do przodu, rozwijają się technologicznie i firma z każdym następnym modelem dodaje coś, a jednocześnie widzę że nie zabiera czegoś(jak to robi Nikon/Canon) to nie patrząc przez pryzmat firmy łatwo mi zauważyć że konkurencja robi bardzo dobry produkt. Ps:. Wciąż jest tu kolega @boobass który aż się prosi o zadawanie pytań na temat A7iii , kolejny raz się przypomniał, no ale wolicie sie pokopać z takim outsiderem jak ja, zamiast porozmawiać z bobasem o tym aparacie
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 06-06-2018 o 00:34

  6. #276
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    No to może już jesteśmy na etapie że napiszesz co ci brakuje w tych paskudnych nikonach, z tego co czytam męczysz się z nikonem, kup sobie coś tańszego soniaka i zobaczysz czy to lepsze czy nie.

  7. #277

    Domyślnie

    Proszę bardzo, w Nikonie brakuję mi aparatu o podobnej specyfikacji i możliwościach A7iii za podobną cenę.

  8. #278

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Proszę bardzo, w Nikonie brakuję mi aparatu o podobnej specyfikacji i możliwościach A7iii za podobną cenę.
    Koronny argument powiem Ci, sprowadziłeś nim pytających do parteru...
    Patrzę po tygodniu na ten wątek i myślę, że poza kolegą @boobass, który posiada A7 III i może odpowiedzieć na nurtujące nas pytania, nie ma tutaj z kim rozmawiać. Ot, typowa przepychanka systemowa z głosem rozsądku kolegi @cz4rnuch, który jednak jest ukierunkowany posiadanym A7 i napaleniem kolegi @kurczeblade, który się naczytał, ale zamiast kupić i nas tu wyrwać z butów, powtarza ten sam tekst w kilkunastu postach...
    Ja tam czekam na obiektywne wrażenia kolegi @boobass pod koniec czerwca. To da więcej, niż kolejne kilkadziesiąt postów tej przepychanki bez sensu

  9. #279

    Domyślnie

    Mnie zastanawia deprecjonowanie oczywistych przewag A7iii. Mam na myśli np stabilizację matrycy,. W dobie doskonałych optycznie, niestabilizowanych, jasnych i cięzkich stałek jest to przecież obiektywna przewaga. Tak samo jak pokrycie punktami af, przecież jest to oczywista wygoda korzystania ( można korzystać tylko z centralnych, ale zawsze jest opcja). Albo fps, można nie korzystać, ale przyjdzie czas , że sie przyda to będzie jak znalazł. Co do przesiadek Canoniarzy ( to prawda, jest ich masa), to myślę, ze po części wynikają one też z łatwiejszej zmiany systemu, swoją szklarnię, zanim jej nie zechcą wymienić mogą podłączać przez MC-11 a to spora wygoda.
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  10. #280

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Proszę bardzo, w Nikonie brakuję mi aparatu o podobnej specyfikacji i możliwościach A7iii za podobną cenę.
    Niestety, musisz zmienić system. Ja np. zmieniłem na Nikona, bo w poprzednim systemie brakowało mi kilku rzeczy. A używałem go prawie 20 lat...

Strona 28 z 42 PierwszyPierwszy ... 18262728293038 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wybór systemu Nikon D750, Canon 6d MarkII, Sony A7II
    By aldam in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 16-12-2017, 19:30
  2. Przejściówka z Sony na Nikon
    By Pedro100 in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 31-07-2017, 11:26
  3. Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 29-06-2015, 11:50
  4. Nikon i Sony??
    By Anonymous in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-10-2005, 14:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •