Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Sofie

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Nie widać Sofie
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za czujność Xavier80. Ogólnie to nie ogarniam jak wrzucić zdjęcie prosto z komputera i muszę tworzyć jakieś kombinacje alpejskie

  4. #4
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Teraz to proste
    Załącznik 7514

  5. #5

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sofie.JPG
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	102,5 KB
ID:	7535
    @koesh tak właśnie próbowałem dodać zdjęcie już wczoraj. Niestety pokazuje się komunikat:
    "Wiadomość która została wpisana jest zbyt krótka. Musi zawierać co najmniej 8 znaków"
    Tylko, że ja nie wpisuję żadnej wiadomości a jedynie próbuję wkleić zdjęcie.
    Teraz w identyczny sposów dodałem ten zrzut ekranu choć za pierwszym razem dostałem identyczny komunikat o za krótkiej wiadomości

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    próbuję wkleić zdjęcie.
    podeslij mi zdjecie to ci wrzuce do siebei na serwer i dam linka.
    swoja droga - wlasny hosting kosztuje ze 20-30pln miesiecznie wiec nie wiem czy warto sie bujac z alternatywami.
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sofie.JPG
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	102,5 KB
ID:	7535
    @koesh tak właśnie próbowałem dodać zdjęcie już wczoraj. Niestety pokazuje się komunikat:
    "Wiadomość która została wpisana jest zbyt krótka. Musi zawierać co najmniej 8 znaków"
    Tylko, że ja nie wpisuję żadnej wiadomości a jedynie próbuję wkleić zdjęcie.
    Teraz w identyczny sposów dodałem ten zrzut ekranu choć za pierwszym razem dostałem identyczny komunikat o za krótkiej wiadomości
    Musisz cos napisać i wtedy wejdzie, przy wstawianiu zdjecia napisz tytul składający sie z "minimum 8 znaków"
    dlatego teraz weszło bo napisałeś minimum 8 znaków

  8. #8

    Domyślnie

    Mam swój hosting i zawsze z niego korzystałem. Chciałem po prostu wrzucić zdjęcia bezpośrednio z kompa bo widziałem, że jest tu taka możliwość. Ciut niedopracowane jeśli chodzi o ten wrzut z kompa. Wrzucałem już na forum wiele razy jedno/jedyne zdjęcie bez żadnego opisu i było w porządku, z tym że to były linki z hostingu. Wygląda na to, że reguły są inne dla linków hostingowych i bezpośrednich z komputera. Najgłupsze będzie jeśli faktycznie przy tej opcji trzeba dodatkowo napisać minimum 8 znaków

  9. #9
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale jaki problem napisać coś składającego się z ośmiu znaków co jest wymagane żeby wysłać posta na tym forum ?
    Obojętne czy masz swój hosting czy jakiś z netu czy użyjesz forumowy.

    Możesz napisać nawet "osiem znaków"

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ale jaki problem napisać coś składającego się z ośmiu znaków co jest wymagane żeby wysłać posta na tym forum ?
    Obojętne czy masz swój hosting czy jakiś z netu czy użyjesz forumowy.
    najwidoczniej przy linkowaniu z hostingu znaki w linku sa traktowane jak tekst, najwidoczniej przy linku z kompa nie sa tak traktowanei trzeba dopisac cos wiecej. Jkaby nie patrzec juz same tagi "center" maja wiecej niz 8 znakow
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •