[QUOTE=Brassai;3946607]Tylko, że w tym wypadku chodzi o film.

A czy nie wydaje się wam to trochę paradoksalne, że ludzie zwykle chcą zachować prywatność, ale każdy przy wyborze fotografa chce oglądać realizacje i to jak najwięcej?

Żeby doszło do spotkania ludzie chcą najpierw zobaczyć w sieci.

- - - - kolejny post - - - - - -

Nie, nie wydaje mi się to paradoksalne w żadnej mierze... Ślub jest bardzo prywatną i intymną sprawą dla wielu ludzi i nie dziwię się, że niektórzy nie chcą aby ich zdjęcia Wiesz, tak czytałem już wiele wątków, które zakładałeś i odnoszę takie wrażenie, że jesteś człowiekiem, który kreuje bardzo dużo problemów i pretensji do wszystkich... Nie chcą dać zgody, nie masz zleceń, nie chcą płacić, chcą po taniości, chcą zobaczyć, chcą zachować prywatność, masz w dupie czyjś komentarz i wszystko jest nie takie... jeżeli tak bardzo Ci ta branża nie odpowiada, masz z nią tyle problemów to może odpuść? Od razu mówię, że nie jestem z konkurencji, nie robię fotografii okolicznościowej i nie chcę Cię zniechęcić, żeby podebrać klientów i wyeliminować konkurencję... Po prostu mam wrażenie, że nie lubisz pracować z ludźmi (a zapewniam Cię, że też bardzo długo pracowałem w zawodzie, który tego wymaga i wiem, że potrafi to zmęczyć) i może stąd tyle frustracji i problemów?