Cytat Zamieszczone przez Wujot Zobacz posta
No to będzie krytycznie (no żartuję)

Nie siedzą mi te spodnie i rozjaśnienie na brzuchu. Skoro temat jest "na górze" to dół dla mnie jest zbyt absorbujący. Może chłopczyk powinien być w szarych slipach i oczywiście dużo mniej światła od pępka.

Ale fotografia zastanawiająca i to jest najważniejsze.

pozdro
Wiesiek
Wiesz że miałem z początku podobne odczucia. Zastanawiałem się nawet czy nie ciachnąć tego w kwadrat ale ostatecznie zostało.

- - - - kolejny post - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
Bardzo udana zabawa forma mz.
A masz moze jakies inne z tej sesji, w sensie jak modele maja inaczej ulozone rece?
Mogloby to byc ciekawe jako set.
Mam coś więcej. Muszę przejrzeć czy się nada bo z dzieciakami łatwo się nie pracuje. Uwielbiają psuć mi zdjęcia "śmiesznymi" minami.

- - - - kolejny post - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
Może i pomysł jakiś jest ale co do wykonania to szczerze powiedziawszy nie rozumiem zachwytów. Głównie w kwestii świecenia. Tu bym widział duzo pola do poprawy.
Uwielbiam Twoje komentarze. Zawsze motywują mnie do dalszej pracy. Boję się, że jak kiedyś napiszesz że jest dobrze to spocznę na laurach i przestanę się rozwijać całkiem

- - - - kolejny post - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
Uff, a już myślałem, że tylko ja jestem jakiś dziwny. Pomysł jest, ale wygląda że wszyscy zadowoleni z wykonania, a ja nie rozumiałem czemu...
Bardzo cenię sobie wszelkie krytyczne uwagi. Jeżeli chciałoby Ci się napisać co konkretnie nie pasuje będę wdzięczny.