Close

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 101
  1. #31

    Domyślnie

    A jak bys to widzial @And.N? Po prostu "portret"? Wg mnie fajnie ze Offca zawęziła do BW. Co do obróbki to faktycznie dziwne ale myślę że Kierowniczką nie będzie nikogo dyskwalifikować. Myślę że tak jak pisze Jacek i jak jest w sumie od dawna jest ok. Offca raczej się nie czepia a podczas głosowania forumowicze i tak nie pozostawiają suchej nitki na ściemie i niedoróbie. Można powiedzieć "dobrze Jest, nie trzeba psuć"
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ostry600 Zobacz posta
    ...A komentarze w stylu "tym razem odpuszczam" traktować trzeba jak zwykle lenistwo bo łatwiej to już się chyba nie da!
    Dla jednego lenistwo, dla innego nie. Tak jak jednemu łatwiej się nie da, to drugiemu jak piachem po oczach

  3. #33

    Domyślnie

    mi bardziej chodziło o to, żeby nie przesadzać z tym wygładzeniem. Żeby nie było plastiku.

    Zrobię portret, wygładzę skórę perfekt i na koniec dam w BW... <---- o takie coś mi chodziło pisząc, że im bardziej naturalne tym lepiej. A to czy portret się podoba czy nie, to lud decyduje. Nie dyskwalifikuję nikogo, ponieważ każdy ma swoją wizje Jestem wyroumiała dla każdej pracy. Jeżeli coś jest z pracą nie tak to odpisuję w mailu

    - - - - kolejny post - - - - - -

    a co do frekwencji to skrzyneczka nie jest pusta Jest 6 prac z moją 7

    - - - - kolejny post - - - - - -
    @Ostry600 teraz Jacek zatwierdza wymyślane przeze mnie tematy, bo ma wacka

  4. #34
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czarna_Offca Zobacz posta
    mi bardziej chodziło o to, żeby nie przesadzać z tym wygładzeniem. Żeby nie było plastiku.

    Zrobię portret, wygładzę skórę perfekt i na koniec dam w BW... <---- o takie coś mi chodziło pisząc, że im bardziej naturalne tym lepiej. A to czy portret się podoba czy nie, to lud decyduje. Nie dyskwalifikuję nikogo, ponieważ każdy ma swoją wizje Jestem wyroumiała dla każdej pracy.
    Tu jest pewna niekonsekwencja, bo skoro ma decydować lud, to niepotrzebnie dodałaś że im mniej wygładzeń tym lepiej. Im mniej - to znaczy ile? To zbyt subiektywne. Trzeba było pominąć ten dopisek, ludzie by głosowali jak by chcieli, najwyżej plastiki by nie dostały głosu. Ja tak w ogóle to byłbym bardzo ciekawy jak by wyglądał pojedynek między plastikiem i naturą.
    Cytat Zamieszczone przez Czarna_Offca Zobacz posta
    teraz Jacek zatwierdza wymyślane przeze mnie tematy,
    Od tego trzeciego konkursu i to tak niezupełnie, bo mówiłaś o portrecie BW, ale o tym wygładzaniu to już nie. Trzeba wyrażnie napisać na co jest zgoda, a na co zgody nie ma. Bo taka "średnia" obróbka to jaka ona jest? Albo można, albo nie można. Nie piszmy, że można trochę.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Dla jednego lenistwo, dla innego nie. Tak jak jednemu łatwiej się nie da, to drugiemu jak piachem po oczach
    Ja wiem że Ty z wielkim powodzeniem focisz raczej krajobrazy ale i portrety Twojego autorstwa widziałem. Skoro były publicznie pokazane to i do zabawy można wstawić przecież
    Co do piachu to racja. Dla mnie takim był temat poprzedni. Żarcie to nie moja bajka. No nie mogłem się zmusić aby fotografować ciastka
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ostry600 Zobacz posta
    No nie mogłem się zmusić aby fotografować ciastka
    Ciastka to się je. Nie foci. Taka prawda.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czarna_Offca Zobacz posta
    ... teraz Jacek zatwierdza wymyślane przeze mnie tematy, bo ma wacka
    Hahaha. Całe szczęście Od razu widać zmianę
    A co do Twojego naturalizmu to postaram się wszystkie przyszcze wyeksponować za pomocą ulubionego suwaczka - clarity. Do piwnicy się nie wybieram
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  8. #38

    Domyślnie

    a co tam, to i ja wyślę jakiegoś kosmosa

    będzie mega naturalnie
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Ciastka to się je. Nie foci. Taka prawda.
    No właśnie dokładnie tak jak mówisz! Ale nic to. Mamy nowy temat i jak widać fotki zalewają skrzynię
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  10. #40

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] "Po słonecznej stronie ulicy" portret wymuszony
    By fafniak in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-09-2015, 12:17
  2. [ Reportaż ] Rafael Santi - "Portret Baltazara Castiglione"
    By wpkx in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-02-2014, 09:28
  3. Odpowiedzi: 95
    Ostatni post / autor: 05-10-2010, 08:26
  4. Różnica między "D" a bez "D"
    By brayan20 in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 15-10-2009, 13:29
  5. "A" i "portret" - swiatłomierz w D-70s+N-50/1,8D
    By piotereks in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 16-05-2009, 19:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •