Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Jak usunąś Argyll_V1.8.3\usb

    Witam, jakiś czas temu zainstalowałem Argyll_V1.8.3 razem z displayCAL. Obecnie mam problem bo system ciągle mi piszę o niedziałającym Argyll_V1.8.3\usb który to wywaliłem a displayCAL odinstalowałem. Szukam i szukam jak toto odinstalować i nie znajduje. Jak wyłączyłem toto badziewie w USB to mi padł program X-rite i musiałem go na nowo instalować. Z tego co pamiętam to się podawało scieżki do tego Argyll_V1.8.3 ... coś tam bin. Podczas próby aktualizacji mam komunikat - C:\Agryll\Argyll_V1.8.3\usb ale tego tam już nie ma. Z tego co widzę, nie mam tam tej scieżki - system - zaawansowane ustawienie systemu - zaawansowane - właściwości systemu - zmienne środowiskowe - Path. Już dostaję białej gorączki z tym powiadomieniem o nie działającym USB. A ... system win7pro 64bit
    1dmkIII, 5dmkII, 50d, kilka szkieł L, D80, Zeiss Ikonta 521/2, Hapo 35, Praktica MTL5, Lubitel 166 Universal + jakieś lampy studyjne

  2. #2

    Domyślnie

    W patch tego nie znajdziesz. Poszukaj w rejestrze lub ustawieniach programu, który chcesz aktualizować. Uruchom regedit i wyszukaj w całym rejestrze" Argyll'. Skoro nie masz w systemie to wszelkie napotkane wpisy możesz wywalić do pieca.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •