Close

Strona 10 z 18 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 176
  1. #91

    Domyślnie

    A co się stało? Znowu szlaban na kurczaki?
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  2. #92
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Nie wiem, w sumie nie dopytałem. Kurczaczka nie będzie, więc chyba nie to. Chyba, że szlaban jest na kurczakopodobne
    Aha - modelka z Wrocławia "wyparowała", dziś znalazłem inną, ale z innego miasta. Więc jedziesz sam. Dzięki za gotowość do podwózki.

    Ruszać już temat modelek?
    Jedna z Katowic, już umówiona z Krzysztofem na podwiezienie (dziękuję).
    Jedna z Torunia i .. ktoś niech ją zabierze, please Warszawa ma po drodze.
    Jedna z .. Krakowa i to też kłopot, ale chyba mały. Pojedzie do Warszawy i tam ją ktoś zgarnie z dworca. Jak widać zakładam, że ekipa z Warszawy (a właściwie kilka ekip) "załatwi " mi te modelki.
    Z Bydgoszczy 3 osoby - 2 modelki i makijażystka. No tu też się będę uśmiechał do kolegów.

    Modelka z bydzi jest też makijażystką i będzie malowała siebie i drugą modelkę. Jest PRZE-ŚLI-CZNA. I nic z tym nie robi. Nie ma parcia na szkło, wręcz przeciwnie, trzeba ją bardzo namawiać. Oczywiście w ogóle nie ma portfolio. Jest bardzo, bardzo spokojna czy nieśmiała (nie wiem jak to określić) i trzeba w nią chyba wlać jakieś energetyki
    Jest modelka aktowa, https://www.maxmodels.pl/modelka-angelise.html wg programu, ale ... jest też w składzie druga modelka pozująca do aktów. I jak dostanie kasę na aktową to będziemy mieli dwie "aktówki". To by oznaczało zrzutę w wysokości 20 zł od głowy (tam, na miejscu, większość z Was i tak nie rozliczyła całości), ale muszą tego chcieć wszyscy. Mamy jej powiedzieć przed plenerem, bo musi zabrać albo dużo sukienek, albo dużo bielizny. Co by chciał fafniak to ja się domyślam a jak reszta? Proszę się wypowiedzieć.
    Ta modelka altrernatywnie ciuchowo-aktowa to: https://www.maxmodels.pl/modelka-yaomi93.html - do zabrania z Wawy z PKP
    Poznań albo Toruń https://www.maxmodels.pl/modelka-laye.html - po drodze z Wawy. Kto weźmie tą albo poprzednią? @pinokio @Ryw @freebie @lukasz.antoniak @Rozalinda @anihil - ty się przebijasz przez Warszawę lub Toruń?
    EDIT - Torunianka mówi, że chyba z Poznania więc .. @prfoto ?
    Zdj w ubraniu https://www.maxmodels.pl/modelka-bellinda.html
    Stroje. Stylistka może wypożyczyć stroje, ale jak nie maluje (a nie maluje, bo termin nie pasuje) to chce po 100 i więcej za każdy strój. Więc za kilka stów to będziemy mieli kilka sukienek. Więc ... zaczynam kupować sukienki, na razie znalazłem 3 w ciuchlandach (takie siateczkowe, wszystko przez nie widać )i poszła na to stówa. A mam 3 a nie jedną i w dodatku zostaną te sukienki u mnie na zawsze. Będę się miał w co przebierać Jak nie wydam całej kasy to zamówię u tej stylistki za tyle ile mi zostanie. Albo .. możemy odpuścić zakupy i wysyłkę od stylistki, a te kasę przeznaczyć na "aktówkę"
    Jak sądzicie?
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 10-05-2018 o 20:51
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #93

    Domyślnie

    @Jacek_Z Toruń spokojnie mogę zabrać, Warszawę oczywiście tym bardziej. Na razie jadę sam (Zbyszek się wykruszył)

  4. #94

    Domyślnie

    Okazuje sie że mam niespodziewany kłopot z autem - mam nadzieję że sprawa sie szybko rozwiąze @Rozalinda chyba chciała ze mną jechać

  5. #95

    Domyślnie

    Też mogę zabrać kogoś z Warszawy. Mam nadzieję. że UFO z 2007 nie zawiedzie .
    D750 | N 20-35/2.8D, N 28-70/2.8D, S 35/1.4 Art, N 85/1.4D | SB-910 | Flickr

  6. #96
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Toruń chyba okaże się Poznaniem więc z Warszawy tylko 1 - z dworca trzeba wziąć krakowiankę.
    Może Oliwie zabierze Przemek - Poznań @prfoto ?
    A co dwóch aktówek - co myślicie? Chcecie?
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #97

    Domyślnie Plener modelkowy maj 2018

    ja sie moge dokleic do aktowek, ale z Jacka swiatlami i bez tabunu obok...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  8. #98

    Domyślnie

    Sukienki mogą zabrać dziewczyny. Kasę daj drugiej aktowej.
    Ja mam problem z autem i jak ktoś by mnie zgarnął z Wawy będę wdzięczny. Najchętniej popołudniu ☺ Nie mam sukienek to dużo miejsca nie zajmę ?

  9. #99
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    117

    Domyślnie

    Ja będe jechał przez Poznań. Zgarniam Carlosa. Jeśli prfoto się nie odezwie to mogę i modelkę zgarnąć. Miejsce mam.

  10. #100

    Domyślnie

    Do aktówki się dokładam, jakby co. I z Warszawy mogę zabrać, jadę około południa.

Strona 10 z 18 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Plener modelkowy - ach te oczy
    By wlopis in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-05-2008, 20:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •