Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11

    Domyślnie

    r27 to pozostala pojemność bufora na daną serię. zależy jeszcze od ustawienia RAW czy jpg. a że nic więcej nie dało się zrobić, to wina baterii.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Było instrukcję przeczytać. To liczba zdjęć w buforze.
    Ten błąd, jeśli dobrze pamiętam, wyświetla się fEE.
    Chyba masz rację- mój błąd.

    Cytat Zamieszczone przez clem Zobacz posta
    Instrukcję mam niestety tylko w języku angielskim. Poszukiwałam w internecie informacji, ale nie znalazłam nic co by mi wyjasniło sytuacje przez niemal 4 lata użytkowania d7100 nigdy nie wyświetliło mi się coś takiego, więc to dla mnie kompletna nowość.
    Aparat pochodzi z polskiej dystrybucji?
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  3. #13

    Domyślnie

    Kupiony w sklepie internetowym zarejestrowanym w Polsce, ale instrukcja i pudło w j. angielskim

  4. #14

    Domyślnie

    Instrukcje masz do pobrania na stronie Nikona.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  5. #15

    Domyślnie

    A bateria juz w koncu naladowana ???
    Czy tak dalej walimy w ciemno na oslep ...
    Smiena 8, a kiedys potem Nikomat FTn - moj pierwszy Nikon :^) Potem to juz tylko Epson PhotoPC ...
    Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów - Stanisław Lem

  6. #16

    Domyślnie

    Bateria naładowana, aparat ruszył i działa... ufff. Jednak dalej przy wciśnięciu spustu migawki i próbie zrobienia zdjęcia wyświetla się "r27". Sprawdzałam obydwie karty w różnych kombinacjach, niby z nimi wszystko jest ok i zdjęcia zapisują się na nich normalnie. "R27" nie pojawia się jedynie przy próbie zrobienia zdjęcia bez kart SD.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez clem Zobacz posta
    Bateria naładowana, aparat ruszył i działa... ufff. Jednak dalej przy wciśnięciu spustu migawki i próbie zrobienia zdjęcia wyświetla się "r27". Sprawdzałam obydwie karty w różnych kombinacjach, niby z nimi wszystko jest ok i zdjęcia zapisują się na nich normalnie. "R27" nie pojawia się jedynie przy próbie zrobienia zdjęcia bez kart SD.
    Przecież było już pisane, że to pojemność bufora... czyli mówiąc krótko - aparat mówi Ci ile zrobi zdjęć, zanim nie będzie zadławiony zapisem ich na kartę

  8. #18

    Domyślnie

    Do kobiety w takich sprawach to trzeba jednak najprostszym językiem, teraz już rozumiem Tak jak mówiłam, w starszym modelu nigdy się z czymś takim nie spotkałam, a że przeszłam z nim niejedno piekło to wystraszyłam się, że i z tym coś jest nie tak. Po przeczytaniu instrukcji moje wątpliwości nie zostały rozwiane, dopiero tutaj na forum. Dziękuję bardzo

  9. #19

    Domyślnie

    Szacunek trzeba mieć też do instrukcji obsługi jako najważniejszej rzeczy w przypadku użytkowania nowo zakupionego produktu. Tam takie rzeczy są wyjaśnione.

  10. #20

    Domyślnie

    Nawet po przeczytaniu instrukcji dla mnie była to czarna magia, na szczęście na forum są Nikoniarze, którzy potrafili w prosty sposób wytłumaczyć Jeszcze raz dziękuję
    Ostatnio edytowane przez clem ; 23-02-2018 o 12:23

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon D5300, Nikon D5500, Nikon D7100 czy Nikon D7200
    By fotosik111 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 23-10-2016, 13:47
  2. Nikon d7200+???
    By Piotrek_ŁowcaB in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-09-2015, 01:37

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •