Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    toz to do Sony bezlusterkowego tylko

  3. #3

    Domyślnie

    Więc niech ktoś przeniesie bądź usunie jeśli to nie miejsce

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Więc niech ktoś przeniesie bądź usunie jeśli to nie miejsce
    Oj tam, niedługo wszyscy będziemy mieli Sony! Zmierzch lustrzanek szybko nadchodzi.

  5. #5

    Domyślnie

    Przeniesione Mnie ta informacja nawet cieszy... Największą wadą A7 jest brak przyzwoitego zooma w rozsądnej cenie. Skoro Sony nie potrafi, to może Tamron pomoże

    Cytat Zamieszczone przez CC_PL Zobacz posta
    Oj tam, niedługo wszyscy będziemy mieli Sony! Zmierzch lustrzanek szybko nadchodzi.
    Noooo, już się zamiatają

  6. #6

    Domyślnie

    Lustra zaczynają rdzewieć na potęgę.
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Przeniesione Mnie ta informacja nawet cieszy... Największą wadą A7 jest brak przyzwoitego zooma w rozsądnej cenie. Skoro Sony nie potrafi, to może Tamron pomoże

    Noooo, już się zamiatają

    Ja to napisałem pół-żartem, pół-serio... Ale sami widzicie, że jest pewien marazm jeśli chodzi o rozwój luster (i ich sprzedaż!), a bezlusterkowce rosną w siłę, rynek się powiększa.

    Nie mówię, że bezlusterkowce są jakieś super-hiper niewiadomo co. Ale duże niektóre poważne wady bezlusterkowców debiutujących kilka lat temu jak np. powolny, słaby AF zostały już zażegnane. Nadal są pewne minusy, jak prądożerność / przeciętna wydajność na jednym akumulatorze. Dużo osób się skarży na wizjery elektroniczne. Ale to za kilka lat też będzie historia. Tak jak i sprawa dostępności szkieł, zobaczcie ile jest premier szkieł dla Sony w ciągu ostatniego roku? Sigma, Samyang, teraz jeszcze Tammy


    Cytat Zamieszczone przez puch24 Zobacz posta
    Lustra zaczynają rdzewieć na potęgę.

    Może nie rdzewieją, ale jakby trochę stoją w miejscu Ja do DSLRów nic nie mam (no może poza BF/FF które zdarzają się zbyt często). Cenie sobie gabaryty lustrzanek (dobrze trzyma się je w łapach) / ergonomie i przede wszystkim duży wybór obiektywów w jeszcze akceptowalnych cenach. Ale myślę, że przed DSLRami jest jeszcze ok. 7-12 lat i za kilkanaście lat nie będzie ich wcale, nawet najdroższe pro body mają średnie szanse na przetrwanie.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CC_PL Zobacz posta
    Ale sami widzicie, że jest pewien marazm jeśli chodzi o rozwój luster.
    Na jakiej podstawie takie wnioski? Lustra produkowane są dalej bez względu na segment (amatorskie, pro itp), ciągle wychodzi nowa optyka do nich... Ja marazmu nie zauważam.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Na jakiej podstawie takie wnioski? Lustra produkowane są dalej bez względu na segment (amatorskie, pro itp), ciągle wychodzi nowa optyka do nich... Ja marazmu nie zauważam.

    ..... hmmm.... a ost. słoik pod bagnet A..?
    Tylko chyba przez ten pryzmat należy patrzeć .
    Szkoda bo do A900 długo się śliniłem...
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  10. #10
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Marazm to ja widzę w bezlustrach bo jak sie przyglądnąć na olympusa, który ma największą sprzedaż na świecie to od wielu lat tylko sie numerki zmieniają i nic rewolucyjnego nie pojawia się bo chyba nie jest rewolucją zwiększenie klatek w video z 30 na 60, zwiększenie matrycy z 12 na 16Mpix czy dotykowe ekrany itp.
    W lustrzankach wysoki poziom uzyskano też kilka lat temu i mamy ewolucje funkcji, taką małą rewolucją osobiście uważam jest pojawienie się tak dobrej matrycy BSI jaka jest w D850 i to co sony dopiero zapowiada odnośnie odczytu danych z całej matrycy w jednym czasie, podejrzewam że nie będzie to możliwe jeszcze w matrycach powyżej 24Mpix ale jest i to może być małą rewolucja jak nie będzie nas ograniczać czas zapisu każdej klatki i też z tym związany shuttering.
    Fuji też ma zadyszkę i doszli do ściany technologicznej ze swoimi matrycami.

    Następna rewolucja to będzie Sony medium format i też z bagnetem FE

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Tamron 28-75mm f/2.8
    By glowki in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 126
    Ostatni post / autor: 08-08-2015, 18:27
  2. D40 + Tamron 28-75mm f/2.8
    By freeworkshop in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 22-01-2009, 01:04
  3. Tamron 28-75mm f2.8 - gdzie?
    By Knasiu in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-12-2008, 20:34
  4. Tamron SP AF 28-75mm F/2,8 XR Di LD Asp
    By chad in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 29-07-2008, 09:31
  5. Tamron AF 28-75mm 28-75 f/2.8 XR Di
    By kacperek in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 28-06-2005, 09:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •