Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68
  1. #61
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    24-120 nie jest tańszy

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    24-120 nie jest tańszy
    Nie no kto by się tysiakim z hakiem przejmował... Drobne

  3. #63

    Domyślnie

    Pomijając cenę, debata tyczy się zupełnie innego zakresu. O ile 80 vs. 120 nie jest dużą różnicą, o tyle 16 vs. 24 to ogromna różnica.

  4. #64
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Nagle tysiąc euro za obiektyw to jakaś duża kwota? Są potwornie droższe obiektywy i ludzie je kupują. Nie rozumiem nagonki na ten fajny obiektyw. Możesz oczywiście kupić dużo tańszy naliterke s. Co to za problem ze nie możesz wyłączyć stabilizacji. Prawda. Miałeś 16-80 w ręce czy tylko widziałeś go na optycznych? Aha. Niektórzy fotografuja tabelki, płaskie tablice i baterie. Ia moze po prostu lepiej robić fajne zdjęcia. ?

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Obiektywy f/2.8-4 są według mnie dowcipami działów R&D, przecież tam gdzie przydaje się f/2.8 to go nie mamy, a tam gdzie jest można się spokojnie bez niego obyć.
    Co ciekawe 24-120 f/4 jest sporo tańszy, więc tym bardziej nie rozumiem po co zrobiono to kosztowne f/2.8-4
    A ja lubię te to światło, zwłaszcza w zakresie spacerzoomowym, wycieczkowym. Na zewnątrz wystarcza 4, a we wnętrzach przydaje się mieć 2,8 na szerokim.

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    Na zewnątrz wystarcza 4
    Zależy od sytuacji... bywa, że 1.8 jest na granicy by uzyskać odpowiednie czasy...

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Zależy od sytuacji... bywa, że 1.8 jest na granicy by uzyskać odpowiednie czasy...

    Ni no jasne. Najpelpiej by było mieć 10-300 0,95 ważące 500g, ale mając do wyboru spacer zoom ca 24-100/f4 a 24-100/2,8-4 lub 24-100/2,8 to ten środkowy robi robotę (w perspekrywie cen i gabarytów)

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    Nagle tysiąc euro za obiektyw to jakaś duża kwota? Są potwornie droższe obiektywy i ludzie je kupują. Nie rozumiem nagonki na ten fajny obiektyw. Możesz oczywiście kupić dużo tańszy naliterke s. Co to za problem ze nie możesz wyłączyć stabilizacji. Prawda. Miałeś 16-80 w ręce czy tylko widziałeś go na optycznych? Aha. Niektórzy fotografuja tabelki, płaskie tablice i baterie. Ia moze po prostu lepiej robić fajne zdjęcia. ?
    Ale Ty do mnie pijesz? Ja mam zdaje się droższy obiektyw do codziennego użytku, bo chyba Nikkor 17-55 2.8 kosztuje więcej, ale nie ma to znaczenia. Mam też Sigmę 17-50 2.8, której za to Ty nigdy nie miałeś w ręku, a jedziesz w co drugim wątku po niej pisząc bzdury. Nie bawię się też w focenie kartek i baterii, bo mi szkoda na to migawki. Żadna z moich siedmiu Sigm do Nikona, a nawet jedna do Sony, nie zachowuje się tak jak byś chciał. Wszystkie są dobre, działają w pełni, są pewne i celne, no i każda zgodnie z przeznaczeniem robi zdjęcia. Cieszę się, że kupiłeś fajny aparat i dobry, choć w mojej opinii przepłacony obiektyw. Może oderwij się od forum, zrób kilka zdjęć i pokaż co potrafi?

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Podobne wątki

  1. D5300 czy m4/3 + wybór obiektywów
    By JureXXX in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 05-09-2017, 11:15
  2. Daleki wyjazd - wybór obiektywów ?
    By 124miko in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 19-10-2016, 19:56
  3. Nikon podnosi ceny obiektywów
    By pudlox in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 08-03-2014, 13:10
  4. Papier i tusz. Gdzie rozsądne ceny i sensowny wybór?
    By Sindbad in forum Reprodukcja zdjęć
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14-01-2009, 18:04
  5. Wybór obiektywów do D300
    By Bolos in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 10-05-2008, 15:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •