Close

Strona 52 z 72 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 717
  1. #511

    Domyślnie

    To mnie nie pocieszyłeś... ale może faktycznie to tyle warte (rok temu za samą obudowę tyle zapłaciłem).

  2. #512
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Tak jak ci pisałem dużo wcześniej, wystaw osobno sprawdzając ceny na allegro i już, na zestawie traci się dużo bo rynek zasypany poleasingowym szrotem.

  3. #513

    Domyślnie

    To wystaw budę oddzielnie a cała resztę oddzielnie jako zestaw. Ja bym nie rozdzielał bardziej bo ktoś kupi np. mobo bo mu padła i reszta ci zostanie na zawsze..

  4. #514

    Domyślnie

    Wolę mniej zarobić a pozbyć się tego na raz niż to wszystko wybebeszać.

  5. #515

    Domyślnie

    A może i ja bym zmienił swoją i7 np. na Ryzena 2700X?
    8 rdzeni zamiast 4... Ale to znowu koszty i montowanie leee
    Nawet nie wiem za ile bym sprzedał CPU mobo ram i ile bym musiał dołożyć...
    Podobno zaraz wchodzi Ryzen 3, który będzie miał 12 rdzenióófff warto poczekać zobaczyć co się będzie działo na rynku
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  6. #516

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    A może i ja bym zmienił swoją i7 np. na Ryzena 2700X?
    8 rdzeni zamiast 4... Ale to znowu koszty i montowanie leee
    Nawet nie wiem za ile bym sprzedał CPU mobo ram i ile bym musiał dołożyć...
    Podobno zaraz wchodzi Ryzen 3, który będzie miał 12 rdzenióófff warto poczekać zobaczyć co się będzie działo na rynku
    i tak można całe życie....
    i tak jest ze wszystkim.

    Sprzęt foto - nie, bo zaraz coś nowego...
    Telefony - nie bo zaraz coś nowego.
    Przy sprzęcie komputerowym jest to jeszcze gorzej odczuwalne, bo "starzeje się" chyba najszybciej (tempo wprowadzania nowych, lepszych podzespołów jest zastraszające).

    Bierz i się ciesz

  7. #517

    Domyślnie

    wiem wiem to doskonale
    CPU i7 6 generacji kupiłem miesiąc czy dwa przed premierą 7 generacji
    kartę graficzną, kupiłem u schyłku produkcji GTX, w czasach premier RTX... akurat nie jestem za RTX, wolę dobrego GTX, w dobrej cenie akurat zależało mi na jak największej rdzeni CUDA. Mam 2430 i to mnie w pełni zadowala
    Sprzęt komputerowy robi się sezonowy, jak telefony komórkowe... co rok premiera flagowca od Samsunga, S7, S8, S9, zaraz będzie S10
    To samo z CPU od intela, co roku premiera CPU i podstawki
    Jawne, robienie konsumentów w konia
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  8. #518

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    i tak można całe życie....
    i tak jest ze wszystkim.

    Sprzęt foto - nie, bo zaraz coś nowego...
    Telefony - nie bo zaraz coś nowego.
    Przy sprzęcie komputerowym jest to jeszcze gorzej odczuwalne, bo "starzeje się" chyba najszybciej (tempo wprowadzania nowych, lepszych podzespołów jest zastraszające).

    Bierz i się ciesz
    Bez przesady. Jak się nie gra, to tempo starzenia się sprzetu komputerowego jest ślamazarne w porównaniu z poprzednimi dwoma dekadami.

    Podobnie telefony (w porównaniu z 3-4 lata temu), czy foto w porównaniu z poprzednią dekadą.

  9. #519
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Tak jak adming napisał odnośnie komputerów to starzenie jest bardzo powolne, nawet w grach nie ma tego co było jeszcze pare lat temu, jest to też powód spadku sprzedaży w tej branży, sam mam procesor już ponad cztery lata i jakoś nie widze potzreby żeby zmieniać, jakbym chciał zwięszyć fps w grach to od tego mam lepsze karty graficzne i już.
    Z fonami jest ciut inaczej bo tu nadrobili producenci chińscy, którzy wprowadzają świetne modele w cenach dawnych budżetowych gniotów od znanych i lubianych producentów, dlatego teraz mamy małe lekkie fony bezramkowe z mocną baterią z szybkimi bebechami, z dużą ilością pamięci nawet za 500zł, takie fony są tańsze od jakiś szajsungów sprzed czterech lat nadal sprzedawanych za spora kasę albo wciskane przez operatorów do abonamentu.

    Nie ma żadnej sezonowości w sprzęcie komputerowym to było jakieś 10 lat i więcej temu gdzie sprzedawano nowość na rynku, a gra wydana za miesiąc na tym sprzęcie klatkowała.

  10. #520

    Domyślnie

    No to jestem trochę nie na czasie
    Jak budowałem tego swojego/obecnego sprzęta, to co chwilę coś nowego wychodziło.
    A to 2500k, potem 2600k, 3570k, 3770k.....
    Z kartami graficznymi też były wyścigi - Radeon gonił Nvidia'e i co rusz to nowa.
    Ale to było lata temu, teraz może już takich wyścigów nie ma - może (prócz gier) nie ma takiego zapotrzebowania... nie wiem.

Strona 52 z 72 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Tele(minimum 200mm) do 850zł (D5100)
    By CODER_BEST in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-05-2013, 22:50
  2. Torba minimum do D90 z 18-105+grip
    By Jasand in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-12-2011, 22:56
  3. [ Krajobraz ] w poszukiwaniu minimum
    By anchel in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-12-2008, 18:57
  4. [ Krajobraz ] Minimum
    By Radek_1 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-07-2008, 08:58
  5. Zamienniki Cokin - minimum jakości
    By pebees in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-02-2007, 21:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •