Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 59

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #13

    Domyślnie

    Ja to co robi w tej chwili Nikon widzę jednak trochę inaczej. Kilka lat temu bardzo lubiłem tę firmę, bo i problemów za bardzo z nią nie miałem. Potem niestety zauważyłem, że firma olewa format apsc, szczególnie szkła, których nie było a jak juz powstawały to ciemne zumy lub średnio ciemne za to w chorych cenach. Drugie Fuji to to nie było. A potem przyszła czarna seria. I nie jest tak jak piszesz, że to drobne problemy, które szybko załatano. Problemów choćby z D7000 czy D800 nie załatano do tej pory. Pomniejsze problemy z elektroniką, zawieszaniem się itp. pojawiają się do tej pory w rożnych aparatach. Sam też tego doświadczyłem. Samo przyznanie się do problemu z łupieżem w D600 zajęło firmie chyba z rok, a potem kolejne lata z uporaniem się problemem. Nawet niby poprawiony D610 dalej syfił. W międzyczasie D800 i 3 akcje serwisowe z D750. Ciekawe czy to koniec? Nawet gdyby przyjąć, że to bardziej problemy systemowe i jakieś niedopatrzenia, z czym się nie zgadzam, to jest to symptom znacznie poważniejszej choroby olewactwa. A jeśli to prawda i firma sobie odpuszcza to oznaczałoby, że nie ma co liczyć na dopracowane produkty oraz, że obecnie Nikon to już nie jest ten sam Nikon w którym sie Puchu zakochałeś. To korpo nastawione na zysk, mające z głebokim poważaniu niezadowolonych klientów, oczywiście o ile szambo się nie wyleje, bo wtedy już nie da się udawać, że syf na matrycy to wina użytkownika, który nie umie zmieniać obiektywów. Po tym jak firma robiła idiotów z tysięcy swoich oddanych klientów jakoś inaczej na nią patrzę.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 15-02-2018 o 23:03

Podobne wątki

  1. Sony 16-50 vs Sony 20
    By motoluka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-02-2015, 15:20
  2. Sony
    By Wini in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 15-04-2007, 01:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •