1. Ulotne chwile – edycja zdjęć dziecięcych


Prowadząca: Iwona Podlasińska

W bajkowych kadrach Iwony kluczową rolę odgrywa umiejętnie przeprowadzona postprodukcja. Na tym elemencie skupimy się na naszych warsztatach. Przećwiczymy cały proces edycji zdjęcia. Iwona podzieli się w Wami swoim warsztatem i zdradzi sekrety powstawania magicznych obrazów dzieciństwa. Pokaże, krok po kroku, na co zwracać uwagę, aby Wasze zdjęcia również miały w sobie to „coś“.

Szczegóły:
Ulotne chwile - edycja zdjęć‡ dziecięcych - Studio Huś›tawka

2. ABC fotografii


Prowadzący: Konrad Grymin

Zaczynasz swoją przygodę z fotografią? Chcesz zrozumieć podstawy i nauczyć się prawidłowo korzystać z posiadanego sprzętu, tak by w pełni wykorzystać możliwości, które daje? Rozpoczynasz budowanie portfolio i chcesz nauczyć się pracy z modelką? To warsztaty dla Ciebie.

Szczegóły:
ABC fotografii - Studio Huśtawka

3. Podstawy filmowania


Prowadzący: Jakub Lada

Coraz częściej same zdjęcia to za mało. To co przykuwa naszą uwagę to film. Najlepiej wciągający, z dobrymi ujęciami i szybką akcją. Stworzyliśmy warsztaty z podstaw filmowania dla Ciebie, bo wiemy, jak ważna jest dla Ciebie jakość Twojej pracy oraz przyciąganie odbiorcy. Poniżej kilka słów o naszym Prowadzącym oraz opis warsztatów, byś wiedział, czego dokładnie się u nas nauczysz.

Szczegóły:
Podstawy filmowania - Studio Huśtawka

4. Jak kreatywnie nakręcić i zmontować ślub?


Prowadzący: Filmlove

Warsztaty będzie prowadził założyciel firmy Filmlove, Michał, który zaczynając przygodę z filmem, wzbraniał się od kręcenia ślubów, ale już po pierwszym zleceniu stało się to jego pasją. Rzucił papierami w korporacji i stwierdził, że jest to praca, którą chce wykonywać jak najdłużej...

Szczegóły:
Jak kreatywnie nakręcić i zmontować ślub? - Studio Huśtawka

5. „KOBIETA, ŚWIATŁO I EMOCJE” kurs fotografii portretowej i aktu


Prowadzący: Paweł Brzeziński

Na intensywnym, jednodniowym spotkaniu Paweł wprowadzi Was w świat subtelności i delikatności kobiecej urody. Opowie czym dla niego jest fotografia, w jaki sposób buduje relację z modelką, co jest istotne przy tworzeniu niepowtarzalnych kadrów. Pokaże jak w kreatywny sposób, na planie zdjęciowym tworzy ciekawe kompozycje, jak pracuje ze światłem, w jaki sposób dostrzega piękno szczegółu. Pomoże także uczestnikom przy tworzeniu własnych zdjęć na planie i realizowaniu wcześniej przydzielonych indywidualnych „zadań fotograficznych”.

Szczegóły:
KOBIETA, ŚšWIATŁO I EMOCJE€ - kurs fotografii portretowej i aktu - Studio Huśtawka

6. Fotografia produktowa – kompendium wiedzy


Prowadzący: Olek Iwaszkiewicz

Sesja zdjęciowa z modelką to wyzwanie. Wydawałoby się, że z produktem powinno być łatwiej. Jaka jest prawda? Ile pracy wymaga uwiecznienie rzeczy i najważniejsze – jak to zrobić, by przyciągnąć uwagę wybrednego odbiorcy? Co zrobić, by pokazać nie tylko doskonałą jakość produktu, ale też przemycić koncept marki?
Dowiedz się tego od Olka Iwaszkiewicza na kolejnej edycji naszych warsztatów. Gwarantujemy dwa dni ekskluzywnego szkolenia, które odbędzie się w prywatnym atelier prowadzącego, gdzie skorzystacie z najlepszego sprzętu i zdobędziecie praktyczne umiejętności w zakresie fotografii produktowej.

Szczegóły:
Fotografia produktowa -€“ kompendium wiedzy - Studio Huśtawka

7. Portret. Siła Prostoty.


Prowadzący: Arcadius Mauritz

Podczas spotkania każdy z Uczestników będzie miał możliwość zapoznania się z elementami, których umiejętne połączenie jest podstawą do osiągnięcia zamierzonego celu – w naszym przypadku będzie to stworzenie portretu, który zapadnie odbiorcy głęboko w pamięć. Wasz prowadzący, Arcadius Mauritz, nauczy Was jak w prosty i harmonijny sposób utrwalić ludzkie emocje… Uświadomi Was czego unikać, na co poświęcić odrobinę więcej uwagi. A to wszystko po to, aby Wasze fotografie miały zdecydowanie większą szansę na wyróżnienie się z potoku zdjęć zalewających naszą rzeczywistość.

Szczegóły:
Portret. Siła Prostoty. - Studio Huśtawka

8. Warsztaty fotograficzne Pieniny i Spisz: Majówka 2018


Prowadzący: Karol Nienartowicz

Zachwycasz się fotografią krajobrazową? Marzysz, by zamknąć w kadrze górskie szczyty? Spełnij marzenie i razem z nami wyjedź na plener fotograficzny: połącz naukę, pasję i odpoczynek.
Zapraszamy w jeden z najpiękniejszych regionów Polski: Pieniny i Spisz. Pejzaże tego zakątka wspaniale prezentują się wiosną, gdy ponad zielonymi łąkami górują ośnieżone szczyty Tatr. Odwiedzimy wszystkie najpiękniejsze miejsca, które są popularne wśród fotografów krajobrazu.

Szczegóły:
Warsztaty fotograficzne Pieniny i Spisz: Majówka 2018 - Studio Huśtawka