Close

Strona 54 z 292 PierwszyPierwszy ... 444525354555664104154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 2916

Wątek: Co wybrać?

  1. #531

    Domyślnie

    Zastanawiam się nad zakupem aparatu cyfrowego tzw. kompaktu za cenę ok. 400zł. Co do wymagań, to najważniejsze, żeby robił dobre ostre zdjęcia na automatycznych ustawieniach, dobrze też, żeby była możliwość w razie czego w miarę dokładnego dostrojenia parametrów obrazu przy robieniu zdjęć. Dobrze, żeby też robił zdjęcia dobrej jakości przy słabym oświetleniu, jak i również w nocy. Chciałbym również, aby miał możliwość kręcenia filmów HD, miał zoom w czasie kręcenia wideo i w miarę dobry zoom optyczny. Ważne też, aby pracował bezawaryjnie przez kilka lat. Używany będzie raczej standardowo: jakieś wypady wakacyjne, uroczystości rodzinne itp.
    Co do zasilania, to mam co prawda kilka sztuk akumulatorków AA i ładowarkę do nich w domu, ale zastanawiam się, czy lepsze rozwiązanie to dedykowana bateria, czy też zwykłe akumulatorki AA. Póki co, rozglądałem się po portalach aukcyjnych, jak również czytałem opinie użytkowników danych modeli, ale nie mam jeszcze konkretnie wybranego modelu i dlatego chciałbym, aby ktoś znający się na tej materii, polecił mi jakiś warty uwagi model, spełniający moje kryteria.
    Co do kwoty ok. 400zł jaką chcę przeznaczyć na aparat, może ona nieco ulec zmianie, o ile dany model będzie wart ewentualnej dopłaty, ale nie chciałbym dużo odbiec od tej sumy.

  2. #532

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zagiell Zobacz posta
    Zastanawiam się nad zakupem aparatu cyfrowego tzw. kompaktu za cenę ok. 400zł. Co do wymagań, to najważniejsze, żeby robił dobre ostre zdjęcia na automatycznych ustawieniach, dobrze też, żeby była możliwość w razie czego w miarę dokładnego dostrojenia parametrów obrazu przy robieniu zdjęć. Dobrze, żeby też robił zdjęcia dobrej jakości przy słabym oświetleniu, jak i również w nocy. Chciałbym również, aby miał możliwość kręcenia filmów HD, miał zoom w czasie kręcenia wideo i w miarę dobry zoom optyczny. Ważne też, aby pracował bezawaryjnie przez kilka lat. ....
    Jeszcae:
    - żeby informował o złej pogodzie,
    - żeby alarmował, jak fotograf źle trzyma aparat,
    - żeby robił kawę i umawiał ładne dziewczyny,
    - w ogóle żeby był sympatyczny...

    Tiaaaa... ...skąd ja to znam...
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  3. #533

    Domyślnie

    Rozumiem, że tutaj jest wielu ekspertów w dziedzinie fotografii oraz sprzętu i to co napisałem odnośnie wymagań w stosunku do ceny sprzętu, woła o pomstę do Nieba wyrażę się więc nieco inaczej: proszę o polecenie jak najlepszego kompaktu w przedziale cenowym do ok. 400zł, robiącego najlepsze zdjęcia i nagrywającego najładniejsze sekwencje wideo w tym przedziale cenowym. Nadmienię raz jeszcze: nie będę robił żadnych profesjonalnych zdjęć - jestem przeciętnym użytkownikiem aparatu, który będzie pstrykał od czasu do czasu jakieś zdjęcia.

  4. #534

    Domyślnie

    hmmmm za 400 zł marnie to widzę
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  5. #535
    Oszczędny w słowach Awatar parsonek
    Dołączył
    08 2011
    Miasto
    okolice Szczecina
    Posty
    8

    Domyślnie

    Olympus SP-560UZ jest całkiem ok
    robi dobre zdjęcia i filmy
    jednak nie jestem specem od aparatów, więc na pewno są tez i lepsze
    pozdr
    A.

  6. #536

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez parsonek Zobacz posta
    Olympus SP-560UZ jest całkiem ok
    robi dobre zdjęcia i filmy
    jednak nie jestem specem od aparatów, więc na pewno są tez i lepsze
    pozdr
    A.
    jesteś tego pewien ??? miałem co prawda sp510 ale to była tragedia szum i mydło to były jego atuty i raczej to się nie zmieniło , dobrej nocy Wszystkim
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  7. #537
    Oszczędny w słowach Awatar parsonek
    Dołączył
    08 2011
    Miasto
    okolice Szczecina
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LordRamzes Zobacz posta
    jesteś tego pewien ??? miałem co prawda sp510 ale to była tragedia szum i mydło to były jego atuty i raczej to się nie zmieniło , dobrej nocy Wszystkim
    pewna jestem
    http://mysia-zaglada.blogspot.com/ - prawie wszystkie foty robione tym aparatem
    a przy cenie którą podałeś to raczej nic specjalnego się nie zakupi...

    ale poczekaj może na odp ludzi znających się na sprzęcie - bo ja amator totalny jestem

    pozdr
    A.
    Ostatnio edytowane przez parsonek ; 15-08-2011 o 22:33

  8. #538

    Domyślnie

    No i ja też niczego specjalnego za te pieniądze nie oczekuję. Ot zwyczajny aparat, którym zrobię w miarę dobre zdjęcie i nagram w miarę ładny filmik za niewielkie pieniądze. Rozumiem Wasze zdanie, że w tych pieniądzach się niczego dobrego nie kupi, z racji używanych przez Was sprzętów, ale postawcie się na moim miejscu: fotografia nie jest moim hobby czy też pracą, a aparatem którego używam obecnie, jest telefon Nokia 95 8GB, tak więc wymagający nie jestem. W pierwszym poście zapewne źle określiłem swoje wymagania, odnośnie pojęć jakości oraz cen, ale z racji iż jest to forum poświęcone takiej a nie innej tematyce, postanowiłem zapytać właśnie tutaj, licząc, iż otrzymam fachową pomoc

  9. #539

    Domyślnie

    W cenie do 400zł ? Chyba wybrałeś złe forum. Za 400zł można kupić 5 koncertów na blue ray, 100ml wody toaletowej Armani Code Black, średniej klasy zegarek elektroniczny Casio, 18 letnią "limitowaną" edycję Whisky Chivas o pojemności 1 litra... ale aparat fotograficzny w kryteriach jakie podałeś ??

    Zresztą wiesz ..... kup sobie SAMSUNG WB 700 ..... cena ok. 670zł ..... ok, nie dziekuj
    Ostatnio edytowane przez NIKOLAY ; 15-08-2011 o 22:43

  10. #540
    Oszczędny w słowach Awatar parsonek
    Dołączył
    08 2011
    Miasto
    okolice Szczecina
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zagiell Zobacz posta
    No i ja też niczego specjalnego za te pieniądze nie oczekuję. Ot zwyczajny aparat, którym zrobię w miarę dobre zdjęcie i nagram w miarę ładny filmik za niewielkie pieniądze. Rozumiem Wasze zdanie, że w tych pieniądzach się niczego dobrego nie kupi, z racji używanych przez Was sprzętów, ale postawcie się na moim miejscu: fotografia nie jest moim hobby czy też pracą, a aparatem którego używam obecnie, jest telefon Nokia 95 8GB, tak więc wymagający nie jestem. W pierwszym poście zapewne źle określiłem swoje wymagania, odnośnie pojęć jakości oraz cen, ale z racji iż jest to forum poświęcone takiej a nie innej tematyce, postanowiłem zapytać właśnie tutaj, licząc, iż otrzymam fachową pomoc
    ja mogę polecić j/w
    ten aparat mam, robię nim dużo fot i wychodzą ok
    ale jak pisałam, niech się profesjonaliści wypowiedzą

    pozdr
    A,

Strona 54 z 292 PierwszyPierwszy ... 444525354555664104154 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •