Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar decmeister
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Kamieniec Ząbk
    Posty
    160

    Domyślnie Apartament do sesji - Wrocław

    Witam, był bym bardzo wdzięczny gdyby ktoś polecił apartament we Wrocławiu do sesji portret, sensual oprócz sky towera

  2. #2

    Domyślnie

    A ja się podepnę i spytam, ile kosztuje wynajęcie takiego apartamentu ? Właściciele liczą to na godziny czy jak? Mają jakieś pytania typu czy sesja komercyjna czy amatorska?

  3. #3

    Domyślnie

    tyle ile w cenniku. Możesz wynająć apartament w hotelu - wejśc, zrobić co potrzeba, kimnąc się i rano wymeldować.

  4. #4

    Domyślnie

    Aha, czyli to nie jest tak, że płaci się za czas trwania sesji i sprzątania po niej ewentualnego? Czyli właścicielowi nawet nie mówi się, że na sesję skoro i tak się tyle samo płaci co za nocleg?

    Szkoda, bo trzeba mieć do tego niechudy portfel...

  5. #5

    Domyślnie

    ja nie wiem jak jest z właścicielem ale moge mieć podejrzenia ze jak sobie wynajmujesz choćby przez AirBNB to co kogo obchodzi co tam robisz ? Pewnie problemy z komercyjnymi sesjami bo wszak wnętrza widac i pewnie wypadałoby to jakoś z właścicielem ugadać. Z hotelem pewnie podobnie - płacić za pokój na dobe i działasz jak chcesz. Niechudy portfel do wynajmu pokoju hotelowego na dobę ? Bez przesady

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    ja nie wiem jak jest z właścicielem ale moge mieć podejrzenia ze jak sobie wynajmujesz choćby przez AirBNB to co kogo obchodzi co tam robisz ? Pewnie problemy z komercyjnymi sesjami bo wszak wnętrza widac i pewnie wypadałoby to jakoś z właścicielem ugadać. Z hotelem pewnie podobnie - płacić za pokój na dobe i działasz jak chcesz. Niechudy portfel do wynajmu pokoju hotelowego na dobę ? Bez przesady
    Wiadomo że nie chodzi o komercję Pierwsza moja taka sesja przede mną więc już trochę mnie znowu naprowadziłeś. Dzięki

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-05-2015, 19:57
  2. Ciekawe wnętrza do sesji. Wrocław i okolice
    By Suchus in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-04-2015, 01:22
  3. [ Sport ] [Piłka nożna] Slęza Wrocław vs Śląsk II Wrocław
    By Zelber in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-04-2015, 21:29
  4. [ Architektura ] apartament silo - kopenhaga
    By skulinski in forum Architektura
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 02-04-2008, 01:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •