Close

Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 112
  1. #71

    Domyślnie

    Bajka krajobraz
    Z technikaliów to nieco ciężkawo z prawej się zrobiło i (to już rzecz gustu) nieco bym dopieścił kontrastami pierwszy plan.
    Miodzio kolor!

    Zazdroszczę wycieczki

  2. #72

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biegly Zobacz posta
    Kraj nie do ogarnięcia przestrzennie!
    Eee tam... Jak do BC, to trzeba jechać prosto i w czwartek skręcić w prawo.

  3. #73

    Domyślnie

    Bajka krajobraz
    No przyznam że na szybko było szukane, a miejsce było gołe i udało mi się jednego patyka znaleźć na PP
    Z technikaliów to nieco ciężkawo z prawej się zrobiło i (to już rzecz gustu) nieco bym dopieścił kontrastami pierwszy plan.
    Starałem się to jakoś wyważyć, ale niestety jest tam mocno i ciężko było to obejść.
    Co do kontrastów, to specjalnie się ograniczałem aby nikt później mi nie zarzucał że trawa świeci! Miało być na miękko!
    Miodzio kolor!
    Cieszę się że podeszło

    Zazdroszczę wycieczki
    Eee, nie ma czego. Kraj jak każdy inny, tylko wszystko 2-3x większe


    Eee tam... Jak do BC, to trzeba jechać prosto i w czwartek skręcić w prawo.
    Tak też było, ale w piątek! ;P

    Pozdrówki
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  4. #74

    Domyślnie

    Marzy mi sie taka wycieczka do Kanady, moze kiedys Opowiedz cos wiecej, ile czasu tam spedziles i co zdazyles zobaczyc. Licze na jakies petardy z the Rockies

  5. #75

    Domyślnie

    Marzy mi sie taka wycieczka do Kanady, moze kiedys Opowiedz cos wiecej, ile czasu tam spedziles i co zdazyles zobaczyc. Licze na jakies petardy z the Rockies
    Dziękuję Grzegorzu.
    Co do samego wyjazdu, to zaczynalem z Vancouver i następnie przez Revelstoke/ Golden (Yoho National Park) do Jasper, gdzie następnie był Banff i powrót z Calgary.
    Dwa tygodnie za kółkiem i 3700km zrobione!
    Nie jest to europa, tu wszystko ma swoją odległość i natura stawia warunki.
    Część miejsc była zamknięta do których chciałem dojechać ponieważ w parkach stawiają na naturę i np. w danym okresie nie może przebywać w jakiejś części dużo ludzi aby zwierzęta czuły się swobodnie! (I to mi się podobało, że nie za wszelką cene przyjmujemy turystów wszędzie)
    Są miejsca gdzie masz godziny otwarcia, owszem możesz iść pieszo i auto zostawić przed szlabanem ale co jak masz 5- 20km w jedną stronę? A czas leci
    Podróż sama to trochę zabezpieczania się, bo masz znak ze następna stacja/życie za 150/200km - często bywa że nie ma sygnału w telefonie.
    Po zmierzchu praktycznie mało co kto podróżuje, bo tam to ty jesteś gościem!
    Zwierząt masa, a jak jedziesz to tylko lasy i jeziora/ rzeki.
    W moim przypadku podczas pobytu w Banff, zima pokrzyżowala plany!
    W ciągu 24h spadło 50cm śniegu i niech nikt sobie nie wyobraża że drogi były przejezdne czy też Kanadyjczycy zaraz się z tym uporali
    Ogólnie to zmęczenie, Jet Lag (bo nie ma czasu na odpoczynek) bardzo doskwierają, można gdzieś się zaszyć w jednym miejscu - tu już kwestia indywidualna!

    Rokies ogromne i surowe, ale wszędzie masz "tony" turystów za sobą o świcie czy zachodzie.
    Ciężko znaleźć miejsce i ogólnie czasami łapałem przysłowiowego doła, bo nie tak sobie to wyobrażałem!
    Na Islandii było dużo turystów, ale nie tyle !!!
    Radość fotografowania szybko zawsze mijała jak dochodzilem do miejsca które chciałem zawsze sfotografować :\
    Warto zwrócić wagę, że nie byłem w sezonie!

    Kanada wspaniała, krajobrazy dość podobne do Alpejskich tylko czasami większe.

    Najbardziej podobało chyba mi się spotkania ze zwierzętami 1:1 , jada autem to sama przyjemność i na końcu przez tych turystów krajobrazy ( niestety :/ )

    Na moim kanale YouTube, zaczynam publikować małe relacje/ dziennik z podróży po Kanadzie - ZAPRASZAM
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  6. #76

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biegly Zobacz posta
    Dziękuję Grzegorzu.
    Co do samego wyjazdu, to zaczynalem z Vancouver i następnie przez Revelstoke/ Golden (Yoho National Park) do Jasper, gdzie następnie był Banff i powrót z Calgary.
    Dwa tygodnie za kółkiem i 3700km zrobione!
    Nie jest to europa, tu wszystko ma swoją odległość i natura stawia warunki.
    Część miejsc była zamknięta do których chciałem dojechać ponieważ w parkach stawiają na naturę i np. w danym okresie nie może przebywać w jakiejś części dużo ludzi aby zwierzęta czuły się swobodnie! (I to mi się podobało, że nie za wszelką cene przyjmujemy turystów wszędzie)
    Są miejsca gdzie masz godziny otwarcia, owszem możesz iść pieszo i auto zostawić przed szlabanem ale co jak masz 5- 20km w jedną stronę? A czas leci
    Podróż sama to trochę zabezpieczania się, bo masz znak ze następna stacja/życie za 150/200km - często bywa że nie ma sygnału w telefonie.
    Po zmierzchu praktycznie mało co kto podróżuje, bo tam to ty jesteś gościem!
    Zwierząt masa, a jak jedziesz to tylko lasy i jeziora/ rzeki.
    W moim przypadku podczas pobytu w Banff, zima pokrzyżowala plany!
    W ciągu 24h spadło 50cm śniegu i niech nikt sobie nie wyobraża że drogi były przejezdne czy też Kanadyjczycy zaraz się z tym uporali
    Ogólnie to zmęczenie, Jet Lag (bo nie ma czasu na odpoczynek) bardzo doskwierają, można gdzieś się zaszyć w jednym miejscu - tu już kwestia indywidualna!

    Rokies ogromne i surowe, ale wszędzie masz "tony" turystów za sobą o świcie czy zachodzie.
    Ciężko znaleźć miejsce i ogólnie czasami łapałem przysłowiowego doła, bo nie tak sobie to wyobrażałem!
    Na Islandii było dużo turystów, ale nie tyle !!!
    Radość fotografowania szybko zawsze mijała jak dochodzilem do miejsca które chciałem zawsze sfotografować :\
    Warto zwrócić wagę, że nie byłem w sezonie!

    Kanada wspaniała, krajobrazy dość podobne do Alpejskich tylko czasami większe.

    Najbardziej podobało chyba mi się spotkania ze zwierzętami 1:1 , jada autem to sama przyjemność i na końcu przez tych turystów krajobrazy ( niestety :/ )

    Na moim kanale YouTube, zaczynam publikować małe relacje/ dziennik z podróży po Kanadzie - ZAPRASZAM
    Dzięki jak by Ci się chciało to chętnie jeszcze posłucham i poczytam jak tam mijała wyprawa Niestety wydaje mi się że przesyt fotografów jest już ogromny i piszę to ogólnie i wydaje mi się że będzie coraz gorzej... Najbardziej boli właśnie to co sobie planujemy w głowie a gdy już jesteśmy na miejscu i stoi obok nas 30 innych zaczyna człowiek się wq...
    http://www.kubakoziol.pl - moja pasja, fotografia pejzażu

  7. #77
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez QubaKpl Zobacz posta
    Niestety wydaje mi się że przesyt fotografów jest już ogromny i piszę to ogólnie i wydaje mi się że będzie coraz gorzej... Najbardziej boli właśnie to co sobie planujemy w głowie a gdy już jesteśmy na miejscu i stoi obok nas 30 innych zaczyna człowiek się wq...
    Ale w czym problem. Przecież jesteś jednym z nich. Pomyśl, że tych trzydziestu obok myśli to samo. To co? Zabawki na Allegro czy gdzie tam i zmiana hobby? Rób swoje. I tyle.
    W moim wątku "Toskańskie" jest pionik ze znanej miejscówki Villa Belvedere. Z fotografem. Jakieś czterdzieści minut czekałem aż zostanie tylko jeden. Bo na pustkę nie ma co liczyć. Nawet w południe jak na niebie palnik i blacha...
    Sorry-takie mamy hobby-niestety nie wyjątkowe i rzadko spotykane jakbyśmy chcieli, czy też może wydaje się nam.

  8. #78

    Domyślnie

    Zdrowe podejście.
    Niestety, takie mamy czasy, że Japończyków wszędzie pełno.
    Ale to nie jest problem, bo za chwilę będzie znaaacznie więcej turystów z Chin. Dojdą jeszcze Hindusi.
    Trzeba się dostosować.

    Cytat Zamieszczone przez biegly Zobacz posta
    Kanada wspaniała, krajobrazy dość podobne do Alpejskich tylko czasami większe.
    Jeszcze słówko, tak dla jasności...
    Kanada jest płaska. Jedna tylko prowincja to góry.
    Ostatnio edytowane przez Ligo ; 14-10-2018 o 01:26

  9. #79

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    Ale w czym problem. Przecież jesteś jednym z nich. Pomyśl, że tych trzydziestu obok myśli to samo. To co? Zabawki na Allegro czy gdzie tam i zmiana hobby? Rób swoje. I tyle.
    W moim wątku "Toskańskie" jest pionik ze znanej miejscówki Villa Belvedere. Z fotografem. Jakieś czterdzieści minut czekałem aż zostanie tylko jeden. Bo na pustkę nie ma co liczyć. Nawet w południe jak na niebie palnik i blacha...
    Sorry-takie mamy hobby-niestety nie wyjątkowe i rzadko spotykane jakbyśmy chcieli, czy też może wydaje się nam.
    Problemem są warsztaty fotograficzne bo z moich obserwacji to właśnie przez nie jest jakieś 70% więcej jest fotografów i to tego typu że nie patrzą często na innych robiąc sobie milionowy selfik (tyczy się to głównie japońskich/chińskich braci) Lokalny fotograf czy np z części Europy zazwyczaj dobrze wie jak się zachować i można bardzo często nawiązać miłą pogawendkę.
    Ostatnio edytowane przez QubaKpl ; 14-10-2018 o 09:36
    http://www.kubakoziol.pl - moja pasja, fotografia pejzażu

  10. #80

    Domyślnie

    Panowie, o tej dużej liczbie ludzi to nie do końca wiecie o czym mówię
    Tu nie chodzi o trzydziestu fotografów czy hobbystów, oni będą w miarę wiedzieć jeszcze jak się zachować w plenerze!
    Już niedługo będzie w filmach na YT.
    Jeszcze słówko, tak dla jasności...
    Kanada jest płaska. Jedna tylko prowincja to góry.
    To uściśnijmy dokładniej, dwie prowincje

    A teraz aby nie przynudzać, to świeża jesienna odsłona.
    Po powrocie z Kanady, nie mogłem odpuścić warunków jesiennych i trzeba było ruszyć do Irlandii Północnej.
    Tak, są miejsca na wyspie gdzie się jeszcze jakiś lasek znajdzie


    Tym razem relacja z pleneru była, na która zapraszam



    Pozdrawiam
    Rafal.
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Koniec Świata
    By dmk in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-06-2015, 13:57
  2. [ Reportaż ] Czekając na Koniec Świata
    By psychopulse in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 14-02-2013, 14:38
  3. [ Krajobraz ] Koniec świata
    By stroop in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 18:14
  4. Koniec swiata po raz kolejny...
    By Kwiatek111 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 20-06-2010, 01:17
  5. [ Krajobraz ] To jeszcze nie koniec świata
    By olozs in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-05-2010, 07:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •