Close

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 72
  1. #61

    Domyślnie

    7 plecaków i torba... W sumie dwóch z nich już prawie nie używam, no ale mam

  2. #62

    Domyślnie

    To ja skromnie, bo tylko dwa i jeden całkiem nowy kata chcę sprzedać.

  3. #63

    Domyślnie

    Też szukam czegoś co mi pomieści w dolnej części aparat + 1 obiektyw typu 35 lub 50 mm i może lampa, a w górnej np. trampki Jak najtaniej, nie do sportów czy wycieczek pieszych. Na allegro jest tego dużo ale nie potrafię ocenić wielkości po zdjęciach czy po opisie. Myślałem, że Mikro Trekker mi wystarczy ale praktycznie leży w szafie, ja mam mało sprzętu i nie potrzebuję plecaka tylko na foto.
    D750
    flickr

  4. #64

  5. #65

    Domyślnie

    Tanio to nie jest Zastanawiam się ewentualnie nad zwykłym plecakiem, z jakiegoś grubszego, miękkiego materiału i najwyżej wkładkę do środka czasami lub zupełnie luzem w samym etui.
    D750
    flickr

  6. #66

    Domyślnie

    Mój 2 letni Lowepro Photo Sport wygląda już tak, że wstyd do ludzi z nim wyjść To już moje kilkunastoletnie górskie deutery lepiej się mają. Zacząłem więc poszukiwania czegoś, w czym zmieszczę swój szpej foto oraz przydatne drobiazgi na powiedzmy kilku godzinny spacer z psem.
    W międzyczasie dostałem od kumpla w prezencie portfel polskiej firmy. Szukając info na jej temat, odkryłem plecak który zwrócił moją uwagę.
    http://baribalpoland.pl/pl/plecaki-t..._cordura_1000d
    http://baribalpoland.pl/pl/plecaki-t...r-ranger_green
    Ja mam z taktycznością niewiele wspólnego, ale ogromne możliwości personalizacji produktu pod własne potrzeby robią na mnie dobre wrażenie. Wykonanie podobno świetne, niezniszczalne materiały, fajnie bo polski produkt. Podoba mi się też, że marka plecaka nie sugeruje zawartości w środku. Wszystko pięknie, tylko przymierzyć tego nigdzie w mojej okolicy się nie da...
    No to mam zagwostkę

  7. #67

    Domyślnie

    Produkt fajny i nie rzucający się w oczy. Chyba, że statyw przytroczysz do torby Co do jakości wykonania to jest pierwsza klasa. Plus taki, że możesz się z Baribalem dogadać jakie chcesz przeróbki. Minus taki, że nawet jak kupujesz produkt seryjny to możesz trochę na niego czekać ze względu na to, że szyją na bieżąco zamówione produkty. Ja akurat chcę aby mi nerke przerobili tak abym mógł nosić w niej aparat z podpiętym obiektywem i nie rzucało to się w oczy

    Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
    Nikon D90 + Nikor 18-105 VR; Nikor 35 1,8; samyang 14/2,8 i kilka drobnostek

  8. #68

    Domyślnie

    Która kula lepsza Benro IB1 czy Benro V1E?

  9. #69

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nick-on Zobacz posta
    Widzę, że Genesis Denali już oglądałeś i nie przypadł Ci do gustu, ale jednak napiszę parę słów na jego temat. Na pierwszy rzut oka wydaje się niepozorny, ale praktyka to weryfikuje. Górna komora, pozornie mała, jest jak z gumy i mieści się w niej naprawdę dużo. Właśnie wróciłem z czterotygodniowej podróży niemalże na koniec świata i plecak sprawił się wyśmienicie! Komora foto (po drobnym dopasowaniu przegródek) mieści D500 z gripem i podpiętą Sigmą 18-35 1.8, Sigmę 50-150 OS (czyli rozmiarowo odpowiednik 70-200) i Sigmę 10-20. Dodatkowy atut plecaka, to wygoda noszenia. A to wszystko za niewiele ponad 200 zeta... Krótko mówiąc polecam!
    Czy wszystkie przegródki z komory foto można zdemontować, tak żeby w razie czego wykorzystać dolną komorę jako normalny plecak?

  10. #70

    Domyślnie

    Tak, można, dolna komora jest wyjmowana i zapinana na zamek, w niej są przegródki, które można dowolnie ustawiać. Mam ten plecak i jak dla mnie jest dobrze zaprojektowany, użyteczny i wygląda na solidny. Co prawda jeszcze go nie używałem, leży w szafie, ale mam zamiar wkrótce go wypróbować. Uważam, że za tę cenę mogę go polecić każdemu.
    D600, F100, N8008s, N105 F2,5, N50 F1,8 AF-D, N180 F2,8 AF-D, N70-210 F4 AF, N28-105 AF, N35-70 AF, T20-40 AF i akcesoria

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Plecak foto ok. 200
    By Amadipo in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-09-2013, 11:59
  2. Plecak foto + plecak podróżny? Jak?
    By Marek in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-08-2013, 09:33
  3. plecak - tylko jaki?
    By colednik in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 01-12-2006, 19:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •