Close

Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 143
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pugilares Zobacz posta
    Tak piszą ludzie, którzy tego nie mają. Kto to ma i używał dłużej niż 1 dzień nie chce wracać do przedpotowych strzałek.
    Tak Ci się tylko niestety wydaje...

  2. #62
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pugilares Zobacz posta
    Tak piszą ludzie, którzy tego nie mają. Kto to ma i używał dłużej niż 1 dzień nie chce wracać do przedpotowych strzałek.
    Strzałki mają taki plus że możesz to robić tak szybko i dokładnie jak bezwzrokowe pisanie na klawiaturze, masz już takie wyczucie że przejście na dotyk mija się z celem, ja jestem za tym by było to i to, większy dla mnie problem to rezygnacja z kółka niż brak dotykowego, a ktoś napisze odwrotnie.

  3. #63

    Domyślnie

    A czy przypadkiem nie jest tak, że ekran dotykowy wyłączy się jeśli przylozymy oko do wizjera (jak w komórkach po przyłożeniu do ucha, albo jak w Olympusie OM-D E-M10) i nic nam po dotykowo wybieranym polu AF z jednoczesnym trzymaniem aparatu przy oku?

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukasz_kk Zobacz posta
    A czy przypadkiem nie jest tak, że ekran dotykowy wyłączy się jeśli przylozymy oko do wizjera (jak w komórkach po przyłożeniu do ucha, albo jak w Olympusie OM-D E-M10) i nic nam po dotykowo wybieranym polu AF z jednoczesnym trzymaniem aparatu przy oku?
    Nie, można sterować punktami.

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Tak Ci się tylko niestety wydaje...
    Z tym się zgadzam zupełnie.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Strzałki mają taki plus że możesz to robić tak szybko i dokładnie jak bezwzrokowe pisanie na klawiaturze, masz już takie wyczucie że przejście na dotyk mija się z celem, ja jestem za tym by było to i to, większy dla mnie problem to rezygnacja z kółka niż brak dotykowego, a ktoś napisze odwrotnie.
    Z tym też

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Każdy niech sobie używa co mu się podoba i według niego jest najlepsze
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    Każdy niech sobie używa co mu się podoba i według niego jest najlepsze
    I niech nie wróży co jest lepsze dla innych...

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Nie, można sterować punktami.
    Trzymając oko przy wizjerze

    Dyskusja prowadząca trochę donikąd... Ja, biegający w dzieciństwie ze smieną i zenitem teraz jestem na bieżąco z nowinkami technicznymi ale akurat w lustrzance nie brakuje mi dotyku, gps, wifi itp. Ktoś inny będzie to stawiał na jednym z pierwszych miejsc bo mając smartfon od kołyski nie jest sobie w stanie wyobrazić, że jakiś ekran może być "nie-dotykowy". . Ok. Ale załóżmy, że wyrzucając te wymienione funkcje zostanie nam 500-700 złotych (albo więcej czasem) na lepszy obiektyw. To czy na jakości zyska ten z lepszym ekranem czy lepszym obiektywem?
    Jeśli ktoś nie ma wyliczonej kwoty co do dychy i może kupić nowsze body nie oszczędzając na obiektywie, statywie itp to czemu nie. Ale jeśli ktoś startuje w temacie, ma jakąś tam pulę pieniędzy i zastanawia się jak rozdysponować środki to trzeba mu wyraźnie powiedzieć, że te wszystkie wodotryski są zbędne i lepiej zaoszczędzone pieniądze ulokować gdzie indziej.

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gremed Zobacz posta
    Trzymając oko przy wizjerze
    Oczywiście...

  9. #69

    Domyślnie

    Z innej strony, dotykowy ekran może i fajny, ale dla przykładu ja jestem lewo oczny (przynajmniej odruchowo przykładam lewe oko, jestem praworęczny, tak jakoś mam), ciekawe co bym nosem przełączał Wybierak pól af mam zwykle zablokowany, bo przestawiam pola... to tak w temacie indywidualnych potrzeb.

  10. #70
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Wersja myziania af nosem jest po zmianie w menu języka na eskimoski.

Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon d7100 vs d5600
    By Foto1270 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 13-06-2017, 09:18
  2. Nikon d5600 a może bezlusterkowiec?
    By kimius in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 28-03-2017, 20:23
  3. Nikon D5600 oficjalnie
    By MstrG in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 31-01-2017, 19:09
  4. Nikon D5300, Nikon D5500, Nikon D7100 czy Nikon D7200
    By fotosik111 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 23-10-2016, 13:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •