Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Kurort Adamówek położony w ścisłym rezerwacie puszczy kampinowskiej
    Posty
    40

    Domyślnie Mała, ładna konkretna zabawka

    Witam,
    Miałem niedawno D70s ale musiałem go niestety ożenić.
    Szukam teraz małego aparatu na wakacje, po wakacjach pewnie wrócę do D70s.
    Nie che go trzymać zbyt długo, maksymalnie pół roku.
    Myślę nad Lumixem DMC-LX2 lub TZ3, Soniakiem T100 lub W200. Nikon P5000 i Canon ixus coś tam odpadają dlatego że kieruję się też oczywiście designem, zdjęć na poziome lustrzanki od tego rzecz jasna nie oczekuję.
    G7 raczej odpada, bo to ani profesjonalne nie jest, ani specjalnie ładne, plastik jest tragiczny na nim a pierścień jest strasznie luźny.
    Kręciłem się jeszcze koło Samsunga NV7,11 lub 3, ale obejrzałem trochę zdjęć jakie robią i uważam że powinni ich zabronić, to prawda?
    Nikona COOLPIX S500 biorę pod uwagę, ale jest na samym końcu, tak jak CASIO-EX-S770.

    Ktoś korzystał z tych aparatów, wie do czego się nadają?Może inne propozycje? Leici raczej odpadają,Leica C-Lux 2 jest całkiem znośna, ale 2 tyś za mały kompakt który nic szczególnego nie robi to chyba za dużo, w cenie jest tylko czerwona plamka. Aparatu potrzebuję już koło 20 czerwca, aktualnie jestem nastawiony na Lumixa LX2, W200 i T100

    Proszę o pomoc
    Pozdrawiam

  2. #2
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    nie wiem jak rezsta ale lx2 to bardzo przyjemna zabawka .. mailem okazje bawic sie tym dluzsza chwile i uwazam ze jest bardzo ok. tyle tylko ze nie mam zadnego odniesienia do konkurencji

  3. #3

    Domyślnie

    fuji f31fd
    D90, S3pro, X10, T17-50, T28-75, S30/1.4, S105m, S50-200, SB800 i inne klamoty

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Kolego jako że bawię sie czesto z racji wykonywanej pracy fotopstrykami Panasonic zalecam konieczność kupienia innej małpy .
    Nikon lub Canon .
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  6. #6

    Domyślnie

    Dlaczego?? Mam Panasonica TZ3 i doprostego pstrykania jest ok. Jeżeli chodzi o Samsungo, to po widzianych samplach faktycznie darowałbym sobie. One tylko ładnie wyglądają Co do Fuji, to wcześniej byłem w posiadaniu F30. Skusiłem się z powodu niskich szumów na wysokich ISO. Ale niestety nic więcej sobą ten aparat nie reprezentował. Zdjęcia na max otwartej przesłonie mydlane, generalnie brak ostrości
    Z Panasonica jestem zadowolony
    Pozdrawiam
    Pucha i szkła NIKON

  7. #7

    Domyślnie

    Kolego nie wiem jak to tłumaczyć ale zawiodłem sie na nich (Pasikonikach) w warunkach kiedy małpa dała by radę .
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  8. #8

    Domyślnie

    możesz dać przykład?? kiedy nie daje rady?
    Pozdrawiam
    Pucha i szkła NIKON

  9. #9

    Domyślnie

    Kolego mogę powiedzieć kiedy mi odmowił posłusznej pracy .
    Idealne warunki pododowe ustawienia na debilencamera pomiar matrycowy i ...
    Niedoświetlone fotki duże szumy cieżko złapać było ostrość w punkt .
    Nie pamietam czy przy tym FZ3 czy przy wyższym modelu był manual i nic ostrego nie udało nam sie nim ustrzelić .
    Baterie starczały na 3/4 dnia .
    Prawdą jest to że dużo wody ognistej było w manierkach .
    Ostatnio edytowane przez gadas ; 19-06-2007 o 21:07
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gadas Zobacz posta
    Prawdą jest to że dużo wody ognistej było w manierkach .

    To w zasadzie wiele wyjaśnia

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •