Close

Zobacz wyniki ankiety: Zabawa w RAWki 157 DOGRYWKA - głosowanie

Głosujących
17. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    13 76,47%
  • 2

    4 23,53%
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 54
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    ...ale tylko żeby zobaczyć co daje kino 4DX
    Na 3d byłem w życiu kilka razy... jakoś nie przemawiają do mnie te efekty może jak VR wejdzie szerzej... 4DX to nawet nie wiem co to jest jakieś efekty zapachowe zapewniają dodatkowe, wiatr?
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  2. #32

    Domyślnie

    Na 3d też kilka razy byłem. Osobiście gdyby się dało to widzieć bez okularów. 4DX to dodatkowe efekty, być może dla niektórych doznania: wiatr, woda, zapachy i ruchome fotele https://www.cinema-city.pl/4dx#/more-about

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Nie miałem jeszcze okazji być na jakims seansie w 4D

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    ... 4DX to dodatkowe efekty...
    Ciekawe... jak doznasz tych efektów to napisz jak to z tym jest
    Ostatnio edytowane przez frogi ; 29-11-2017 o 22:18
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  4. #34

    Domyślnie

    Pierwszym postem moim na forum obwieszczam, że głos swój oddalam. Wylazłam z krzaków i się zarejestrowałam
    Idę dalej biegać po forum

  5. #35

    Domyślnie

    @siemalysy Wstawaj.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  6. #36
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    Łeeeeee, głosowałem na 2

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dex Zobacz posta
    Łeeeeee, głosowałem na 2
    Jeden się przyznał... kara będzie mniejsza (niestety), trzech pozostałych odda się Offcy na baciki...
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  8. #38

    Domyślnie

    @OjTam nie spałem. Musiałem popracować. Ale już ogarniam jakieś podsumowanie. @frogi spoko jak tylko uda mi się bilety kupić.

  9. #39

    Domyślnie

    A czy ja mówię że spałeś?
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    Ciekawe... jak doznasz tych efektów to napisz jak to z tym jest
    Byliśmy wczoraj z żona na filmie "Liga Sprawiedliwości" w 4DX. Film mnie na kolana nie powalił bo fanem takie kina nie jestem. Ale poszedłem tam ze względu na żonę, a może bardziej żeby zobaczyć efekt jaki dają te dodatki w postaci ruchomych foteli, wiatru, wody itp. Postaram się jakoś to ubrać w słowa:

    Standardowo jak przy filmie 3d okulary w dłoń i na salę. Jak już wybiła godzina rozpoczęcia seansu zaczęło się od demonstracji systemy 4DX. Powiem tak. Nie byłem przygotowany na coś takiego. Myślałem, że owszem będzie coś czuć ale nie w takim stopniu. Efekt był taki, że po demonstracji musiałem czapkę z daszkiem podnosić z podłogi. Nie, nie. Czapki nie miałem na głowie. Leżała sobie na moich kolanach. Po dobrej imprezie nie polecam siadać w tych fotelach Kolejno jak to w kinie kilkanaście minut reklam po czym fotele i reszta tych bajerów dała o sobie znać podczas reklamy Skody. Była to bodajże Skoda Kodiaq. Co tu dużo pisać. Efekt WOW Widziałem zaciesz konkretny na twarzy zony. Już byłem zadowolony, że jej się podoba. W głowie kołatała się myśl jak to będzie podczas filmu.

    Jak było na filmie. Było ekstra*. Efekty kiedy w moją stronę leciała kula po wystrzale, kiedy było wrażenie, że właśnie mija moją głowę poczułem podmuch. Akcje w wodzie czuć było rozpylaną wodę, która tryskała z foteli ustawionych w niższym rzędzie. Kiedy padał deszcz z sufitu leciały krople symulujące deszcz. Mokrzy z kina nie wyszliśmy. Efekty wody można wyłączyć przyciskiem na fotelu. Dmuchawy symulujące wiatr robiły robotę. Kiedy w filmie wiało czy były podobne efekty momentalnie robiło mi się chłodniej i musiałem zapiąć polar. Fotele zmieniały prawie ciągle położenie. Jak bohater leciał w dół fotele pochylały się ku dołowi, w górę analogicznie. Jak bohater spoglądał w dół fotele też pochylały się w dół. Najwięcej się działo podczas walki. Kiedy któryś z superbohaterów lądował z impetem na ścianie to czuć było na plecach uderzenie. Wtedy dynamika pracy foteli była najciekawsza. Dochodzi do tego drgania podczas jazdy różnymi pojazdami itp. Nie spodziewałem się aż takiego efektu na plus. Nam się podobało Pójdziemy pewnie nie raz jeszcze jak będzie coś ciekawego. Bilety dla nas dwójki kosztowały 92 zł z okularami.

    *Wiedzieliście, że nasze forum wyrazy niecenzuralne zmienia w *******?

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zabawa w RAWki 156 DOGRYWKA - głosowanie.
    By siemalysy in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 17-11-2017, 23:34
  2. Zabawa w RAWki nr 117 - DOGRYWKA - głosowanie
    By Archibald6803 in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 13-09-2016, 21:01
  3. Zabawa w RAWki nr 103 dogrywka - głosowanie
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 08-04-2016, 18:21
  4. Zabawa w RAWki nr 83 dogrywka - głosowanie
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 09-07-2015, 15:06
  5. [Głosowanie - Dogrywka]Zabawa w RAWki nr 23
    By Reed in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-08-2012, 21:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •