Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
@sruba mam takie pytanie. Jakiego softboxa użyłeś podczas wykonywania tych zdjęć? Dla mnie, kompletnego amatora Twoje zdjęcia się podobają. Po przeczytaniu komentarzy poprzedników, rzeczywiście da się dostrzec to o czym piszą. Cenne wskazówki dla Ciebie i każdego co śledzi Twój wątek.
Dlatego bardzo się cieszę, że moje zdjęcia wzbudziły takie zainteresowanie i dziękuję wszystkim, którzy się tutaj wypowiedzieli dzieląc się swoimi spostrzeżeniami, uwagami, doświadczeniem i przemyśleniami. Są one wszystkie bardzo cenne i stanowią przedmiot dla moich (i być może innych) przemyśleń. Być może dzięki nim uda mi się wkrótce zrobić lepsze zdjęcia.

Co do softboxa to używam taniego softboxa reporterskiego na lampę błyskową - w tym stylu: https://fripers.pl/p/softbox-60x60-c...ich-freepower/, nie pamiętam jakiej firmy, ale podobny, wymiar 60x60 cm.
Jestem dość ograniczony w kwestii sprzętu studyjnego, dlatego staram się wycisnąć co tylko mogę z tego co mam. W tym przypadku w softboxie napiąłem tylko jeden dyfuzor (są dwa, drugi jest umieszczony wewnątrz) aby uzyskać nieco bardziej twarde, kontrastowe światło aby podkreślić i zarysować mięśnie.