Close

Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 150
  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming_test Zobacz posta

    test
    Po krawędziach artefakty są okropne, tak samo jak i na moich. Otwarcie tego w osobnym oknie daje zupełnie inną jakość tego zdjęcia
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  2. #112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming_test Zobacz posta
    To już do szefostwa ja tylko klikam co każą.
    No to zawiadom szefostwo. @fomag co ty na to?
    http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...=1#post3903176
    Pozdrawiam, Jurek.

  3. #113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Juriko Zobacz posta
    To zmieńcie tę niefunkcjonalną politykę bo wam elektorat ucieknie
    Przejście na mniej funkcjonalne narzędzie dla użytkownika a lepsze dla szefostwa jest problematyczne. Dobrze by było oprócz możliwości kasowania swoich zdjęć dać możliwość podmiany tak jak to jest na płatnych zewnetrznych hostingach. Wiecej wiary w użytkowników.

    - - - - kolejny post - - - - - -



    Zerkałem juz wczoraj. Nie mam możliwości kasowania.
    Usuwanie, a już szczególnie podmiana własnych zdjęć jest niepotrzebna, a nawet niewskazana.Oczywiście dotyczy to zdjęć, które autor umieścił w wiadomości na forum. Inaczej całe wątki przestaną mieć sens jeśli autor podmieni zdjęcie, a jeśli je usunie, to będzie tak jak teraz w wątkach bez zdjęć.

  4. #114

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarkod Zobacz posta
    Usuwanie, a już szczególnie podmiana własnych zdjęć jest niepotrzebna, a nawet niewskazana.Oczywiście dotyczy to zdjęć, które autor umieścił w wiadomości na forum. Inaczej całe wątki przestaną mieć sens jeśli autor podmieni zdjęcie, a jeśli je usunie, to będzie tak jak teraz w wątkach bez zdjęć.
    Zakładasz złą wolę, a ja mówię o przypadkach świadomych, gdy w przypadku błedu, lub po analizie autor chce wstawic w to samo miejsce inne zdjecie. Oczywiście informujac o tym jesli wywiązała sie juź dyskusja. Piszę o tym bo własnie stanąłem przed taką koniecznoscią w watku o G7X i bez tych narzędzi, do tego możliwosc edycji postu wynosi tylko 30 minut, narobił mi sie tylko bałagan, a zdjecia i tak nie dałem rady zmienić. Nie może być mniejsza funkcjonalnosc niż na bezpłatnych zewnetrznych hostingach.
    Pozdrawiam, Jurek.

  5. #115
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Juriko Zobacz posta
    To zmieńcie tę niefunkcjonalną politykę bo wam elektorat ucieknie
    Przejście na mniej funkcjonalne narzędzie dla użytkownika a lepsze dla szefostwa jest problematyczne.
    Wiecej wiary w użytkowników. .
    Takie ustawienie jest celowe i mocno przemyślane.
    Jest możliwość usunięcie zdjęcia - napisać do moderatora.
    Cytat Zamieszczone przez Jarkod Zobacz posta
    Usuwanie, a już szczególnie podmiana własnych zdjęć jest niepotrzebna, a nawet niewskazana.Oczywiście dotyczy to zdjęć, które autor umieścił w wiadomości na forum. Inaczej całe wątki przestaną mieć sens jeśli autor podmieni zdjęcie, a jeśli je usunie, to będzie tak jak teraz w wątkach bez zdjęć.
    To też.
    Najważniejsza z przyczyn to .. kłótnie pomiędzy userami. Niejednokrotnie bywa, że ktoś czując się urażonym pisze do mnie PW o usunięciu konta z forum. Oraz usunięcie wszystkich jego zdjęć. Odpisuje na takie prośby celowo dopiero następnego dnia, prosząc by ktoś ochłonął, przemyślał itd. w 95% przypadków user i zawartość (zdjęcia) zostają.
    Gdyby mogli zadziałać samemu to by było niefajnie. Naprawdę wiele osób ma gorące głowy. I pisali o usunięcie wartościowi userzy.
    Stąd to utrudnienie w usuwaniu zdjęć.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Juriko Zobacz posta
    Zakładasz złą wolę, a ja mówię o przypadkach świadomych, gdy w przypadku błedu, lub po analizie autor chce wstawic w to samo miejsce inne zdjecie..
    Niestety usuwanie zdjeć nie rozróżni czy ktoś po analizie i zastanowieniu podmienia jeden plik, czy w nagłym gniewie kasuje całą zawartość.
    My musimy myśleć o niefajnych sprawach. Fajne opcje dostają niestety wtedy rykoszetem. Trzeba wybrać mniejsze zło.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #116

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Juriko Zobacz posta
    Zakładasz złą wolę, a ja mówię o przypadkach świadomych, gdy w przypadku błedu, lub po analizie autor chce wstawic w to samo miejsce inne zdjecie. Oczywiście informujac o tym jesli wywiązała sie juź dyskusja. Piszę o tym bo własnie stanąłem przed taką koniecznoscią w watku o G7X i bez tych narzędzi, do tego możliwosc edycji postu wynosi tylko 30 minut, narobił mi sie tylko bałagan, a zdjecia i tak nie dałem rady zmienić. Nie może być mniejsza funkcjonalnosc niż na bezpłatnych zewnetrznych hostingach.
    Może być. To nie jest bezpłatny hosting i celem tej strony (przynajmniej głównym) nie jest przechowywanie zdjęć, tylko przechowywanie zdjęć w celu udostępniania ich na forum. Oczywiście zdjęcia z albumów powinno dać się usunąć/podmienić, o ile nie są udostępnione w jakimś wątku.

  7. #117

    Domyślnie

    Mam inne zdanie, ale nie bedę kontynuował dyskusji, bo jak to czesto bywa wlasciciel ma zawsze racje i zrobi co zechce. To może chociaz @fomag rozważy możliwośc edycji postu i kontrolę nad zdjęciami w ciagu 24h, a nie 30 minut i 1h.
    Wczoraj na przyklad zabrakło mi kilku minut żeby zdążyć zrobić porządek. A to że można poprosić moderatora o interwencje, no można, ale tempo reakcji nie zawsze jest satysfakcjonujace.
    To by bylo na tyle. Co będzie, to będzie, ostatecznie pozostanie pozostać na zewnetrznym hostingu, albo dłużej myśleć co i czy w ogóle wrzucać, co też ma niezaprzeczalną wartość.
    Pozdrawiam, Jurek.

  8. #118

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Juriko Zobacz posta
    Co będzie, to będzie, ostatecznie pozostanie [...] dłużej myśleć co i czy w ogóle wrzucać, co też ma niezaprzeczalną wartość.
    Przede wszystkim to.

  9. #119
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    Po krawędziach artefakty są okropne, tak samo jak i na moich. Otwarcie tego w osobnym oknie daje zupełnie inną jakość tego zdjęcia
    U mnie to samo.

  10. #120

    Domyślnie

    Ale przecież po wejściu w swój album da się usuwać swoje zdjęcia
    wtedy we wpisie pojawi się link a nie zdjęcie, ale kliknięcie w link wyświetli komunikat, że coś nie halo i należy się skontaktować z obsługą
    notabene, prosiłem by ten komunikat zmienić by nie wprowadzać zamieszania coś w stylu "użytkownik skasował zdjęcie (plik) który chciałeś (łaś) obejrzeć"
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zamieszczanie zdięć na forum
    By zygmuntowicz in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-07-2008, 17:07
  2. zamieszczanie zdjeć w gazetach
    By bono32 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-02-2008, 17:38

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •