Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11

    Domyślnie

    @Umbra Serio taki zapis dali w portrecie? ma to być zdjęcie osoby która nie jest świadoma że jest fotografowana czy ma udawać niepozowane zdjęcie? faktycznie bez sensu ograniczenie.
    @bic44 Mnie też ten fragment zniechęcił, zwłaszcza niedopowiedzenie czy promowanie swojej pracy na FB albo takim forum nie jestem reklamowaniem? Nie ma też nic czy wystawiając zdjęcia do konkursu nie udzielamy praw do ich wykorzystywania osobą trzecim.

    Widziałem też że jest sporo konkursów w których jest wpisowe np 25 euro niezły biznes jakby nie patrzeć.

  2. #12

    Domyślnie

    Z tym niepozowanym portretem to chyba jednak nie tak. Po wyszukaniu frazy SONY WORLD PHOTOGRAPHY AWARDS PORTRAITS pokazują się zdjęcia całkiem mocno pozowane.

  3. #13

    Domyślnie

    Tak się zastanawiam co jest głupsze, czy to że chcą mieć niepublikowane zdjęcia od zawodowych fotografów, że chcą robić drukowaną wystawę ze zdjęć po 1024 px na dłuższym boku

  4. #14

    Domyślnie

    No właśnie ci od Vivy to mają zapis, że zezwalasz im sprzedawać swoje zdjęcia, więc dostają za frajer masę dobrych zdjęć. To samo zrobił wcześniej Carrefour i chyba jeszcze robi Canon. Ciekawe czy tylko w Polsce robią takie "konkursy".

    A co do Sony, to wysłałem kilka zdjęć. Tam nie widzę nic o wykorzystywaniu fotografii w celach innych niż promocja autora i konkursu. Zastanawia mnie tylko opis kategorii portraiture:


  5. #15

    Domyślnie

    Gdzie w tym konkursie Sony jest regulamin i parametry zdjęć?
    Pytanie numer dwa. Czy te zdjęcia muszą być zrobione Sonym?
    Ostatnio edytowane przez esperal ; 05-11-2017 o 17:09

  6. #16

    Domyślnie

    Zdjęcia nie muszą być zrobione Sony, bo jak wysyłałem, to można było wybrać z listy producenta aparatu. O parametrach nie ma nic, tylko muszą ważyć chyba z 2 mb. Wrzucałem png 900px na dłuższym boku.

    Wbiłem się w kategorię open. Link masz tutaj: https://www.worldphoto.org/sony-worl...ards/2018/open
    Po kliknięciu w "rules" rozwinie Ci się regulamin.

  7. #17

  8. #18

    Domyślnie

    @90s, @Umbra kiedy wyniki Sony? Czy tylko mnie się wydaje, że ta ich strona jest strasznie zakręcona?

  9. #19

    Domyślnie

    CZ i Sony jak dobrze pamiętam to kwiecień albo czerwiec, razem mają być.

  10. #20

    Domyślnie

    Dziękuję, ciężko tam u nich cokolwiek znaleźć. A jak to w końcu jest z tym zapisem o którym wspominał Umbra, można te zdjęcia gdzieś pokazywać przed ogłoszeniem wyników czy nie?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Monochrome Awards - wyniki
    By MEGALOPOLIS in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2015, 14:49
  2. ND Awards 2014 - konkurs fotograficzny
    By MEGALOPOLIS in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-01-2014, 13:38
  3. [ Reportaż ] Viva Comet Awards 2008
    By JohnnyB in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-10-2008, 18:52

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •