Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2013
    Miasto
    Skierniewice
    Posty
    99

    Domyślnie Parking Stadion Narodowy

    Witam piszę do osób znających Warszawę. 10 listopada wybieram się na mecz Polska - Urugwaj. Osobiście nie znam na tyle stolicy żeby sobie poradzić. Mam zapytanie o parking na samochód osobowy .Gdzie najlepiej zaparkować . Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Co prawda ja zawsze wjeżdżam na parking pod stadionem, ale dla kibiców przewidziany jest chyba parking na błoniach stadionu (w tej okolicy: https://www.google.pl/maps/place/Par...2!4d21.0446589)

  3. #3

    Domyślnie

    http://mowimyjak.se.pl/newsy/fakty/g...,22_47709.html

    Ogolnie to znajdz sobie parking strzezony, niekoniecznie jakos blisko stadionu i dojedz za te 20-30 zeta taksowka. Dzwon na taxi grosik, tanio maja. A bedziesz spokony o samochod.
    Tak bedzie najlepiej.

    Ja bym osobiscie unikal parkowania na ulicy blisko stadionu. Zawsze sie znajdzie po meczu jakas podchmielona grupka i pare samochodow ucierpi.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #4

    Domyślnie

    Taksówką dojedziesz na stadion. Ale czy złapiesz taksówkę po meczu?

    Lepiej spacer sobie zaplanować

  5. #5

    Domyślnie

    samochód zostawiałem zawsze gdzieś po drugiej stronie Wisły, po meczu ładnie z tłumem, piechotką, spacerek na drugą stronę Wisły od samochodu i jazda do domu. Wiadomo trzeba być wcześniej i szukać miejscówki.
    Nie pchałbym się w okolice stadionu, bo straszne korki będą... Nie wiem... zależy w którą stronę po meczu jedziesz...
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2013
    Miasto
    Skierniewice
    Posty
    99

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za pomoc. W takim razie pozostaje szukanie parkingu nie daleko stadionu. Serdecznie pozdrawiam.

  7. #7

    Domyślnie

    Ale tam nie ma żadnego parkingu niedaleko stadionu... Najbliższe sensowne miejsca to chyba właśnie po drugiej stronie Wisły, a to i tak ogólnodostępne miejsca parkingowe przy ulicach.
    Znajomi kiedyś podjeżdżali na parking P+R, a stamtąd komunikacją miejską lub pociągiem na stadion - często z biletem na mecz komunikacja jest darmowa, musisz doczytać.

  8. #8

    Domyślnie

    Na błoniach są tysiące miejsc (wzdłuż ul. Zielenieckiej) jedyny minus to korki po meczu. Najprościej to minąć stadion i zaparkować gdzieś dalej

  9. #9
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Pod lub w okolicach hotelu Logos są często miejsca, sam hotel też polecam. Po meczu odpocząć , rano do domu. . Spacerkiem 10 minut do stadionu, metrem 3 minuty.

    https://www.google.pl/maps/place/Hot...5!4d21.0325795
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Stadion Narodowy nocą
    By Facelles in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-01-2017, 00:16
  2. [ Architektura ] Stadion Narodowy - Panorama 360
    By kamillo44 in forum Architektura
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-10-2011, 19:35
  3. [ Architektura ] Stadion Narodowy w Warszawie
    By Slon in forum Architektura
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-10-2011, 10:00
  4. [ Reportaż ] stadion narodowy
    By ranbir kapoor in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-07-2011, 19:18
  5. [ Reportaż ] Stadion Narodowy - budowa
    By el.dzi in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-03-2009, 10:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •