Close

Strona 17 z 20 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 191
  1. #161

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    Gdybasz nt. chmury zamaist sprawdzić. Zresztą classic CC niema obliczeń w chmurze.
    Oj, nie. Nie zamierzam nawet tego sprawdzać. To tylko moje gdybanie. Oczywiście nie miałem na myśli classica.
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  2. #162

    Domyślnie

    Nie wiem jakoś ten temat nie jest podnoszony, ale jeżeli nowy CC sprawnie wykonuje obliczenia w chmurze, to można sobie dzięki temu odpścić kilka tys na kartę i procesor.

  3. #163

    Domyślnie

    Obliczenia może wykonywać sprawnie. Mogą mieć super hiper szybkie serwery. No i co z tego, skoro w większości przypadków wąskim gardłem będzie szybkość samego internetu. Nie każdy ma światłowód i 100Mbps.
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  4. #164

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez black70 Zobacz posta
    Nie ma co dywagować i bić piany. Jednym będzie odpowiadać, innym nie. Normalka. Szkoda tylko, że nam - zwykłym użytkownikom, nie pozostawiono wyboru. Ze swojej strony zwolennikom chmury życzę wiele cierpliwości w imporcie do tejże chmury np. 1000 rawów, a później ich obróbki w chmurze zapewne z kilkusekundowym opóźnieniem. Ale co tam. Najważniejsze, że obróbkę można będzie dokończyć w telefonie. Takich to czasów dożyliśmy :/
    mylisz wersję Classic CC z CC
    Z6 | 35/1.8S | 50/1.8S | 70-200/4 VR

  5. #165

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez badtorro Zobacz posta
    mylisz wersję Classic CC z CC
    Nie mylę, tylko miałem na myśli CC, o czym wspomniałem już wyżej.
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  6. #166

    Domyślnie

    Będzie trudno o jednolite stanowisko w tej dyskusji o poczynaniach Adobe, bo są co najmniej dwa różne podejścia do tematu.
    Pierwsze podejście, to takie, że interesuje mnie to co jest dzisiaj i szukam najwygodniejszego, w miarę taniego programu żeby obrobić to co aktualnie fotografuję, a co będzie za 5, 10 czy 15 lat, dzisiaj mnie specjalnie z różnych powodów nie martwi. Jest to jak najbardziej racjonalne podejście, jeżeli robimy zdjęcia, które obrabiamy na bieżąco i nie zamierzamy wracać w przyszłości do dalszej ich obróbki w postaci plików dng.
    Podejście drugie reprezentują osoby, które obrabiają zdjęcia od 5, 10 czy 15 lat w LR, archiwizują skrzętnie wszystkie swoje Catalogi LR, żeby mieć zawsze dostęp do ostatnich ustawień plików dng i zamierzają tak robić nadal przez kolejne 5, 10, 15 lat. Dla tej grupy zmiana polityki marketingowej Adobe to nowe spore ryzyko, którego dotychczas nie było. Chmura oraz abonament proponowana aktualnie przez Adobe, to chyba synonim chmury z piorunami nad głowami tej grupy użytkowników.
    Osobiście jestem zdania, że Adobe dokładnie rozpoznało sytuację na rynku i okazało się, że druga grupa użytkowników jest na tyle mała, że nie będzie dla finansów firmy żadnym zagrożeniem.
    Sam raczej zaliczam się do tej drugiej grupy i intensywnie myślę jakie w tej sytuacji znaleźć najlepsze rozwiązanie?

  7. #167

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    No ja też się przesiadam, tym bardziej, że nie mam okazji przetestować tego nowego wynalazku, bo jak zainstaluję triala Classic to mi zeżre instalkę 6.13 na kompie. Kota w worku nie kupuję, zwłaszcza po tylu latach obiecanek, że nowa wersja będzie szybsza. Baj baj Adobe.
    Do 6.13 teraz można wrócić, mnie się udało. O ile pamiętam, instalując triala Classic trzeba uważnie instalować, bo z automatu faktycznie usuwa "starego" LR, ale jest okienko wyboru i może nie usuwać.

  8. #168

    Domyślnie

    poste a skąd masz wersje 6.13.

  9. #169

  10. #170

    Domyślnie

    poste czy ta aktualizacja dotyczy wersji pudełkowej, jeżeli tak to nadal nie widzę wersji 6.13

Strona 17 z 20 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Lightroom - jak dodać nowy szablon www?
    By siedemczwartych in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-06-2017, 08:47
  2. [D7100] nowy sposób na profil kolorów ACR i Lightroom
    By Limax7 in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-06-2014, 10:15
  3. Jak sprawdzić czy nowy obiektyw jest faktycznie NOWY
    By irche in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-09-2009, 01:59
  4. Bedzie nowy Camera Raw 5.2 i Lightroom 2.2
    By kichu in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-11-2008, 16:27
  5. jest nowy firmware do D70
    By bartmika in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 317
    Ostatni post / autor: 31-08-2005, 09:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •