Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 484

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11

    Domyślnie Peak Design [zbiorczy temat]

    Moje doświadczenia z Peak Design: https://tomaszpluszczyk.pl/peak-desi...yday-messenger (głównie torba, ale nie tylko - trochę rzeczy od nich mam). W skrócie - bardzo dobry sprzęt, nie lubię toreb fotograficznych, wolę plecaki, ale ta z Peak Design dość mocno zmieniła moje podejście.

    Teraz myślę nad plecakiem, ale nie na cały sprzęt foto, tylko do zabierania każdego dnia na miasto ipada z klawiaturą, aparatu kompaktowego, portfela, mini statywu, ew małego gimbala, paru drobiazgów i tylko okazjonalnie body z obiektywem. Mega mi się podoba jak zaprojektowano plecak Peak Design, ale jest za wielki do tych zastosowań (odstaje od pleców nawet jak w nim nic nie ma). Jakby ktoś znał coś podobnie funkcjonalnego i wykonanego jak Peak Design ale połowę mniejsze, to niech da znać (może być PW).


    Update: Co do uchwytu to jest tyle możliwości jego zamontowania i tyle kombinacji z różnymi obiektywami, że ciężko jednoznacznie odpowiedzieć. Ogólnie spisuje się dobrze, poznałem też osobę która stwierdziła, że dopiero dzięki Capture (na aparat i szkła) w końcu jej się wygodnie zwiedza świat z aparatem. Mnie zdarzało się przepiąć uchwyt na torbę/plecak, zamiast nosić ciągle na pasku, bo czasami było niewygodnie (np. trzeba było ściągać capture lens przy siadaniu itd).
    Ostatnio edytowane przez skinny500 ; 01-11-2017 o 18:22

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Przyroda od kapelutka - wątek zbiorczy
    By kapelutek in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-08-2016, 13:49
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2016, 00:31
  3. Uchwyt Peak Design Capture Pro
    By Doczu in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-11-2014, 11:40
  4. Tanie Hostele - temat zbiorczy
    By MR in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-11-2009, 14:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •