Close

Strona 15 z 48 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 480
  1. #141

    Domyślnie

    Znalazłem takie porównanie: Camrock FastClip FC1 vs Peak Design Capture
    https://hubertkajdan.com/2018/06/cam...czy-nie-warto/

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Camrock-FastClip-7.jpg
Wyświetleń:	305
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	13119

  2. #142

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grafo Zobacz posta
    Piechu to podobnie wagowo, sigma jeśli dobrze pamiętam to ok. 3kg, moja 500 to 3,8kg wiec roznica 800g - znikoma. No to dobra informacja, w takim razie chyba spróbuję. W między czasie napisałem też do producenta, zobaczymy co odpiszą
    Nie bój nic, taki ciężar na Slide nie zrobi wrażenia
    D500+MB-D17 (newell) | Σ150-600S | Σ17-50/2.8 | Induro GIT304+Benro GH-2 | Lowepro Whistler BP 450 AW | Vortex Razor HD II 27-60x85 | Genesis A3+Manfrotto MVH500AH | Vortex Viper HD 10x42

  3. #143

    Domyślnie

    @grafo, zacytuję siebie z innego postu:
    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Osobiście nie. Morten Hilmer tak używa..
    Tylko nie wiem, którą 600 ma.

    No i jeszcze to:

    Klik w zdjęcie.

    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  4. #144

    Domyślnie

    Dzieki! Z peaka tez mi odpisali, ze mozna smialo z takim zestawem uzywac w tym roku przetestuje na rykowisku

  5. #145

    Domyślnie

    Hej
    Czy ktoś wie po jakim słowie kluczowym szukać na AliExpress akcesoriów podobnych do Peak Design? Chce kupić taki montaż na pasek do a6000.

  6. #146

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marx Zobacz posta
    Hej
    Czy ktoś wie po jakim słowie kluczowym szukać na AliExpress akcesoriów podobnych do Peak Design? Chce kupić taki montaż na pasek do a6000.
    Znalazłem coś takiego, ale nie ręczę że jest w miarę dobre https://pl.aliexpress.com/item/Wielo...867348057.html

  7. #147

    Domyślnie

    Ja bym na tym aparatu nie zawiesił. Chyba że z kotwiczkami od pd.

  8. #148

    Domyślnie

    Uwaga na śruby w Capture Clip V3. Wczoraj przykręciłem mocowanie do paska, mocno, jak zawsze. Dziś patrzę, a jednej śruby nie ma, a druga jest poluzowana. Nie wiem, jak to się stało, ale nie powinno się to zdarzyć. Niewiele brakowało, a aparat skończyłby na glebie.

    A przy okazji może ma ktoś śrubę na zbyciu? Komplet zapasowy może nie kosztuje fortuny, ale i tak zdzierają bezwstydnie za dwie zwykłe śrubki.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  9. #149

    Domyślnie

    Nie zdarzyło mi się ale jak do paska to mocuję przez pro pada.
    Dodatkowe śruby (dłuższe i na imbus) dostałem w komplecie.

  10. #150

    Domyślnie

    Ostatnio mojego Peak Design Sling 5l musiałem wysłać na gwarancję, po tym jak rozwaliłem zamek (konkretnie śruba wystająca z mini statywu, który był w środku, go załatwiła). Odbyło się wszystko tak jak przy reklamacji torby Messenger - wysłali mi nową torbę i dopiero wtedy ja im odesłałem uszkodzoną. Pokryli koszty przesyłki w obie strony, cło, a nowa paczka przyszła kurierem zamiast tanią i powolną pocztą. W między czasie ulepszyli trochę procedurę reklamacyjną - wszystko szybciej poszło niż kiedyś.

    Swoją drogą Messengera, którego kiedyś do nich odesłałem na reklamację ostatecznie nikt nie odebrał i wrócił do mnie. Oczywiście po drodze trafiając na cło (update: to chyba jednak był tylko koszt paczki powrotnej, w każdym razie trzeba było zapłacić przy odbiorze). Peak Design to zapłaciło i powiedzieli mi żebym, sobie zostawił tę druga torbę jako backup. W między czasie kupiłem od nich jeszcze Peak Design Cuff w drugiej rewizji - znakomita rzecz. Kiedyś w końcu wezmę te ich graty i pogadam o nich na jakimś wideo.

    Teraz przeglądając stronę widzę, że w końcu można kupić rzeczy z setu Travel osobno, a nie jako cały zestaw, więc moja rodzina Peak Design powiększy się jeszcze o Wash Pouch i może coś jeszcze.

Strona 15 z 48 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Przyroda od kapelutka - wątek zbiorczy
    By kapelutek in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-08-2016, 13:49
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2016, 00:31
  3. Uchwyt Peak Design Capture Pro
    By Doczu in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-11-2014, 11:40
  4. Tanie Hostele - temat zbiorczy
    By MR in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-11-2009, 14:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •