Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
  1. #1

    Domyślnie Na szlaku: "The bad Steps"

    Powrót na Isle of Skye w Szkocji. Zdaje sobie sprawę, że nie jest to fota górnych lotów ale chciałem sie podzielić takim widokiem. 15 min po zachodzie.


    Poskładane z 2 naswietleń.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo daje radę! Przyjemna kolorystyka.
    Dx + S + SB
    flickr

  3. #3

    Domyślnie

    Ja jestem na "nie" tak ogólnie. Pomijając tą tragiczną i beznadziejną ramkę która do niczego tu nie pasuje, to kolory mnie się akurat nie za bardzo podobają... Sam kadr wydaje wydaje mi się ładnie skomponowany, był by fajny widoczek gdyby nie te dwie wymienione wcześniej rzeczy
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo ciekawy kadr. Natomiast nie rozumiem dlaczego idziesz w takie "ultra fioletowe" zafarby. Wiem, że tego typu processing czyni fotografię bardziej widowiskową... ale moim zdaniem fotograf z Twoim warsztatem powinien dążyć do tego aby zdjęcie było naturalne i pozbawione "cyfrowego" dopalacza.

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar emelsky
    Dołączył
    11 2015
    Miasto
    Żnin/Poznań
    Posty
    60

    Domyślnie

    Kadrowo świetnie, kolorystycznie - kwestia gustu, mi się podoba, ramka - jestem zwolennikiem. Całość bardzo solidna. Pozdrawiam

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  6. #6

    Domyślnie

    Mi się podoba obróbka. Można się doszukiwać tego koloru fioletowego, ale moim zdaniem został użyty bez nadmiernej przesady. Solidna robota.

  7. #7

    Domyślnie

    Co za miejsce!
    Chętnie bym tam posiedział i popatrzył
    Mnie się podoba tak jak jest. Naturalnie prowadzi wzrok z pierwszego planu w stronę jeziora.

  8. #8

    Domyślnie

    Prace zawsze masz z potencjałem, dopracowane, kadrowo bez zarzutu, ale za poprzednikami, stosujesz "chłodną" w fioletach kolorystykę, dlatego też w odbiorze nie bardzo to leży.
    Nikon i podróże ...


  9. #9

    Domyślnie

    Podoba mi się obróbka, ale nie ten kamień na pierwszym planie Miejscówka piękna.

  10. #10

    Domyślnie

    Mnie się bardzo podoba. Pierwszoplanowy głaz moim zdaniem stanowi fajne wprowadzenie w obraz. Bardzo, bardzo ładne.
    Fuji

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-06-2016, 21:07
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-05-2016, 21:27
  3. Odpowiedzi: 95
    Ostatni post / autor: 05-10-2010, 08:26
  4. [ Reportaż ] Rekonstrukcja historyczna "WRZESIEŃ 1939 NA ŻYWIECCZYŹNIE" Obrona fortu "WĘDROWIEC"
    By kd78 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-07-2009, 12:30
  5. D90 - Jak działa 'A' w "wyostrzaniu" w menu "Ustaw przetwarzanie obrazu"
    By frankie_p in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 13-04-2009, 19:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •