1. Fotografia biznesowa w praktyce
04.11.2017Poszerzaj swoje umiejętności i pracuj dla największych korporacji, małych przedsiębiorstw, albo małych start-upów. Dowiedz się, jak przeprowadzić sesje zdjęciową pokazującą markę firmy.

W trakcie warsztatów uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę i umiejętności na temat:
– zrozumienia podstawowych dla organizacji klienta wartości – które maja być zaakcentowane w portrecie;
– wykorzystania znaczenia postawy, gestów i mowy ciała, roli dresscodu dla efektów wizerunkowych;
– doboru planów i oświetlenia w tym typie fotografii;
– wyboru materiału do postprodukcji;

PROWADZĄCY: Marcin Mizerski
Specjalizuje się się w portrecie biznesowym. Doświadczenie i wiedzę zdobywał przy pracy dla bardzo wymagającego klienta jakim jest wydawnictwo, które oczekuje dobrych i powtarzalnych efektów. Miał szczęście współpracować z najlepszymi dyrektorami artystycznymi i fotoedytorami pism biznesowych w złotych czasach prasy drukowanej. Ponad 10 lat pracy dla polskiej edycji Forbesa, Manager Magazine, Harvard Business Review, Bloomberg Businessweek. Ma na koncie setki zrealizowanych sesji dla firm i instytucji.

Portfolio:
marcinmizerski.com

Zapisy:
Fotografia biznesowa w praktyce - Studio Huśtawka

2. Artystyczna fotografia dziecięca
4-5.11.2017Pierwsze w Polsce warsztaty z artystycznej fotografii dziecięcej z niezwykle utalentowaną i cenioną Darią Stepanovą.

Zapisy:
Artystyczna fotografia dziecięca - Studio Huśtawka

3. Retusz reklamowy i podstawy fotomontażu
5.11.2017Retusz jest niezbędny, zwłaszcza w fotografii reklamowej. Komercyjny charakter zdjęć często wymaga też fotomontażu. Jak sprostać tym wymaganiom? Na naszych warsztatach otrzymasz kompleksową wiedzę dotyczącą profesjonalnej postprodukcji reklamowej. Stawiamy na praktyczne podejście: nauczymy Was technik retuszu i montażu wielozdjęciowego, dzięki którym nadacie ostateczny szlif Waszym zdjęciom w programie Adobe Photoshop.

Prowadzący: Konrad Sieroń
Portfolio:
Konrad Sieroń Postproduction

Zapisy:
Retusz reklamowy i podstawy fotomontażu - Studio Huśtawka

4. Jak kreatywnie nakręcić i zmontować ślub?
6-7.11.2017Zapraszamy na warsztaty poświęcone filmowaniu ślubów za pomocą lustrzanek oraz późniejszej postprodukcji nagranego materiału.
Warsztaty będzie prowadził założyciel firmy Filmlove. Michał, który zaczynając przygodę z filmem, wzbraniał się od kręcenia ślubów, ale już po pierwszym zleceniu stało się to jego pasją. Rzucił papierami w korporacji i stwierdził, że jest to praca, którą chce wykonywać jak najdłużej.

Portfolio: filmLOVE – filmowanie wesel, reportaż ślubny, kamerzysta weselny, warszawa – filmowanie wesel, reportaż ślubny, kamerzysta weselny, warszawa

Zapisy:
Jak kreatywnie nakręcić i zmontować ślub? - Studio Huśtawka

5. Ulotne chwile – fotografia dziecięca w plenerze
10.11.2017Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na warsztaty fotografii dziecięcej z Iwoną Podlasińską. W bajkowych kadrach Iwony kluczową rolę odgrywają światło, kompozycja oraz emocje – najczęściej swoich własnych pociech Na tych kluczowych rzeczach skupimy się również na naszych warsztatach. Przećwiczymy cały proces powstawania fotografii. Nasza prowadząca pokaże, krok po kroku, na co zwracać uwagę, aby Wasze zdjęcia również miały w sobie to „coś“.

Portfolio:
Iwona Podlasińska – Photographer
https://www.facebook.com/iwonapodlasinskaphotography/

Zapisy:
Ulotne chwile -€“ fotografia dziecię™ca w plenerze - Studio Huś›tawka

6. ABC fotografii
12.11.2017Zaczynasz swoją przygodę z fotografią? Chcesz zrozumieć podstawy i nauczyć się prawidłowo korzystać z posiadanego sprzętu, tak by w pełni wykorzystać możliwości, które daje? Rozpoczynasz budowanie portfolio i chcesz nauczyć się pracy z modelką? To warsztaty dla Ciebie.

Prowadzący: Konrad Grymin
Portfolio: www.grymin.pl

Zapisy:
ABC fotografii - Studio Huśtawka

7. Portret świadomy wg Wiktora Franko
12.11.2017Portret. Najpiękniejsza i najtrudniejsza dziedzina fotografii. Czy dobry portret to tylko “fart” czy świadomy proces kreacji? Zapraszamy na warsztaty z Wiktorem Franko, podczas którego poznasz sposób jego pracy, kontaktu z modelką. Podczas sesji zdjęciowej, udzieli Ci praktycznych wskazówek, dzięki czemu stworzysz zapadające w pamięć ujęcia.

Prowadzący: Wiktor Franko
Portfolio: Wiktor Franko – Photographer
https://www.facebook.com/WiktorFrankoPhotography/

Zapisy:
Portret świadomy wg Wiktora Franko - Studio Huśtawka

8. Nocna Sesja Zdjęciowa – Bielizna
17.11.2017Chcesz współpracować z profesjonalną ekipą? Stworzyć niezwykłe kadry? Chcesz poczuć się swobodniej w studio fotograficznym i nabrać doświadczenia? Jest to możliwe na naszych nocnych sesjach zdjęciowych. To cykliczne wydarzenia, podczas których nauczysz się pracy z modelką, poznasz innych pasjonatów fotografii i co najważniejsze – wykonasz fotografie, które od zawsze chciałeś stworzyć.

Zapisy:
Nocna Sesja Zdjęciowa - Bielizna - Studio Huśtawka

9. Fotografia dziecięca w studio
24.11.2017Fotografia dziecięca to coś więcej niż tylko zdjęcia. To przygotowanie do sesji, kontakt z maluchem, a także rodzicami - klientami. Ania Podsiedlik na warsztatach poświeconych fotografii dziecięcej w studio opowie nie tylko o sposobie tworzenia zdjęć, łapania kadrów i ich edycji. Nauczy Was także pozyskiwania i utrzymania klienta, czyli tworzenia komercyjnej fotografii dziecięcej.

Prowadząca: Anna Podsiedlik

Portfolio:
https://500px.com/apsweetphotography
https://www.facebook.com/apsweetphotography/

Zapisy:
Fotografia dziecięca w studio - Studio Huśtawka

10. Fotografia stockowa
26.11.2017Robisz zdjęcia, lubisz kreatywność, cenisz sobie niezależność ? Myślisz o tym aby zacząć zarabiać na swoich fotografiach ?
Na tych warsztatach dowiesz się, krok po kroku, jak sprzedawać fotografie w bankach zdjęć. Bez stresu, w swoim tempie, z własnymi pomysłami, w domowym studio czy plenerze, bez presji ze strony klienta.

Prowadzący: Kamil Zabłocki. Freelancer mieszkający w Warszawie. Od czterech zajmuje się fotografią użytkową, głównie kulinarną i produktową.
Dostawca fotografii stockowej m.in. – Shutterstock, Adobe Stock.
Portfolio:
https://www.shutterstock.com/g/nioloxs

Zapisy:
Fotografia stockowa - Studio Huśtawka

Do zobaczenia !